Obrzydliwe elementy gry - śmieszne, czy nie?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

12 wrz 2008, 17:20

Otóż Postal 2 moim zdaniem jest grą z największym poczuciem humoru, można się nieźle pośmiać i wyżyć :mgun2: . Jednak ostatnio przeczytałem takie komentarze (nie na tym forum).
"(...)Co do samej gry to nie wiem co jest śmiesznego w szczaniu na ludzi i patrzeniu jak wymiotują" .

Nie wiem, ale w małych ilościach taki specyficzny humor bawi (przynajmniej mnie). Zwłaszcza kiedy się dojdzie do piątku i szczanie jest bardzie skuteczne :P . Jest nawet taki film na YT "Puke Fiesta" . Polecam obejrzeć.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

12 wrz 2008, 17:37

A mi to nie przeszkadza , jest wręcz na odwrót - to właśnie dlatego P2 jest grą unikalną , różniącą się od innych :) .Właśnie dlatego nie ma bardzo dużo fanów bo "ta gra jest bardzo obrzydliwa , żałuje że w nią zagrałem ! " Ech , jakbym miał takie podejście to grał bym w kubusia puchatka :bolek:


Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

12 wrz 2008, 19:24

Lewus, co prawda, w Postalu jest wiele kontrowersyjnych rzeczy, między innymi olewanie innych moczem. ale mi nigdy to nie przeszkadzało (chyba że ma pusty pęcherz a się pali) xD


Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

12 wrz 2008, 19:57

Fajny jest Wójek Alfred z wariatkowa i zestaw zrób to sam (wszystko ED). Dla słabszych żołądków to paskudny widok xD Jak te zdechlaki pod sufitem zaczęły mi się kojarzyć z układanką to śmiałem się za każdym razem jak to widziałem


Awatar użytkownika
Piter1372
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 maja 2008, 12:58
Lokalizacja: zawiercie

12 wrz 2008, 22:25

eddie, a masz jakiegoś screna to bym się razem z tobą pośmiał xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

13 wrz 2008, 14:35

Według mnie to co jest obrzydliwe w tej grze nie miało być zabawne, smutne, wesołe, jakieś czy srakieś, to jest taka charakterystyczna rzecz, której nie mają inne gry.
To właśnie cechuje Postala. Ktoś usłyszy od kogoś o grze, zobaczy u kogoś innego że Koleś leje na ludzi a oni rzygają i odrazu zczai że to Postal :).
To tylko moje zdanie ^ ^.

Jesion


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

13 wrz 2008, 17:20

Piter, na głównej w galerii są 2 screeny o tej nazwie (zestaw zrób to sam). To właśnie moje


Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

22 wrz 2008, 16:30

postal jest to gra w której wg mnie jest największa wolna amerykanka no i dobrze mnie to bawi bo chyba każdy normalny traktuje tą grę jako naprawdę dobrą zabawę i chyba nie przymierza się aby wystąpić w roli kolesia na żywo!


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

22 wrz 2008, 20:20

abdul11 pisze:postal jest to gra w której wg mnie jest największa wolna amerykanka no i dobrze mnie to bawi bo chyba każdy normalny traktuje tą grę jako naprawdę dobrą zabawę i chyba nie przymierza się aby wystąpić w roli kolesia na żywo!
na samym początku gry jest ostrzeżenie o tym :P

jak dla mnie te wszystkie obrzydliwości mają pokazać wybór który stawiają twórcy gry...możesz to robić ale nie musisz...gra Cię zmusza? trudno...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

22 wrz 2008, 21:29

NO DOKŁADNIE MOŻESZ BYĆ DOBRYM OBYWATELEM ALBO I NIE (NO I W TYM "ALBO I NIE" CAŁA ZABAWA)
BYŁY JUŻ JAKIEŚ SKARGI NA POSTALA CHODZI MI O TO CZY KTOŚ BAWIŁ SIĘ W KOLESIA W GTASA. BAWILI SIĘ W USA W CARLA


Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

23 wrz 2008, 10:35

@up
Był jakiś chłopak który postanowił się zabawić w Kolesia, ale tak bardzo strasznych szkód (...) na szczęście nie zrobił ^ ^.
Używaj troche interpunkcyjnych, strasznie to zdanie rozmazane :P

Jesion.


I tylko "rain on the roof", znów.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 wrz 2008, 13:56

abdul11 pisze:NO DOKŁADNIE MOŻESZ BYĆ DOBRYM OBYWATELEM ALBO I NIE (NO I W TYM "ALBO I NIE" CAŁA ZABAWA)
BYŁY JUŻ JAKIEŚ SKARGI NA POSTALA CHODZI MI O TO CZY KTOŚ BAWIŁ SIĘ W KOLESIA W GTASA. BAWILI SIĘ W USA W CARLA

Nie pisz, proszę, dużymi literami, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem, a poza tym źle się czyta!

Co do tematu, to właśnie te obrzydliwe elementy czynią z Postala grę wyjątkową. To dzięki nim tak bardzo kocham tą grę!
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008, 13:57 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

23 wrz 2008, 15:35

ok sorki jakoś nie zwróciłem na to uwagi jeszcze raz sorki


Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

25 wrz 2008, 20:01

Niema sie co rozpisywać w tym temacie gdyż przy samym uruchomieniu Postala mamy wszystko jasno opisane :

***"Niniejszym produkt jest grą komputerową i został stworzony wyłącznie w celu wykorzystywania go jako zródło rozrywki.
Gra zawiera treści i materiały niewskazane dla dzieci ..."***

Więc człoiwiek który w Realu postanawia zabawić sie w koleśia napewno ma problemy z głową i logicznym myśleniem.

Postal jest grą która zawiera sporo czarnego humoru i to jest jego cały urok !!!
Oraz daje pare ciekawych mozliwości których w realu lepiej nie robic tzn "szczać na ludzi" nie w przenośni lecz w praktycze :lol: ...
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2008, 20:01 przez Cimeries, łącznie zmieniany 1 raz.


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

25 wrz 2008, 20:52

My tu gadamy o obrzydliwych rzeczach w postalu , czy nam się to podoba czy nie , nie o naśladowaniu Kolesia.


ODPOWIEDZ