Odbanowanie Little_Psycha

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

27 lip 2010, 18:18

Chciałbym wznowić sprawę zbanowanego Little_Psycha.Wiem,że popełnił błąd włamując się do AMN ale,nie musi się go od razu banować na wieki.Tak więc proszę,żeby ktoś z adminów porozmawiał z little_Psychem o tej sprawie i spróbować mu dać drugą szansę.Jak się admini nie zgodzą to będzie strata bardzo aktywnego użytkownika forum postalsite.Może i raz kogoś kiedyś obraził czy robił na sb strojenne żarty ale przecież istnieje na tym świecie litość i wybaczenie.Tak więc proszę adminów o dalsze rozwiązanie tej sprawy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 lip 2010, 19:52

Boże, pajdus, ogarnij się. Używasz takich zwrotów, jakbym zabił l_p.

Nie, ani Alucard, ani l_p, nigdy na Forum już nie wrócą.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 lip 2010, 19:56

Zagłosowałem na NIE z prostego powodu: pamięta ktoś jeszcze takiego usera MaKiPL? Zrobił parę fajnych map, zabrał się za jednego moda, ale założenie drugiego konta i jeden głos spowodowały, że dostał głupiego bana. Efekt? Nieaktywny od 3 miesięcy. Szkoda marnować taki talent. Z kolei LP jest na swój sposób potrzebny forum, bo zawsze przydałby się taki... hmmm... rozkurw*acz xD Sam nie wiem czemu akurat to słowo mi wpadło na myśl. Tak samo Loc - zrobił raz burdę, uruchomił ADHD i dostał bana za zrobienie burdelu na SB. Można by i jemu zdjąć 2 punkty tak, żeby wciąż miał wizję tego, że w każdej chwili może znowu dostać banana.
A, no i jak LP, to i Alucard musiałby zostać odbanowany (choć on akurat rzadko się udziela).


Nie wiem, jak inni uważają, ale jak dla mnie to trza by od razu wszystkich odbanować :) Żeby było wiadome, że łaska admińska nie zna granic :)

EDIT: Robsessed mnie uprzedził, a szkoda, bo powoli piszę, a cała moja robota się zmarnowała :( I kogo teraz obchodzi moje zdanie?

@down: Dzięki i gratuluję posta nr 3500 :)
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010, 20:18 przez Pangia, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 lip 2010, 20:04

Podałeś dobre argumenty, Pangia. Idąc tokiem rozumowania pajdusa, powinniśmy odbanować połowę userów.

Poza tym, nawiązując do Loca, Alucarda i l_p - sami poprosi mnie o bana. Myśleli, że robią mi tym na złość. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

27 lip 2010, 20:05

Umarłem... pajdek detektyw.
Lubie ich, i chce żeby zostali odbanowani lecz zrobili źle i na to zasłużyli.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010, 20:06 przez Alixo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

27 lip 2010, 20:18

pajdus pisze:Tak więc proszę,żeby ktoś z adminów porozmawiał z little_Psychem o tej sprawie i spróbować mu dać drugą szansę.
Po pierwsze : proponuję postudiować słownik gramatyczny.
pajdus pisze:.Jak się admini nie zgodzą to będzie strata bardzo aktywnego użytkownika forum postalsite.
Po drugie : z której strony on był "ciekawy" ? ;]
Chyba wkur****jący.
pajdus pisze:Może i raz kogoś kiedyś obraził czy robił na sb strojenne żarty ale przecież istnieje na tym świecie litość i wybaczenie.
Po trzecie : jeśli wiesz co to litość, to zlituj się nad nami i przestań filozofować.


Po czwarte : chyba nie śmiesz podważać wyroków władz forum? ;)


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

27 lip 2010, 22:03

Cóż, ja jestem na TAK. Forum Postalsite bez niego, to nie to samo xD Poza tym, ja nigdy nie miałem z nim na pieńku. No ba, czasem nawet mi pomógł :) Więc jestem za. Ale to jest tylko moje zdanie. Mam nadzieję że nie zostanę przez to zmieszany z błotem na forum :)
Chociaż skoro włamał się do AMN, jestem na pół zgodny z tym :P


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

27 lip 2010, 22:38

RobertosSK1 nie zostaniesz zmieszany - to co teraz robisz to jest wolna wypowiedź na dany temat, a do tego każdy ma prawo i nikt z tego tytułu nie może nikogo represjonować.

l_p świrował, ale pozytywnie - będzie go brakować, ale kara to kara. ALCRD pomimo, że nie udzielał się za często od jakiegoś czasu to oddanie hasła do AMN l_p bez konsultacji w węższym kręgu było błędem za co ponosi na równi z l_p karę.

Ciężko mi to przyznać, ale szkoda mi obydwóch. Jednak za nieprzemyślane decyzje trzeba płacić.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 lip 2010, 02:58

pajdus pisze:Wiem,że popełnił błąd włamując się do AMN ale,nie musi się go od razu banować na wieki.
Jak dla mnie, powinien być zbanowany już dawno temu. Nieraz przeginał, dostał zbyt wiele szans. W końcu zostało to ukrócone. I niech tak zostanie 8-)
pajdus pisze:Jak się admini nie zgodzą to będzie strata bardzo aktywnego użytkownika forum postalsite.
Spambot-y też są aktywne 8-)
pajdus pisze:Może i raz kogoś kiedyś obraził czy robił na sb strojenne żarty ale przecież istnieje na tym świecie litość i wybaczenie.
Na skarbówkę takie teksty nie działają, więc na nas też nie powinny xD Nie raz nie dwa obrażał użytkowników, to na SB, to w postach, spamował, dostawał warn-y, kilka usuwano, chyba nawet miał niegdyś ban-a (nie wiem, czy to prawdziwa informacja). W skrócie - odbanowaniu mówię zdecydowane NIE 8-)

P.S. Ankietę wywaliłem. Większego sensu nie miała, a mogła się okazać nieco krzywdząca dla zbanowanego 8-)
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 03:00 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 lip 2010, 08:39

pajdus pisze:Tak więc proszę,żeby ktoś z adminów porozmawiał z little_Psychem o tej sprawie i spróbować mu dać drugą szansę.
Tak jak Tobie? Nieee, Ty jesteś wyjątkowy. :)

Co do MaKi(ego?)PL, to Admini wiedzieli o jego 2 koncie, on im chyba nawet o tym powiedział. On został zbanowany za to, że gadał na sb, że Shtopora pobrał i zainstalował.

Co do nie, czy tak, to i tak to nic nie da, bo ostateczne słowo należy do Admina. On jest na nie, więc chyba sprawa zakończona.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 08:39 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 lip 2010, 10:13

Mr Minio pisze:[MaKiPL] został zbanowany za to, że gadał na sb, że Shtopora pobrał i zainstalował.
A tak, masz rację, widać w warnach. Tak czy siak, już jego bardziej należałoby odbanować, bo on chyba już z pół roku ma tę trójeczkę :) A l_p może sobie odpocząć trochę dłużej niż 2 tygodnie (czy coś takiego).

[ Dodano: 2010-07-28, 11:58 ]
little_psycho pisze:11:52:15
po pierwsze dzięki że mnie poparłeś na forum, ale niestety Lothar ma rację...przeginałem już za bardzo, więc na bana sobie zaslużyłem nawet dawniej
11:52:43
w każdym bądź razie, the point is, nie wrócę na forum raczej, a jak już to z kilkumiesięcznym odpoczynkiem.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 lip 2010, 15:17

Tak więc sprawę można uznać za zamkniętą (i temat też ;) )
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 15:17 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Zablokowany