Obrona koleżeńska i prawdziwe przeproszenie pajdusa

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 kwie 2010, 21:59

Tylu szans na poprawę postępowania, ile miał pajdus nie miał chyba nikt na forum. Nie zrobił on kompletnie nic żeby swoją sytuację poprawić, upomnienia słowne nic nie dawały. Wynik jest więc taki, jaki jest.

A teraz zamykam ten pokręcony temat
Dość nabijania postów
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 21:59 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 kwie 2010, 22:28

Jeszcze 3 słowa, bo widzę, że SD bolka dał, gdy jeszcze pisałem...
Lothar pisze:Pajdus tu nie wróci, choćby nie wiem jak się starał. Może oczywiście założyć sobie nowe konto, które z wielką rozkoszą zbanuję (chyba, że ktoś mnie uprzedzi).
Ironia co? 8-)
prawdziwy 666 pisze:a chciałeś się jeszcze nad nim po pastwić i zaproponować mu żeby zrobił przysługę światu i popełnił samobójstwo
Proszę... Wydaje mi się, że to on się nad nami pastwił... Takie są dzieci NE0...
Pangia pisze:Swoją drogą, za nie długo pewnie znowu się pojawi, ale jako koleś z Rzeszowa albo Tarnobrzega...
KAŻDY kto będzie bronił użytkowników zbanowanych przez moda lub adm. powinien być NATYCHMIAST zbanowany. Oczywiście, mówię tu o "nowych" użytkownikach tak jak w tym przypadku, jak również takich nie urojonych, prawdziwych gdyby kiedyś się tacy trafili...


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 kwie 2010, 23:10

A więc koniec. Dziękuję dobranoc.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

06 kwie 2010, 13:50

Rozmawiałem dzisiaj z pajdusem przez mikrofon. Na początku rozmowy twardo trzymał się swoich racji, jednak już w połowie poszedł na kompromis, a pod koniec przyznał, że to, co mówił, było głupie. Udzieliłem mu kilku rad, dlatego daję mu ostatnią szansę.

Będzie czytał Forum, a wypowiadał się tylko wtedy, gdy jego post wniesie coś nowego. Trzymamy za słowo.

Wiem, że wielu puka się teraz w głowę i nie pochwala mojej decyzji, ale spokojnie, przecież nic nie tracimy. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

06 kwie 2010, 18:45

Nie wiem czy moja pikawa to wytrzyma, ale można zaryzykować xD


Obrazek
Zablokowany