Odkrywcy tajnych przejść

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 gru 2008, 19:47

Elvis Scatter, ja widziałbym to najchętniej jako artykuł na stronie, w takiej formie jak proponujesz, czyli dokładne opisy ze zdjęciami. Tego brak i to byłoby dobre. Dodatkowo również jako PDF, ale przede wszystkim łatwo dostępny artykuł.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 sty 2009, 21:53

Tego tu jeszcze nie było

Na mapie West Mall, obok miejsca, gdzie Krotchy stoi sobie w czwartek, w piątek stoi drabinka. Karmagunem przenieście ją na korytarz obok, tak, by umożliwić sobie wejście na piętro. Następnie idąc w lewo, do końca, za barykadą będzie arena.

PS: Wedle moich wiadomości z PostED'a, powinni tam walczyć Gary i Krotchy. Nie mam jednak bladego pojęcia jak uruchomić skrypt


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2009, 01:54

Wystarczy umiejętne kopanie w drabinkę, tak by przesunąć, a nie przewrócić. A co do walki, to sądzę, że nie jest możliwa. Może miała być, ale obie mapy Mall mają wiele miejsc, które... zostały olane. Jest kilka działów/pomieszczeń/sklepów, które są zamknięte "do otwarcia" czy zagrodzone remontem. Całe te dwie mapy to wielkie nieporozumienie.

Acha, a sama arena często pojawia się jako mapa multi w różnych trybach gry, a jest wprost idealna do trybu Postal Arena.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 sty 2009, 02:20

o widzie że to znajeśziście przypomiało mi się że Wolve o tym wspominał tu https://forums.gopostal.com/index.php?showtopic=25405
Tiquill pisze:ale obie mapy Mall mają wiele miejsc, które... zostały olane. Jest kilka działów/pomieszczeń/sklepów, które są zamknięte "do otwarcia" czy zagrodzone remontem. Całe te dwie mapy to wielkie nieporozumienie.
z tym się nie zgodzie (zwłaszcza z "Całe te dwie mapy to wielkie nieporozumienie." )
te maty specjalnie tak są z robione, nie widziałeś nigdy remontu w centrum handlowym??

Silver Dragon pisze:Nie mam jednak bladego pojęcia jak uruchomić skrypt
na górnym korytarzu przed wejściem na arenę znajduje się triger uruchamiający tą akcje a według tego co znalazłem w skrypcie uruchamiający walkę musi być apokalipsa aby to zadziałało (spadające z nieba koty wszyscy cię atakują itd.)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2009, 02:55

prawdziwy 666 pisze:o widzie że to znajeśziście przypomiało mi się że Wolve o tym wspominał tu https://forums.gopostal.com/index.php?showtopic=25405
Tiquill pisze:ale obie mapy Mall mają wiele miejsc, które... zostały olane. Jest kilka działów/pomieszczeń/sklepów, które są zamknięte "do otwarcia" czy zagrodzone remontem. Całe te dwie mapy to wielkie nieporozumienie.
z tym się nie zgodzie (zwłaszcza z "Całe te dwie mapy to wielkie nieporozumienie." )
te maty specjalnie tak są z robione, nie widziałeś nigdy remontu w centrum handlowym??
No nie wiem, czy znaleźliśmy, po prostu SD o tym mi przypomniał. W każdym razie znam to miejsce, jak i inne tam zakamarki, gdy przeczesywałem obie Mall. Oczywiście, są remonty w centrach, ale czy nie za dużo ich na tych mapach? Jak mnie pamięć nie myli, takich miejsc remontowanych jest cztery. Spoko, może tak być. A nawet musi, bo takie Sorority Slave Girl nie mogło być otwarte, ze względów cenzuralnych. To tylko puszczenie oka do gracza i tak zapewne miało być od początku. Choć sam nie mam nic przeciw, by było otwarte, hehe. xD Fota:
Obrazek


Chm, przydałoby się te wszystkie remonty wylistować i pokazać. Może ktoś chętny?



Za wielkie nieporozumienie zaś nie uznaję tych map przez ich remonty, ale całkiem co innego. A to jest już na samodzielny temat bardziej.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

16 sty 2009, 10:59

Tiquill pisze:Chm, przydałoby się te wszystkie remonty wylistować i pokazać. Może ktoś chętny?
A może po prostu dokończyć w post ED te remonty i otworzyć w końcu ten bur**l? No ile one mogą trwać?

A swoją drogą. To było chyba na mapie Obligatorów, chyba - tam gdzie się wchodzi za przyczepą Kolesia. Jeżeli odpalisz post ED czy po prosty włączysz kod na latanie i przenikalność przez ściany to znajdziesz zamknięte pomieszczenie bez żadnego wejścia gdzie będzie stało 4 czerwonych talibów. Trzeba się pobujać po mapie to się znajdzie. Nie wiem do czego to mogło służyć. Twórcy tej mapy zrobili tam jakiś schowek czy co?

Nie dam screna bo nie mam STP zainstalowane.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 11:06 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 sty 2009, 13:37

zielAK pisze:A może po prostu dokończyć w post ED te remonty i otworzyć w końcu ten bur**l? No ile one mogą trwać?
A wiesz, że przyszło mi to do głowy, nawet zacząłem to. :D
zielAK pisze:zamknięte pomieszczenie bez żadnego wejścia gdzie będzie stało 4 czerwonych talibów. Trzeba się pobujać po mapie to się znajdzie. (...) Nie dam screna bo nie mam STP zainstalowane.
Przydałby się skrin. A przynajmniej słowny drogowskaz, jak i skąd tam dojść, koło czego to jest.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

16 sty 2009, 17:46

ten "schowek" nie służy do normalnej gry to jest po prostu taka poczekalnia dla tych talibów

jak dojdziemy w odpowiedni punkt to są przerzucani na mapę

i tego nie jestem pewien ale to chyba ci talibowie właśnie się pojawiają kiedy dojdziemy do WMD
Ostatnio zmieniony 16 sty 2009, 23:57 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
postal0066
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:39

22 sty 2009, 14:46

Czytałem już w tym temacie o tajnym przejściu za regałem w banku przy sejfie, nie jestem jednak pewien czy już ktoś wspominał o tym, że można tamtędy nie tylko uciec ale także wejść do sali z sejfem. Najpierw trzeba tylko kopnąć w bok kratkę przed wejściem do tunelu a na końcu tunelu podejść do przesuwanych drzwi (tudzież szafy :p) i polać je benzyną z kanistra a się otworzą. Przepraszam jeśli już o tym było.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

22 sty 2009, 18:30

Witamy na forum postal0066
Wracając do tematu po co lać benzynę ? Wystarczy obsikać....


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2009, 20:35

postal0066 pisze:Przepraszam jeśli już o tym było.
Nie ma za co, w tym temacie łagodnie traktujemy odkrywców. ;) I witamy na forum!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 sty 2009, 18:00

Punisher pisze:Wystarczy obsikać....
Heh, no kto by pomyślał... Tylko obsikać... Czym tego się nie wysadzało i nic... a tu tylko obsikać wystarczyło xD

Kilka dobrych metod napadu na bank:

1. W poniedziałek przygotowujemy wcześniej kotnika. Wchodzimy do banku (broń schowana). Stajemy w kolejce :/ i cierpliwie czekamy na swoją kolej. Gdy wreszcie miła pani nas obsłuży dochodzi do napadu. Rabusie robią swoje, policja jest tez zajęta, a my odpalamy kotnika i brawurowo przeskakujemy przez ladę nad pracownica banu. Biegniemy do skarbca mijając zastępy policji i innych pracowników, którzy na nas nie zwracają uwagi, bo biegną na miejsce strzelaniny (oczywiście broń musi być schowana). Wchodzimy do skarbca, bierzemy to co nie było na czeku i wychodzimy przez skryjówkę.

2. Gdy wsióry przebiorą nas za pokraka idziemy na komisariat zgłosić próbę gwałtu. Przy okazji "pożyczmy" sobie policyjny mundurek (jest na ostatnim piętrze w szatni). Przed bankiem w krzakach przebieramy się. Wchodzimy do banku, w pomieszczeniu ze skarbcem czekamy aż wszyscy świadkowie łaskawie się z niego wyniosą. Następnie karmagunem (wymagany mod AWP) bierzemy co popadnie z mebli i blokujemy tym drzwi. Możemy też zaminować granatami. Polewamy to wszystko obficie benzyną i wycofujemy się jak najbliżej najbliżej skarbca. Jeżeli zainstalowaliśmy granaty pod drzwiami nie rzucamy w ich kierunku odpalonej zapałki, jeżeli tego nie zrobiliśmy, owszem i jak najbardziej :D. Tak czy siak podczas gdy będziemy okradać skarbiec policja będzie próbowała się dostać do pomieszczania. Jeżeli będziemy szybsi uciekając tajnym korytarzem usłyszymy za sobą duże "bum!".

3. Ostatni sposób to wejście tajnym korytarzem od strony magazynów przez kratkę wentylacyjną. Podchodząc do regału sikamy na niego. Gdy się otworzy wkopujemy tam szybko 1 - 2 krowie głowy. Czekamy aż fetor zniknie. Wchodzimy i od razu rzucamy krowi łeb pod drzwi do pomieszczenia. Rabujemy skarbiec i tą samą drogą pryskamy.


Obrazek
Awatar użytkownika
mikus_1996
Wnerwiony urzędas
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2009, 12:20
Lokalizacja: Krakow ^^

17 lut 2009, 17:29

A ja znam Jak przejsc od poczatku domu do Cmentarza :)
Mozna tylko w wtorek srode czwartek i piatek a wiec
za domem kolesia jest rura kucnac trzeba i skoczyc tam jest pelno allachow i tych bab w kominiarkach przechodzisz prosto i jestes kolo cmentarza


Moja Boga Smokow xD
Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

17 lut 2009, 17:36

mikus_1996 pisze:A ja znam Jak przejsc od poczatku domu do Cmentarza :)
Mozna tylko w wtorek srode czwartek i piatek a wiec
za domem kolesia jest rura kucnac trzeba i skoczyc tam jest pelno allachow i tych bab w kominiarkach przechodzisz prosto i jestes kolo cmentarza
to przejście w rurze to tzw. "obligatory Server Complex" i tam możesz się dostał nie tylko na cmentarz ale też do lasu (tego przejścia sam nie znalazłem, ale wiem że jest...) i do kryjówki talibów "tora-bora"


czyli podsumując: nie odkryłeś niczego nowego :) ale witamy na forum


Obrazek
Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

17 lut 2009, 18:26

@2up
Witamy na forum, to już było ^^, przeczytaj cały temat.
@up
O tak, to też już zapewne było.
@topic
Chyba rozgryźliśmy już całego p2 :P.

Jesion.
Ostatnio zmieniony 17 lut 2009, 18:27 przez Jesion, łącznie zmieniany 1 raz.


I tylko "rain on the roof", znów.
ODPOWIEDZ