Obrona koleżeńska i prawdziwe przeproszenie pajdusa

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 kwie 2010, 20:23

Dobre gadanie Robsessed, myśle że po przeczytaniu tego, odpisze coś głupiego, lub nic nie odpisze, Koloses, nie przesadzajmy z tym spamem, bo i nam sie oberwie.
Rob, widze że sie wkurwiłeś i to ostro, zaraz ci piwko pocztą wyśle :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

04 kwie 2010, 20:24

Darek Petranik pisze:Ze względu na to co się wydarzyło w dniach 2 i 3 kwietnia i zawarte w temacie ,,przeprosiny'' treści o pajdusie to proszę o to,żeby takie osoby jak:Rombessed,Kariko,Lothar,Alixo i Dzastin naprawdę przeprosili pajdusa za to co pisali na niego w tym temacie.
No proszę, kolejny idiota :lol5:

Powiem krótko... pajdus był cholernym spamerem i należał mu się BAN. A teraz widzę powtórka z rozrywki, choć masz jeszcze chłopie czas aby wziąć się w garść.

Robsessed pamiętasz kiedy pajdus napisał (chyba pierwszy) post nie na temat po czym Ty dopisałeś aby nie spamował? I co pajdus napisał w kolejnym poście???

OK


HAHAHA nigdy tego nie zapomnę. :diabeł:


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 kwie 2010, 20:25

Alixo pisze:Dobre gadanie Robsessed, myśle że po przeczytaniu tego, odpisze coś głupiego, lub nic nie odpisze, Koloses, nie przesadzajmy z tym spamem, bo i nam sie oberwie.
Rob, widze że sie wkurwiłeś i to ostro, zaraz ci piwko pocztą wyśle :)
Masz rację ja na dzisiaj kończę, bo to naprawdę zaczyna przekraczać granice zdrowego myślenia [no chociaż to forum o psychopatycznej grze to nie oznacza że użyktownicy powinni mieć świra].Poczekajmy aż twórca tematu się odezwie.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

04 kwie 2010, 20:25

Ja pier**lę, jeszcze większe neo niż pajdus! Kolego:
1. Zauważ, że większość osób, o których mówisz jest starsza od ciebie (m. in. ja), tak więc wiesz, w którą stronę powinien być szacunek.
2. Post to nie słowo "OK", tylko wypowiedź zawierająca w sobie przynajmniej 1 zdanie pojedyncze. Nikt nie musi pisać esejów, ale, na Boga, nie 2 litery! W podpisie ludzie mają więcej znaczków niż posty pajdusia!
3.
Darek Petranik pisze:Każdy 15 latek tak pisze.
No chyba cię pogięło. Ja, Koloses, Dzastin, nawet Ty masz posty wnoszące więcej do tematu.
4. Wejdź na dowolne forum i zobacz, czy inni piszą takie króciutkie posty jak pajdek vel pajda chleba.
5. Pieczywo (czyli pajdus xD) nie zna słowa kultura. Czy kulturą jest grożenie nasłania hackera na forum? Czy to jest szacunek wobec ludzi, którzy tworzyli to forum przez kilka lat i teraz obserwują owoce swojej ciężkiej pracy?
6. Mod i admin, o ile to normalni ludzie nienadużywający swej władzy, mają zawsze rację, jeśli nie jesteś na forum dłużej niż 2 miesiące.
7. Po znakach interpunkcyjnych dajemy spację.
Dziękuję, wiem, że i tak tego nie przeczytasz, tylko dasz "Cytuj" i dalej będziesz mówił, że wiesz co to szacunek, kultura słowa (a nie, nie napisałeś, że wiesz, co to, więc sorry) itp. itd.
8.
Darek Petranik pisze:3Ten obrazek z Donaldem Tuskiem mnie nie obchodzi.
Kolega nie wie, co to ironia... Haha


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 kwie 2010, 20:29

Tak, poczekajcie na odpowiedź tego pseudo adwokata.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

04 kwie 2010, 20:29

A teraz poważniej:
Pajdus został zbanowany za:
1. Beznadziejne posty, nie wnoszące absolutnie nic do tematu
2. Nieznajomość regulaminu
3. Absolutny brak chęci, by owy regulamin poznać
4. Groźby pisemne, skierowane w stronę administracji
5. Chamstwo
6. Spam
7. Przywłaszczanie sobie cudzych tekstów (post o CS)
8. Żałosne próby rozkazywanie moderatorom i administracji
9. Tandetne próby pokazania (nie)posiadanej wiedzy na przeróżne tematy
10. Więcej spamu
11. Nie reagowanie na upomnienia administratorów i moderatorów
12. Jeszcze więcej spamu xD

Można by wymienić jeszcze sporo przewinień, ale po co - do fanatyków i tak nic nie trafia.
Darek Petranik pisze:Poza tym czytałem wszystkie jego posty i są normalne.
Współczuję 8-)
Darek Petranik pisze:na jego prośbę proszę o usunięcie rangi ,,ciota'' i usunięcie jego ostrzeżeń.
A co to, koncert życzeń? Gdyby sobie wspaniale na to nie zasłużył, nie dostałby takowych, uwierz mi (i tak nie uwierzysz) 8-)
Darek Petranik pisze:1.Nie pyskował do admina tylko udzielał mu dobrych rad jak obsługiwać się forum.
Dresy na ulicach mają podobne rady: "Komórka albo wpierdol!" xD
Darek Petranik pisze:2.On nie nabija postów tylko po prostu w dużej ilości tematów ma zawsze coś normalnego do powiedzienia.
Z której strony jego posty są "normalne"? "OK", "Nie wiem, jak Ci pomóc". Osobiście szkoda by mi było klawiatury i czasu, żeby w ogóle takie coś pisać. Poza tym - jakby czytał regulamin i stosował się do niego, nikt by się nie przyczepiał 8-)
Darek Petranik pisze:Pajdus nie jest jakimś dzieckiem neo.Za to wy nie rozumiecie słowa ,,szacunek'' do innych osób.
Rozumiemy i to bardzo dobrze. Jednak na szacunek trzeba sobie zasłużyć, odpowiednią postawą i szacunkiem do innych. Jakoś jak ja przyszedłem na forum też byłem tylko kolejnym random-user-em. Ale postarałem się na tyle, że zostałem już Junior Admin-em. Po prostu stosuję zasady netykiety 8-)
Darek Petranik pisze:To wy tylko wierzycie i słuchacie admina (to wygląda tak jakby nie mieliście swojego rozumu).
Ja tam wierzę w korniszona i lubię placki, słuchając przy tym Children of Bodom. Zauważ, że poza kilkoma przypadkami ekstremalnego zjebaństwa, nikt jakoś nie miał problemów z administracją, poza pajdusem 8-)
Co do rozumu - jakbyśmy go nie mieli, pajdus dalej by tu był xD
Darek Petranik pisze:Przeczytaj lepiej wszystkie jego posty i porozmawiaj z nim przez gg a jego numer to 3040703.
Na pewno będzie wdzięczny za udostępnienie swojego numeru bandzie zwyroli 8-)

Pajdus tu nie wróci, choćby nie wiem jak się starał. Może oczywiście założyć sobie nowe konto, które z wielką rozkoszą zbanuję (chyba, że ktoś mnie uprzedzi).
A z resztą, pozostaje jeszcze jeden, ultymatywny argument: POSTAL to gra od 18 (!osiemnastu!) lat. I co, wyjedziesz z tekstem, że jest tu dużo ludzi poniżej 18-stki? A ja odpowiem - ale nie zachowują się jak idioci 8-)
Darek Petranik pisze:Każdy 15 latek tak pisze.
Jeśli to jest prawda, to gatunek ludzki właśnie przepadł. Poza tym pajdus ma dopiero 14 xD
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 20:29 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

04 kwie 2010, 20:30

Dariuszu. Rozumiem, chciałeś kolegę obronić przed nami, oprawcami z forum. Musisz jednak wziąć pod uwagę to, że Pajdus, jakkolwiek zajebisty w życiu prywatnym by nie był, to na tym forum się nie sprawdził.
Darek Petranik pisze:Każdy 15 latek tak pisze.
I to jest usprawiedliwienie? Faktycznie, bądźmy wyrozumiali dla 15latków, bo oni akurat tak piszą. Iquid musisz opracować Regulamin v2.0, w którym uwzględnisz taką grupę forumowiczów, jak 15latkowie i dasz im przywileje, bo będą poszkodowani.

I jeśli to biednemu Pajdusiowi pomoże, to tak przepraszam go z całego serca. Czy ten chłopak naprawdę nie ma większych problemów, niż przeżywanie tego, jak był potraktowany na jakimś forum? Odeślijmy go na kurację na 4chana, tam zobaczy, co to znaczy mieszać ludzi z błotem przez Internet.


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

04 kwie 2010, 20:34

https://forum.postalsite.info/w- ... ght=#50258

Tak właśnie pisze pajdus twój mistżóniu.
Darek Petranik pisze:Każdy 15 latek tak pisze.
Proszę mnie nie obrażać. (co prawda mam już 16 lat, ale jeszcze kilka dni temu byłam właśnie w tym wieku)
Darek Petranik pisze:Poza tym czytałem wszystkie jego posty i są normalne.
Jeżeli jego posty są normalne to ja mam 40 par oczu i 120 palców 8-)

pajdus nie zasługuje na żadne przeprosiny, powinien jeszcze wysłać administracji kartki z przeprosinami i zapisać się na kurs "Jak wypowiadać się na forum, aby nie wku*wiać innych użytkowników"
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 20:38 przez Dzastin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

04 kwie 2010, 21:00

No i teraz nie rozumiem po co go zbanowaliście. Ciekawa byłam jak się obroni i co "ciekawego" nam powie. Poza tym zaczynało się robić śmiesznie.


No ale cóż, jako "szary" użytkownik, niewiele mam do powiedzenia. 8-)


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

04 kwie 2010, 21:03

Jak przyszedłem na forum to Robsessed miał chyba 15 lat i był w randze "Moderatora" :)
Panie Darku otwórz pan pisze:Każdy 15 latek tak pisze.
Koloses pisze:1.Są 3 prawdy: Prawda,TwaPrawda i gównoprawda
2.Ten przykład to akurat Gównoprawda

8-)


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

04 kwie 2010, 21:14

no nie zielAK go zbanował i po zabawie

a chciałeś się jeszcze nad nim po pastwić i zaproponować mu żeby zrobił przysługę światu i popełnił samobójstwo

no ale trudno

i czuje się obrażony że niema mnie na liście osób które według niego obrażały pajdebila

no trudno poczekam na "kolejnego przyjaciela" nad którym będę mógł się poznęcać


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

04 kwie 2010, 21:14

Pajdus, a.k.a. Dariusz, chciałbym Cię pochwalić, bo w końcu byłeś w stanie wyprodukować jakieś dłuższe posty. Czemu tak nie było od razu?? Oczywiście pokemoniastość i tak wyszła samym wyimaginowanym alter ego, które tu zarejestrowałeś, ale to szczegół. Mam nadzieję, że to będzie baj baj maszkaro!


Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

04 kwie 2010, 21:31

[ Dodano: 2010-04-04, 19:55 ]
Każdy 15 latek tak pisze.
Teraz poczułem się obrażony tym co napisałeś.Nie było mnie na forum przez jakiś czas, jednak z tego co czytam Pajdus został słusznie ukarany.Z drugiej strony dziwi mnie to całe zamieszanie jakie wywołujesz ze swoim "kolegą".Został zbanowany i już, nic "STRASZNEGO" się nie stało.Może gdy wydorośleje, będziemy w stanie normalnie z nim rozmawiać.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 21:33 przez Smuggler, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 kwie 2010, 21:39

Zbanowane hosty, zakresy IP jakimi się posługiwał na forum. Apeluję do wszystkich o nieprzeciąganie tego tematu, gdyż staje się to naprawdę nudne.
Darek Petranik pisze:Nabijanie postów to dla mnie nic bo nie o to chodzi.
Jakbyście nie zauważyli w tym wszystkim to myśmy tych postów nabili najwięcej. Już starczy. Co za dużo to nie zdrowo (:

Mimo to było śmiesznie :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

04 kwie 2010, 21:45

Fajny powód bana: Hahahaha
Swoją drogą, za nie długo pewnie znowu się pojawi, ale jako koleś z Rzeszowa albo Tarnobrzega...


Zablokowany