Obrona koleżeńska i prawdziwe przeproszenie pajdusa

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 kwie 2010, 19:40

Darek Petranik pisze:Nabijanie postów to dla mnie nic bo nie o to chodzi.
A wiesz za co dostał bana?Między innymi za nabijanie postów i pyskowanie do admina.
Darek Petranik pisze:Mam 13 lat i wiem co to znaczy wolność słowa,wolny kraj,kultura i szacunek do innych osób.
Obrazek


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

04 kwie 2010, 19:42

Stalowy Pociskacz Awards 2010 Wygrywa Koloses


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Darek Petranik
Newfag
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2010, 13:42
Lokalizacja: Lubaczów

04 kwie 2010, 19:44

1.Nie pyskował do admina tylko udzielał mu dobrych rad jak obsługiwać się forum.
2.On nie nabija postów tylko po prostu w dużej ilości tematów ma zawsze coś normalnego do powiedzienia.
3Ten obrazek z Donaldem Tuskiem mnie nie obchodzi.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 kwie 2010, 19:46

Słuchaj no, pajdus dostał bana i tyle, na forum jest w ciul osób które zostały zbanowane i jakoś nie płakały, a to że on sie załamie nerwowo za swoje trollowanie to mnie nie obchodzi, nie obchodzi mnie też że jest to twój PsIaPsiÓóÓłEk najbliższy, koniec imprezy. Dziekuje dobranoc.


Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 kwie 2010, 19:47

Darek Petranik pisze:1.Nie pyskował do admina tylko udzielał mu dobrych rad jak obsługiwać się forum.
2.On nie nabija postów tylko po prostu w dużej ilości tematów ma zawsze coś normalnego do powiedzienia.
3Ten obrazek z Donaldem Tuskiem mnie nie obchodzi.
1.Są 3 prawdy: Prawda,TwaPrawda i gównoprawda
2.Ten przykład to akurat Gównoprawda
3.A ten to okaz nieużywany także nie uznawany za prawdę:Prawda Teoretyczna.
I nie obchodzą mnie twoje homo uczucia dotyczące pajdusa.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 19:47 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

04 kwie 2010, 19:47

1. Najwyraźniej nie umiecie odróżnić dobrej rady od pyskowania (w domu nie nauczyli ? Patologia znaczy się)
2. Zwłaszcza nie na temat
3. Za to ten obrazek wyraził więcej niż 1000 słów xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 kwie 2010, 19:52

pajdus pisze:Muszę wypróbować tego moda
pajdus pisze:No to świętujmy!!!!!
pajdus pisze:Penubra jest bardzo fajna i straszna (Na szczęście ma orginał gry).
pajdus pisze:Ja będe świętował urodziny p2 z kumplami w klubie xd
pajdus pisze:Ja nie wiem jak ci pomóc. (mój tato się na tym zna)
pajdus pisze:Skoro tak mówisz :)
pajdus pisze:ok
pajdus pisze:postal 3 ma bardzo niskie wymagania
pajdus pisze:2012... o k***a :zdziw:
Anything else?


Obrazek
Awatar użytkownika
Darek Petranik
Newfag
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2010, 13:42
Lokalizacja: Lubaczów

04 kwie 2010, 19:52

Alixo pisze:Słuchaj no, pajdus dostał bana i tyle, na forum jest w ciul osób które zostały zbanowane i jakoś nie płakały, a to że on sie załamie nerwowo za swoje trollowanie to mnie nie obchodzi, nie obchodzi mnie też że jest to twój PsIaPsiÓóÓłEk najbliższy, koniec imprezy. Dziekuje dobranoc.
Pajdus nie jest jakimś dzieckiem neo.Za to wy nie rozumiecie słowa ,,szacunek'' do innych osób.
Koloses pisze:1.Są 3 prawdy: Prawda,TwaPrawda i gównoprawda
2.Ten przykład to akurat Gównoprawda
3.A ten to okaz nieużywany także nie uznawany za prawdę:Prawda Teoretyczna.
Przeczytaj lepiej wszystkie jego posty i porozmawiaj z nim przez gg a jego numer to 3040703.Pozatym To wy tylko wierzycie i słuchacie admina (to wygląda tak jakby nie mieliście swojego rozumu).

[ Dodano: 2010-04-04, 19:54 ]
Alixo pisze:pajdus napisał/a:
Muszę wypróbować tego moda


pajdus napisał/a:
No to świętujmy!!!!!


pajdus napisał/a:
Penubra jest bardzo fajna i straszna (Na szczęście ma orginał gry).


pajdus napisał/a:
Ja będe świętował urodziny p2 z kumplami w klubie xd


pajdus napisał/a:
Ja nie wiem jak ci pomóc. (mój tato się na tym zna)


pajdus napisał/a:
Skoro tak mówisz :)


pajdus napisał/a:
ok


pajdus napisał/a:
postal 3 ma bardzo niskie wymagania


pajdus napisał/a:
2012... o k***a :zdziw:
Jego posty są normalne.

[ Dodano: 2010-04-04, 19:55 ]
Każdy 15 latek tak pisze.


Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

04 kwie 2010, 19:55

Ale chodzi o szacunek w stylu "Szacunek ludzi ulicy" ? Buhaha xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 kwie 2010, 19:56

Darek Petranik pisze: Pajdus nie jest jakimś dzieckiem neo.Za to wy nie rozumiecie słowa ,,szacunek'' do innych osób.
Masz rację to nie dziecko neo.To zbyt delikatne określenie :D

A co do postów.Czytałem.Nie wnosiły nic do tematów.

"Jego posty są normalne.

[ Dodano: 2010-04-04, 19:55 ]
Każdy 15 latek tak pisze."
To nie są argumenty ponieważ:
A)Gówno prawda
B)Jak wyżej
PS:nie udawaj poważnego..I tak ci to nie wychodzi
Pozdro&Poćwicz
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 19:59 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

04 kwie 2010, 20:00

Darek Petranik pisze:Mam 13 lat i wiem co to znaczy wolność słowa,wolny kraj,kultura i szacunek do innych osób.
To przekaż ową wiedzę pajdusowi 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

04 kwie 2010, 20:01

Jak już mówiłem, Lothar zripostował all xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 kwie 2010, 20:10

Darek Petranik, powiedz mi, kurwa, co mnie może obchodzić zdanie kogoś takiego jak Ty? Jestem jebanym Adminem PostalSite, nie muszę tego słuchać. Uważam pajdusa za podczłowieka, jeśli się postarasz, i Ty nim będziesz.
Darek Petranik pisze:Mam 13 lat i wiem co to znaczy wolność słowa,wolny kraj,kultura i szacunek do innych osób.
Nie, kurwa, nie wiesz. Nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na Forum każdy ma prawo się wypowiedzieć, mamy wolną wolę. Ale jeśli razi to innych userów, a ci mają rację to wybacz - jedynym, co może zrobić Admin, jest tutaj postępowanie zgodnie z a) Regulaminem, b) dobrem użytkowników. pajdus to dziecko, które urodziło się chyba wczoraj i nie zna świata.
Darek Petranik pisze:Poza tym czytałem wszystkie jego posty i są normalne.
To chyba Ty nie jesteś normalny, skoro nie ogarniasz najprostszych kryteriów. Dobry post: wnoszący coś nowego tematu/wyrażający w sposób WŁAŚCIWY swoją opinię. Boję się tutaj używać pewnych słów, bo nie jestem pewien, czy je zrozumiesz. Wybacz, jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie (btw mam na imię Kuba w 'realnym świecie'. Tutaj jednak jestem Robsessed (nie kurwa Romsessed, nie życzę sobie przekręcenia mojej ksywki, którą jakoś wypromowałem przez lata pisania tutaj. Przychodzisz i piszesz, jak Ci się podoba, uważam to za brak szacunku).
Darek Petranik pisze:na jego prośbę proszę o usunięcie rangi ,,ciota'' i usunięcie jego ostrzeżeń.
Kim Ty i kurwa kim on jest, że coś takiego macie czelność pisać? Wiesz, jakie były słowa Twojego pshyjaciela, kiedy mu napisałem na gadu, że to był żart? 'Ja i tak odszedłem z Forum, sam' - więc o czym my tu mówimy? Zapytaj się swojego best frienda (podejrzewam Was o zażyłość homoseksualną, ale nie mogę być pewien).
Darek Petranik pisze:Jak te wymienione osoby go nie przeproszą to pajdus załamie się nerwowo i psychicznie i te osoby będą za to odpowiadać.
Podaj mi jego adres. Odwiedzę go, mówię teraz serio. Możemy się dogadać, ale wolę porozmawiać w cztery oczy. Jak jest taki odważny, że wysyła swojego kumpla, by się za nim wstawiał, to niech i poda adres.
Darek Petranik pisze:1.Nie pyskował do admina tylko udzielał mu dobrych rad jak obsługiwać się forum.
2.On nie nabija postów tylko po prostu w dużej ilości tematów ma zawsze coś normalnego do powiedzienia.
2 zajebiste punkty, przepiszę je sobie i powieszę na ścianie, są tego warte. Gratuluje.
Nie potrzebuję rad od randomowych userów, którzy nabijają posty i nie mają nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli napisze mi coś Alixo, Lothar, Koloses, czy Punisher to - wierz mi - wezmę to pod uwagę. Nie jestem ślepy, wiem, że należy także słuchać innych (w przeciwnym razie byłbym ślepy, bo łatwo jest zobaczyć następstwa działania w pojedynkę). Ale 13 letnie niedojrzałe dziecko nie będzie mówić Jebanemu Misterowi Podstawówki, jak ma pisać posty. Wybacz!
Darek Petranik pisze:Pajdus nie jest jakimś dzieckiem neo.Za to wy nie rozumiecie słowa ,,szacunek'' do innych osób.
Szanujemy się tutaj. Są czasem sprzeczki, ale potrafimy je rozładować. Ale wiesz, co mnie wkurwia? Że teraz mam awanturę w domu i kurwa muszę pisać tego jebanego posta, żeby wytłumaczyć Ci, dlaczego się mylisz. MAM KURWA SWOJE ŻYCIE, ale takie jebane no-life'y jak Wy mi je zabierają. Powinienem teraz pisać czego akurat słucham, dlaczego pałka policyjna to nie jest dobry wynalazek, ale kurwa piszę tę jebaną wiadomość wiedząc, że i tak tego nie zrozumiesz. Dzięki, fajnie się z tym czuję. Przychodzą tacy jak Wy na Forum i po 3 dniach wiedzą więcej od jebanego Admina, który kurwa jest tutaj od początku. Od jebanego początku. Wiesz ile miałeś wtedy lat? Razem z pajdusem byliście zaraz po komunii świętej. Rozumiesz to? Rozumiesz, że coś nie gra?
Darek Petranik pisze:To wy tylko wierzycie i słuchacie admina (to wygląda tak jakby nie mieliście swojego rozumu).
Zapytaj ludzi jaka była ich reakcja, kiedy władowałem warny little_psycho. Dostawałem pm'y z prośbami - tak kurwa, dobrze przeczytałeś, z prośbami - żebym się zastanowił, że to nie było dobre. I co? Jest ciągle z nami, ja też jestem dalej Adminem? Jakby userzy poszli za ciosem, to może by mnie pozbawili tej funkcji (wtedy byłem Junior Adminem). Ale widocznie aż taki zły nie jestem.


Zacytowałeś kilka jego postów. Więc oświadczam, że wiadomości w stylu 'ok', '2012 o kur...' nie są gut, jak to mówią Niemcy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

04 kwie 2010, 20:15

Robsessed
Jedno słowo:
F-A-T-A-L-I-T-Y
@down:ZE ŚMIECHU XD?
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2010, 20:21 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

04 kwie 2010, 20:17

No cóż tym postem Rob właśnie zniszczył marzenie Pajdusa o powrocie, jejku chyba się popłaczę :( hahaha xD


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Zablokowany