Ogólna nie tolernacja. Kto jest z kto przeciw ?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 wrz 2010, 10:42

Ja nie toleruję ludzi normalnych. Poza tym nietolerancji oraz islamu. Muzułmanów maczetami bym wycinał w pień, kąpał się w ich krwwi, z ich czaszek zrobił naczynia a z kości dom wybudował.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

01 wrz 2010, 12:26

:565: Załóż ruch oporu anty islamski .Coś Islamiści się zabardzo mnożął .W europie coraz mniej europejczyków , a arabów od h...ja.Gdzie znalazłeś takie fajne teksty ?? W sowieckiej rosji ? :D ;)
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 12:27 przez korter, łącznie zmieniany 1 raz.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 wrz 2010, 16:51

MastaDJMax pisze:Ja nie toleruję ludzi normalnych.
Fajnie, to pojęcie w ogóle nie jest względne. Na jakiej podstawie decydujesz, kto jest normalny, a kto nie? Swoją drogą czemu nienawidzisz normalnych, przecież jakby nienormalni stanowili większość, to byliby normalni, a wtedy normalni byliby nienormalni, bo stanowiliby mniejszość, więc musiałbyś zacząć nietolerować tych, których teraz lubisz (i jak domniemam, siebie samego) O_o.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 wrz 2010, 19:46

korter, takie tam przemyślenia...

Kariko, jeśli nie wiesz, to znaczy że jesteśnormalny ^^


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

01 wrz 2010, 22:02

Gdzie znalazłeś takie fajne teksty ?? W sowieckiej rosji ?
W sowieckiej Rosji to teksty znalazły jego.
Muzułmanów maczetami bym wycinał w pień, kąpał się w ich krwwi, z ich czaszek zrobił naczynia a z kości dom wybudował.
Też ich nie trawię, to ich głupie narzucanie religii i traktowanie kobiet.
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 22:02 przez Smuggler, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 wrz 2010, 14:47

MastaDJMax pisze:jeśli nie wiesz, to znaczy że jesteśnormalny ^^
Nigdy nie twierdziłem inaczej i nigdy nie zgrywałem się na, jak to określiłeś osobę nienormalną, jak niektórzy na tym forum. A właśnie, wrzucam kategorię ludzi - 'wannabe nienormalny' do wora mojej nietolerancji.

Jeszcze mi się przypomniało, czego nie toleruję - nowobogackości.


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 wrz 2010, 15:15

Dorzucę od siebie że jak ktoś jest nienormalny nie znaczy to że jest hory psychicznie w moim przypadku tak jest .Ja nie toleruje takich ludzi którzy cały czas chcą zwrócić na siebe uwagę przwarznie głupotą .Prosty przykład często dzieci w szkołach cierpią przez klasowego idiotę przez którego muszą potem pisac krtkówkę bo wkurzył nauczycielke.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

02 wrz 2010, 18:03

Kariko, wiesz, chciałbym być normalny. Naprawdę. Ze mną nie jest tak, że biegam naokoło i krzyczę "Patrzcie jaki jestem nienormalny bleblebleble!". Normalni ludzie to dla mnie tacy, którzy - między innymi - akceptują ten świat i potrafią w nim normalnie żyć. Ja nie potrafię. Nie jestem w stanie. Mów sobie co chcesz, możesz mnie nawet nietolerować. Naprawdę nisko bym musiał upaść żeby się tym przejąć. Po prostu chcę żebyś wiedział.

Normalniaku :P

korter, u ciebie nienormalność objawia się brakiem umiejętności pisania po ludzku.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Szemat

02 wrz 2010, 19:02

Niektórzy zaskakują mnie swoimi wypowiedziami. "Nie toleruje nietolerancji" - przecież jedno wyklucza drugie.
Ja toleruje każdą religię, ale nie toleruje gdy jej wyznawcy narzucają innym swoją wiarę oraz typowych religijnych fanatyków (GDZIE-JEST-KRZYŻ?!).
Z homoseksualistami jest prawie identycznie - dopóki nie afiszują się ze swoją odmiennością nie są dla mnie ludźmi których byłbym skłonny potępiać, ale niestety - odbywają się różne imprezy typu "Love parade" na których tego typu ludzie przekraczają (jak dla mnie) granice tolerancji. Dla mnie to nie jest ciekawy widok jak dwóch geji w lateksie całuje się publicznie w obleśny sposób. Prawdą jest że na takie lesbijki bym chętnie popatrzył, ale jaki facet by takim widokiem pogardził?! ;)
Co do ludzi o ciemnej karnacji - w zupełności ich toleruje, mało tego, szanuje ich. Jedną z dziedzin w której odwalają kawał dobrej roboty jest Rap, który miażdży aktualny polski szajs. Nie żebym był całkiem przeciwko polskiemu Rapu, Kaliber 44 bądź Paktofonika były bardzo dobrymi zespołami, ale to co scena Raperska prezentuje w dzisiejszych czasach to całkowite dno.

Nie toleruje za to podejścia do świata które prezentuje nam Korter. Wygląda to mniej-więcej tak:
Świat jest do dupy, najlepiej by było jakbyśmy w ogóle nie żyli. Palić pedałów, palić żydów, nie mają prawa bytu. Że ja jestem nietolerancyjny? Wręcz przeciwnie, ja nie toleruje nietolerancji. Co ty wiesz o życiu co? Życie jest do dupy. Ja tam jestem świrem od urodzenia. Hitler miał wspaniałe plany, niestety mu się nie udało.
Do drogiego pana Kortera : wiesz w jakiej przej*banej sytuacji byłbyś teraz gdyby nie to że uwolniliśmy się spod dyktatury Hitlera? Pewnie sobie nawet z tego sprawy nie zdajesz. A na lekcjach nawet połowy informacji na temat tego jak Hitler nas traktował nie przeczytałeś, bo po co się uczyć - lepiej być tępym i dorabiać na boku. Jak dla mnie jesteś po prostu zagubionym człowiekiem który nie do końca wie czego chce od życia. Bez nawet minimalnego zarysu tego jak chciałbyś żyć. Deklarujesz się że masz 19 lat, ale nie martw się - niektórzy mają po prostu wolniejsze tempo rozwoju mentalnego. Na papierze dorosły, a w życiu jak widać.

Pozdrawiam :D


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

02 wrz 2010, 19:18

[OFF-TOP]
Nie karmić trolla kortera
[/OFF-TOP]

Podoba mi się twoje podejście, Szemat, generalnie jest racjonalne.

Ja nie toleruję ludzi innej rasy - ale ich akceptuję. Nie twierdzę, że trzeba ich wystrzelać, spalić czy w jakikolwiek sposób szykanować, wiem że to są ludzie tacy jak ja, ale po prostu nieprzyjemnie się czuję przebywając w ich towarzystwie. Nie mam nic przeciwko im - byleby się trzymali z daleka ode mnie.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 wrz 2010, 19:21

korter pisze:.Zawsze byłem sam zdany sobie uwięziony we własnej psychice przez 1o lat swojego zasranego życia
no to wiemy ile Korter ma naprawdę lat xD
korter pisze:.I tak mnie nie nikt z was mnie nie zrozumie tylko mój powalony łeb i klamka.
a teraz to brzmisz jak emo

tak samo jak Szemat nie toleruje fanatyków religijnych a zwłaszcza takich co próbują nasilę zmuszać innych do swej religii (jak np świadkowie jehowy)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

02 wrz 2010, 20:26

Obrazek

korter, kogo obchodzi twoje życie? Wynoś się stąd pieprzony dzieciaku bo wkurzać mnie zaczynasz, myślisz że ktoś tu jest na tyle głupi żeby w te twoje żałosne bajeczki uwierzyć?

Wnoszę o warna/bana dla kortera za trollowanie oraz o powrót do normalnego topicu.

Mr Minio, a gwałciciele? Mordercy? Ich tolerujesz?


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Deadly Jake
Miłośnik broni
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:47

21 wrz 2010, 20:13

Ja z reguły jestem tolerancyjny, chyba że ktoś na siłę próbuje pokazać swoją odmienność. Jako że uznaje siebie za ateistę nie jestem negatywnie nastawiony do wyznawców islamu albo innej religii.


Why don't you give a damn?
Obrazek
Awatar użytkownika
Amal Hamed
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 22 cze 2011, 21:41
Lokalizacja: xyz
Kontakt:

24 cze 2011, 16:29

Dużo osób wymieniło pedałów, gejów, nikt nic nie mówił o lesbijkach ani biseksualnych więc mogę czuć się spokojna. :D

A ten temat to kolejny dowód na to, że Polacy są bardzo nietolerancyjni!

Ja nie czuję urazy ani do gejów, ani feministek. Każdy jest człowiekiem takim samym jak my.

Jedynie czuję uraz do Polaków... :D
Ale póki nie wylecę za granicę muszę ich znosić.


[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 cze 2011, 16:44

Trochę niezgodne to z wiarą islamską, ale to tylko avatar i podpis jak widać.

Dlaczego czujesz uraz do Polaków?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ