Obrzydliwe elementy gry - śmieszne, czy nie?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cimeries
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:51

25 wrz 2008, 21:07

No tak ale to było skierowane do tego co napisał Jesion ... :zdziw:


zjebane forum! !!
Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

26 wrz 2008, 22:08

Cimeries pisze:Niema sie co rozpisywać w tym temacie gdyż przy samym uruchomieniu Postala mamy wszystko jasno opisane :

Więc człoiwiek który w Realu postanawia zabawić sie w koleśia napewno ma problemy z głową i logicznym myśleniem.

Postal jest grą która zawiera sporo czarnego humoru i to jest jego cały urok !!!
Oraz daje pare ciekawych mozliwości których w realu lepiej nie robic tzn "szczać na ludzi" nie w przenośni lecz w praktycze :lol: ...
No tak, oczywiście, ale gdy stanie się coś takiego, że komuś zachce się zabawy w postala w realu, to cała wina pada na grę i jej twórców, i nikt nie myśli nawet o tym że osoba ma jakieś zaburzenia :D.

Jesion.


Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

01 paź 2008, 14:41

Dla mnie postal jest śmieszny, a jak kogoś obrzydza to wyłączcie se przemoc w grze lol
A pozatem jest ostrzeżenie na początku, gdy sie uruchamia więc to nie wina RWS o przestępstwach...

Słyszeliście może że 11 letnia dziewczyna uratowała rodziców dzięki GTA San Andreas?
Auto sie wywróciło i ona wyciągła rodziców bo myślała że wybuchnie. Dobrze myślała


Obrazek
Awatar użytkownika
RyboL
Wnerwiony urzędas
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2008, 11:00
Lokalizacja: Konin

14 paź 2008, 14:46

A dla mnie na początek było obrzydliwe w postalu ta dupa krowy w meat world i te człowieki co spadały do tego miksera xD
A teraz nic juz mnie nie zbrzydzi w postalu
PS.Kiedyś sąsiadka w postalu obrzygała mi buty bo niechcący jej do ust naszczałem :diabel:


I Tylko Jedno Cięcie, Jedna Żyła, Jedna Chwila i Tragiczny Koniec ;<
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

14 paź 2008, 16:59

RyboL pisze:te człowieki
:lol2: może "ludzie" ? to naprawde prosty wyraz do napisania :D

Postal 2 jak dla mnie ma 50% humoru (w większosci czarnego humoru) i 50% kontrowersji ... później jeszcze dochodzi nutka psychodelicznego horroru, ale to przy dodatku AW
Ostatnio zmieniony 14 paź 2008, 17:01 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kurak
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2008, 10:50
Lokalizacja: Extermination City

15 paź 2008, 14:24

Moim zdaniem te elementy "Obrzydliwe" :bolek: tak jak sądzą inni gracze to elementy charakteryzujące postala dla mnie to nigdy nie bedzie obrzydliwe :D a śmieszne są niektóre momenty np. teksty kolesia i rozne rozroby :P


Awatar użytkownika
Skorek
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2008, 13:20

15 paź 2008, 18:30

Niby fajne że w AW można kogoś pociąć, ale z modem AWP mi się to wydaje przesadne. Ogólnie jak grałem w zwykłego Postala 2 to nic nie było dla mnie obżydliwe, ale odkąd mam STP z AW to troche... ehhh... wolałbym bez tych flaków :P
Ogólnie to trksty Kolesia mnie rozwalają, jak i niektóre teksty z "cutscenek".


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

15 paź 2008, 18:32

Czy ja wiem, czy bebechy są tak super realistycznie zrobione? :P Ot są, po chwili znikają.


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

15 paź 2008, 18:35

A mnie właśnie tych flaczków brakowało w poprzednich wersjach. W końcu można się porządnie wyżyć i oglądać przy tym klimatyczne efekty. (Gdyby nie GPF, byłoby perfekcyjnie)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 paź 2008, 01:28

Silver Dragon pisze:Gdyby nie GPF
GPF? To znaczy?

Dla mnie w grze nigdy nic nie było obrzydliwe. Sikanie, rzyganie? To naturalistyczne elementy życia, co w nich obrzydliwego. Flaki, bebechy? A gdzie tu obrzydliwość? Przecież to nie śmierdzi, muchy po tym nie łażą - to tylko obiekty graficzne, nic więcej, żaden real.

Ale ogólnie można uznać je za obrzydliwe. Czy śmieszne? Rzyganie jednego na drugiego jest śmieszne. Sikanie drugiemu na łeb - już nie jest śmieszne. Ale owe sikanie w wersji PeeAll z moda EDWeapons - o, to już jest kupa śmiechu! Tylko patrzeć i zaśmiewać się, jak dwoje przechodniów, zamiast do siebie strzelać, przez kilka minut wytrwale siebie wzajem oszczywa i obrzyguje. Albo więcej niż dwoje. Kolejny plusik dla zabawy w P2! :diabel:

Obrzydliwym może ktoś uznać cięcie ludzi piłą mechaniczną. Ale tego dźwięku trzaskanych kości, tego przesłodkiego chrrrupotu, nic nie zastąpi! Mrrrau! :evilbat:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

17 paź 2008, 11:08

Tiquill pisze:GPF? To znaczy?
General Protection Fault >> przeklęty błąd, który pojawia się zawsze przy nadmiernej sieczce
Tiquill pisze:Obrzydliwym może ktoś uznać cięcie ludzi piłą mechaniczną. Ale tego dźwięku trzaskanych kości, tego przesłodkiego chrrrupotu, nic nie zastąpi! Mrrrau! :evilbat:
To jest moja ulubiona broń


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 paź 2008, 23:05

Silver Dragon, Ach, GPF, po prostu... :):
Silver Dragon pisze:To jest moja ulubiona broń
Moja trzecia. Wciąż wierny pozostaję jednak Red Devilowi o MadBarbAxe.

Robsessed, nie było tam psycholi. Dopóki MY nie przyszliśmy! :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

03 lis 2008, 21:47

Jeśli zainstalujemy grę, dojdziemy do wszystkiego, to wtedy te elementy gry są śmieszne, dają rozrywki lub są straszne czy ohydne [to już zależy od osoby] i jest to nietypowe dla gry, bo na dodatek w niezłej nawet oprawie graficznej. Ale jak gramy już ze 3-4 lata [jak ja] to staje się to nudne i "codzienne" w tej grze i nawet nie zwracamy na to uwagi, poprostu podchodzimy do gościa, sikamy na niego czy coś, on wymiotuje - a nasza reakcja to poprostu ani śmiech ani obrzydzenie. Taki zwyczaj Postalowy ;) Ale wyobraźmy sobie jednak Postala bez tych elementów... to nie ten sam Postal więc takie akcje jak sikanie na kogoś, wymiotowanie itp. to podstawa w tej grze bo Postal ma być grą nietypową.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

09 lis 2008, 18:52

Postal jest grą zabawną, a do elementów drastycznych trzeba podchodzić z uśmiechem :P .
Ostatnio zmieniony 09 lis 2008, 18:52 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
ODPOWIEDZ