Odkrywcy tajnych przejść

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

12 cze 2009, 23:40

eddie pisze:Próbowałem znaleźć 2 podobne miejsca, ale nie ma takich. Szczególnie że nie przejście koło kliniki byłoby bez sensu. Potem trzeba usunąć z LP teleporty i misje, po co komu zombie i pastwisko. Musiałbym kombinować z tunelami, nie wiem tylko jak dobrze taki zamontować. Chyba że przejście przez budynek
jakoś z kliniki do szpitala? mozna i tak by było...albo ze szkoły do pastwiska lub od tej stacji benzynowej pomiędzy szkołą a Chicken Queens do Lower Paradise...trochę zabawy by z tym było...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2009, 02:23

Pierwszy krok poszukiwań takiego miejsca, to własnie połączenie kliniki i szpitala, sam przynajmniej kiedyś tak robiłem. Ale podobieństwo wnętrz (skopiowanie wnętrz kliniki do szpitala wręcz) to tylko złudny ślad. Nijak nie da się "przykleić" szpitala z AW do boku kliniki z Paradise w P2. A inne poszukiwania? Fakt zabawy by było. Jeśli ktoś chce się w to bawić, to warto wydzielić te posty do nowego tematu i szukać wymyślonego połączenia fanów, skoro nie ma go w produktach samego RWS.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

13 cze 2009, 14:04

Nie trzeba podpinać pastwiska bo wpadnie się w liniowy AW. W wakacje będę kombinować. Przejście musi być daleko od kliniki, może okolice Meatworld albo szkoły

EDIT:
Zdecydowanie szkoła. Zostaje tylko znaleźć dobre miejsce w LP. Muszę pograć w AW

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, 16:35 przez eddie, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2009, 19:17

eddie pisze:Zdecydowanie szkoła
Szkoła pochodzi z moda AWP, a nie z samego produktu RWSu, więc byłoby to połączenie niejako "z drugiej ręki". Wg mnie lepiej szukać w samym oryginalnym Paradise takiego połączenia. No i jakoś nigdy nie lokalizowałem LP na północ od P. Ale - czemu nie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

15 cze 2009, 19:48

Teraz mi to mówisz. Jak już mam wszystko zrobione. Jutro robię dom Vince'a. Do końca tygodnia powinno wszystko być


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2009, 23:25

Spoko, eddie, tamten temat czytałem później niż ten. Moja sugestia to mój punkt widzenia. A liczy się własna inicjatywa. Działaj dalej bez problemu. :ok:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

24 paź 2009, 15:51

Znalazłem w AWP ukryte wczytanie z mapy VincesHouse do mapy z rezerwatem słoni(nie pamiętam jaka była jej oryginalna nazwa).Gdy jesteśmy na balkonie schodzimy na dól i idziemy w strone bramy przez którą koleś wychodzi po zakończeniu misji.Jest zamknięta.Kierujemy się na lewo.Tam jest góra na którą da się wejść.Wchodzimy na nią a następnie idziemy do kabli na prawo.Wskakujemy na nie i idziemy po nich aż do momentu w którym jest ogień(uwaga aby się nie dotknąć ognia bo wtedy będziemy martwi).Na kablach znajduje się ksiązka garego po której ma się fajną moc,2 fajki zdrowia i ta lepsza kamizelka.Skaczemy na góre z lewej aby uniknąć stracenia kilku procent życia.Ładujemy się na sam szczyt kamieni które zagradzają ulice(trudne ale nie jest to niemożliwe).Następnie schodzimy na drugą strone kamieni a następnie idziemy dalej aż do krągu z butelek.Wskakujemy w sam środek i załącza sie ładowanie mapy.Gdy sę załaduje to będziemy na mapie z rezerwatem słoni z kosą w rękach.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

24 paź 2009, 21:14

Łaaał... Brawo!! Nie znałem tego. Ja znalazłem prostszy sposób, ale nie wiem, czy działa. Trzeba wejść na dach chałupy Vince'a i szukać takiego miejsca, z którego doskoczymy do słupa wysokiego napięcia. Da się przejść za bramę i RWS to przewidziało, bo za bramą jest kosa, którą można podnieść. Nie sprawdzałem jednak, czy to działa.

[ Dodano: 2009-10-25, 13:38 ]
I jeszcze jedno. Nie chcę rozwalić kompa, więc powiedz mi, jak tam przeskoczyłeś? W sensie za te kamienie, bo jak skaczę, to trzyma mnie, jakby był koniec mapy.

[ Dodano: 2009-10-25, 21:07 ]
Sprawdziłem i mam ciekawostkę. To jest nie tylko w AWP, lecz także w zwykłym AW, więc Vince i spółka z.o.o to wymyślili. Sęk w tym, że tego nie idzie przeskoczyć. Jakiś tutorial, melchior12?


Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

26 paź 2009, 18:48

Jak już mówiłem,te kamienie jest bardzo trudno przeskoczyć.Trzeba znalesć takie miejsce na które można skoczyć na wyzszy kamień a potem na samą góre.Sam skakałem chyba z 15 min. żeby odkryć czy przejście tam jest możliwe czy nie,i mówie ze tak.Jesli chcesz to sprawdzić to wpisz kod ghost,przelec przez to,wyłacz ghosta i skakaj na środek butelek.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2009, 18:55 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

26 paź 2009, 22:27

melchior12 pisze:.Jesli chcesz to sprawdzić to wpisz kod ghost,przelec przez to,wyłacz ghosta i skakaj na środek butelek.
Ech, nie lubię tego typu porad. Nie gram w Postala od wczoraj, wiem i sprawdziłem. Co ciekawe, gdy wypełnimy misję z zombiakami, to pisze po załadowaniu mapy "Nienazwany". Jak wejdziemy "przez" butelki, to pisze "Rezerwat słoni". No, ale do tematu. Chodziło mi o screena, jak tam wskoczyć. Pokazać, gdzie najpierw. Ja najpierw skakałem na ten najniższy kamień (po lewej), później na ten wyższy i później na środek. Jest tam taaaaka dziura, gdzie jakiś kompletny dureń walnął teksturę i nie da się tam wskoczyć. Bo tak mi się zdaje, że to niewidzialna ściana. Ten czarny wielokąt.

Obrazek


Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

12 cze 2010, 13:37

Ostatnio znalazłem ukryte miejsce na mapie bank.
Pokaże teraz zdjęcia jak tam wskoczyć:

Najpierw wchodzimy po schodach i wskakujemy na taką ścianę.
Obrazek
Potem wskakujemy na ten krzak
Obrazek
Idziemy do tego krawężnika
Obrazek
wskakujemy na krzak
Obrazek
I to jest już drugi poziom krzaków
Obrazek
A to nasza snajperka
Obrazek


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 cze 2010, 14:03

Prościej jest przejść na schody (te prowadzące od wariatkowa), a potem, schodząc, iść prawą stroną. Później przeskoczyć nad krzakami i znajdujemy tę snajperkę. Od wtorku lub środy na niższych krzakach jest też krowi łeb.


Awatar użytkownika
I Love Postal 2
Wnerwiony urzędas
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2010, 21:57
Lokalizacja: Częstochowa

03 gru 2010, 22:19

Co do tej bazy w mapie zieleń to spotkałam tam jakiegoś gościa (nie taliba) ,który mnie chciał zabić paralizatorem.(grałam na poziomie łajzowaty żal :cry: ) Czyżby członek talibów?


Postal 2.... Czyli rzecz , którą kocham!
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

08 lip 2011, 16:18

Dr. Dundersztyc pisze:jakiejś przybudówki Paradise Mall (?) szukałem ale nie znalazłem wewnątrz centrum handlowego nic co by po tej ścianie to przypominało
Znazłam zgodnie z tym tematem puste pomieszczenie w Paradise Mall, może to była część twojej 'przybudówki' usunięta w finalnej wersji z niewiadomych przyczyn.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

17 sie 2011, 17:34

Tego ukrytego pokoju tu jeszcze nie było. ;)

[youtube][/youtube]


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ