Ogólna nie tolernacja. Kto jest z kto przeciw ?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 cze 2011, 16:11

Tak czy inaczej ja mieszkam w niedużej mieścinie, a z chamstwem się zbytnio nie spotkałem, dosłownym, ale głupie zachowanie to widziałem nieraz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

27 cze 2011, 16:13

Nie toleruję homoseksualistów, aczkolwiek nie przeszkadzają mi póki przy mnie się z tym nie deklarują ani nic takiego. Nie cierpię niektórych narodowości ale o tym by długo pisać.
Większość ludzi nie toleruje też ludzi wyglądających po prostu inaczej. Wiem coś o tym ponieważ wyróżniam się dosyć mocno z tłumu. Piercing, ćwieki, skóry, czarny ubiór, glany, dwu metrowy łańcuch przy spodniach. Denerwuje mnie też nie tolerancja muzyczna. Każdy odnajduje się w czym innym i każdy co innego lubi. Sam często się kłócę z ludźmi słuchającymi np rapu czy popu, ale to tylko przez to, że oni kierują się stereotypami. Tyle mam do powiedzenia na ten temat :P


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 cze 2011, 17:33

Dragonmatix pisze:Nie toleruję homoseksualistów, aczkolwiek nie przeszkadzają mi póki przy mnie się z tym nie deklarują ani nic takiego.
Dragonmatix pisze:wyróżniam się dosyć mocno z tłumu. Piercing, ćwieki, skóry, czarny ubiór, glany, dwu metrowy łańcuch przy spodniach
Hipokryzja w najczystszej postaci. Pozwalasz wspaniałomyślnie każdemu być sobą, ale nie chcesz, by tą swoją odmienność podkreślano. Więc czemu sam ubierasz się w tak odmienny sposób? Może ja sobie tego nie życzę, może mi to przeszkadza?


Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

27 cze 2011, 17:43

W sumie racja. Tak to zabrzmiało. Powinienem napisać raczej, że nie popieram homoseksualizmu bo to nie jest rzecz normalna. Lecz jeśli ktoś kocha osobę o tej samej płci to jest jego wybór. Mam znajomego geja, z którym naprawdę świetnie można porozmawiać i najlepsze jest to, ze po nim nie widać odmienności. Tak samo ja. Ubieram się tak ponieważ tak się czuje najlepiej. Niestety ale nie zmienię się.

PS. Jest jednak dużą różnica między homoseksualizmem a ubiorem ;)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 17:44 przez Dragonmatix, łącznie zmieniany 1 raz.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 cze 2011, 17:51

Dragonmatix pisze:nie popieram homoseksualizmu bo to nie jest rzecz normalna
Verdammt, uwielbiam ten argument. Zdajesz sobie sprawę, że w świecie zwierząt (do którego i my się zaliczamy) homoseksualizm jest czymś zupełnie normalnym? Z tego, co kojarzę, to wśród niektórych gatunków nawet większość populacji nie jest hetero, kopulują tylko, by gatunek przetrwał.

Homofobów, a nawet 'lekkich' przeciwników homoseksualistów wysyłałbym na konsultacje do lekarza - ja już nawet rozumiem nienawiść do niektórych nacji... głupota, czysta głupota, ale POWIEDZMY, że są nawet jakieś pseudoargumenty... w przypadku odmiennej orientacji seksualnej nie ma nawet o tym mowy. :O


Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

27 cze 2011, 17:56

Może i źle się wyrażam ale ciężko mi jest napisać co tak naprawdę myślę. Lecz przez to jaki jestem, przez ubiór itp zrozumiałem, że każdy ma prawo być kim chce. Jednak podtrzymuję to co pisałem wcześniej. Nie popieram homoseksualizmu, lecz cuż mogę poradzić. Jeżeli tak mu jest dobrze to droga wolna. Jednak sądzę, że po to istnieją 2 odmienne płci(płcie?) żeby to one ze sobą były.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 cze 2011, 17:59

Ciemnota i zabobon, panie Dragonmatix. ;) Liczyłem, że szczególnie wśród młodszych ode mnie, będzie nieco więcej roztropnym ludzi, wiedzących, co jest prawdziwym złym świata. Niestety dalej ludzie przejmują się jakimś homoseksualizmem, jakby to była jakaś groźba... coś strasznego, co nad nami wisi. Nic się nie zmieni w tym kraju. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

27 cze 2011, 18:26

W tym momencie to Ty mi doprawiasz rogi. Czy pisząc, że tego nie popieram, miałem na myśli, coś z stylu "Tępić pedałów, oni wywołają apokalipsę"? to wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi. A pisałem przecież, ze mi nie przeszkadzają.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 cze 2011, 19:12

Dragonmatix pisze:nie popieram homoseksualizmu
A czy homoseksualizm jest od popierania bądź nie? To nie jest doktryna polityczna lub światopogląd, z którym się utożsamiasz, wyznajesz, bądź też negujesz. Rozmawiamy tutaj o tolerancji a nie popieraniu tego czy tamtego. To robi różnicę. Łatwo się pisało, trudniej z tego wybrnąć. ;)

No i niemal wszyscy i niemal zawsze na hasło tolerancja łączą dwie rzeczy: akceptację działań wykraczających poza przejęte ogólnie społeczne normy z prawem do bycia sobą, do życia. A to nie tak, to co innego. Dla mnie tolerancja ma węższy zakres. Toleruję obecność mniejszości w moim kraju, homoseksualistów okazujących swe uczucia w normalny ludzki sposób, patrole piesze policji, kibiców świętujących w pubie zwycięstwo wrogiego mi klubu. Ale przestaję tychże tolerować, gdy ich działania wyjdą poza sferę mojej akceptacji bądź przekroczą ustalone normy. Nie będę tolerował Chińczyka, który sprzedaje żywność z padłych zwierząt, gejów obściskujących się obscenicznie, patrolu policji, który każe mi sprzątnąć kupę nie mojego psa, kibiców, którzy stłukli mi szybę butelką. Dostrzegacie tą różnicę?

Nie idzie o tolerowanie kogoś jako takiego, ale o tolerowanie jego działań. Toteż nie dlatego Chińczyk, para gejów, patrol pieszy czy kibice zasługują na moją nietolerancję, że są Chińczykiem, parą gejów, patrolem pieszym czy kibicami, ale - że przeginają.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

11 sty 2015, 23:10

Moim zdaniem, dopóki ludzie przestrzegają elementarnych zasad kultury (przynajmniej publicznie, w domu wszystko jedno), prawa i nie krzywdzą innego człowieka, to mogą robić co chcą i nic mi do tego.
A co do ubioru, to nawet lepiej, że niektórzy ubierają się ekstrawagancko, przynajmniej nie jest tak buroszaro na ulicach i jest ciekawiej.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

12 sty 2015, 05:57

Toleruję gejów, nie pedałów.
Toleruję Chińczyków, nie kitajców.
Toleruję muzułmanów, nie ciapatych.

Toleruję... a kij tam, nic rewolucyjnego nie napiszę, po prostu cieszę się, że na tym forum jest parę osób podzielających moje poglądy. ;)


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

12 sty 2015, 11:12

Toleruję te rasy które do póki w żadnym stopniu nie zagrażają mojej rodzinie , znajomym i kraju w którym żyje.
I nie można liczyć osobnych przypadków.

Murzyn - może być fajnym aktorem lub raperem i nie przeszkadza mi kolor skóry.
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, 11:15 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

12 sty 2015, 14:26

jeśli chodzi o inne religie to je toleruje jeśli nie są debilne, terrorystyczne i tolerują inne religie
co do homoseksualistów to wg mnie mogliby co najwyżej brać cywilne śluby bez możliwości adoptowania i wychowywania dzieci
do innych ras nie jestem uprzedzony


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 sty 2015, 15:22

Ze wszystkich narodowości najbardziej nie lubię polaków. Bo to buraki i chamy, a ja muszę obok nich żyć.


8=======D
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

12 sty 2015, 15:50

lol
a gejów to wykastrować, by nie mogli się nawzajem pieścić.
Trzeba im uświadomić że nie tak w Bibli pisano.
A najlepiej wgl się nie odzywać, tylko dawać wyrzutków do Postala !!!!!

[ Komentarz dodany przez: Mr Minio: 2015-01-12, 18:07 ]
Korci mnie, oj korci...


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
ODPOWIEDZ