Odbanowanie Artka

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 mar 2016, 16:35

Wnoszę prośbę o odbanowanie usera ArtekXDPL.
Nie zamierzam go bronić - fakt, był trochę nieogarnięty, momentami zbyt wyniosły, ale to co tu się ostatnio na PSI odwala, to jeden wielki żal. xd
Nie wiem, chcecie się dowartościować (nie mówię o wszystkich - ci do których to jest, dobrze o tym wiedzą), wyśmiewając świeżaka, który dopiero zaczyna w PostED? Czasami palnie jakieś głupie pytanie, które aż prosi się o pomstę do piekła, ale każdy jakoś zaczynał.

Do tego, debilny powód warna - piractwo. Nie dało się nic lepszego wymyślić tylko taki idiotyzm? (nic osobistego Rycho) Jakie ku*wa piractwo?? Z tego co pamiętam to nigdzie się nie przyznawał, że ma piraconego Postala.
Uważacie się za nie wiadomo kogo (dalej przekaz tylko do określonych osób), i to zaczyna strasznie wkurwiać. Pominę tą małą kłótnię na SB - gdyby tak napisał któryś ze stałych userów, sprawy by nie było. Poza tym każdy prowokował każdego.

Blablabla... dajcie se wszyscy siana, jednocześnie dajcie szansę ArtkowiIksDePeel. xd
Zdejmijcie (kto ma uprawnienia do tego) mu te 2 ostatnie warny co Rycho3D mu dał, a ty Artek, następnym razem po prostu olewaj jakiekolwiek głupie zaczepki, a tym bardziej nie zadawaj durnych pytań i się nie wymądrzaj. Luz?


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

17 mar 2016, 17:25

Uprawnienia do zdejmowania mają tylko admini. A osobiście jeszcze nie widziałem powodów, żeby go banować – inaczej sam bym to zrobił ;)


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 mar 2016, 18:44

To jest piractwo
[Wczoraj 12:43] ArtekXDPL: https://chomikuj.pl/artekr...+mod+by+Rycho3D
Poza tym ma dwa konta na PSI


8=======D
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 mar 2016, 18:54

Rycho3D pisze:[Wczoraj 12:43] ArtekXDPL: https://chomikuj.pl/artekr...+mod+by+Rycho3D
Z tego co widzę to tam nic nie ma - do .txt nie zaglądałem ale ma 1kb to chyba pusty (chyba że się mylę).
[Dzisiaj 18:40] Rycho3D: Tardis: Odbanujcie go, potrzebuje widownie do mapki niespodzianki|| Przecież ma drugie konto, na chuj mu 2 ?
To zbanujcie mu to drugie a odbanujcie ArtekXDPL.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 mar 2016, 19:01

Z tego co widzę to tam nic nie ma - do .txt nie zaglądałem ale ma 1kb to chyba pusty (chyba że się mylę).
To zajrzyj.
Na razie go odbanowałem, ale jeden warn mu zostawiam. ;>


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 mar 2016, 19:09

Starczy tej farsy, panowie
:draco:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Zablokowany