Obama Prezydentem

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Na kogo byś zagłosował

Barack Obama
29
74%
John McCain
10
26%
 
Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

05 lis 2008, 07:56

Co myślicie o nowym prezydencie USA Baracku Obamie, czy jego wybór był słuszny, kto by za nim głosował :?:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 08:00 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Seboolek
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:18

05 lis 2008, 08:01

Ja uważam ze będzie teraz w stanach przesrane... Obama to murzyn a w stanach jest przesilenie KKK uważające ze Ameryka jest dla białych. Będzie tak jak we Francji. Zamieszki na ulicach Paryża "La revolution" i w ogole.. Ku Klux Klan tak łatwo tego nie ominie.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

05 lis 2008, 14:42

Dobra, ja obstawiam, że najbliższy zamach będzie w ciągu 7 dni. Porażka. Obama to cipa. Zaraz zacznie się dogadywać z Ruskimi, lizać dupę Chińczykom, terrorystom pobłażać, a komunistów ignorować. Do d*py z takim prezydentem !!


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

05 lis 2008, 14:58

Fajne zdanie powiedział wczoraj przewodniczący rosyjskiej dumy narodowej: "dla Rosji będzie bardzo korzystne jeśli to Obama wygra wybory, bo to będzie koniec białej Ameryki. Biali zaczną masowo emigrować z Ameryki do Europy." Poza tym żaden dupowaty demokrata popierający aborcję nie powinien zasiadać w białym domu (swoja drogą to nazwa nie pochodzi bynajmniej od koloru ścian 8-) ). Na jego wyborze skorzysta Rosja i UE, straci Polska i Izrael.
Tak więc: Biała Ameryka [*] Piękny to był kraj...

Tak, jestem rasistą i się do tego przyznaję.


Na poprawę humoru:
Obrazek
Obrazek
Podobni nie tylko z nazwiska :lol:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2008, 15:15 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

05 lis 2008, 15:27

A ja też bym głosował na Obamę. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

05 lis 2008, 16:43

zielAK pisze: Obama to cipa. Zaraz zacznie się dogadywać z Ruskimi, lizać dupę Chińczykom, terrorystom pobłażać, a komunistów ignorować. Do d*py z takim prezydentem !!
Dlatego się IMO nie nadaje 8-)


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

05 lis 2008, 18:41

zielAK pisze:Dobra, ja obstawiam, że najbliższy zamach będzie w ciągu 7 dni. Porażka. Obama to cipa. Zaraz zacznie się dogadywać z Ruskimi, lizać dupę Chińczykom, terrorystom pobłażać, a komunistów ignorować. Do d*py z takim prezydentem !!
Nie za ostro? :P Ja tam uważam, że Obama jak się będzie dobrze dogadywał z Polską to będzie dla mnie gość, a jak nie to lekko mówiąc ,, nie spodoba się...'' :D


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

05 lis 2008, 19:20

Pablo Abruzzi pisze:Nie za ostro? :P Ja tam uważam, że Obama jak się będzie dobrze dogadywał z Polską to będzie dla mnie gość, a jak nie to lekko mówiąc ,, nie spodoba się...'' :D
Rosja już pokazuje brak respektu dla nowego prezydenta (wypowiedzi prezydenta FR). Czyli... zresztą zobaczymy.

Podoba mi się ten podniosły klimat po kampanii, gdy Barak gratuluje McCeinowi i vice versa. Gdy się ogładą takie coś, to od razu widać, że to politycy na poziomie, naprawdę. Nie to co u nas...


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

05 lis 2008, 22:16

u mnie w kole historyków już politycznie trochę kur***li na Obamę...ja się w politykę nie bawię ale czytając komentarzę mam pewną obawę o Obamę i jego politykowanie...pożyjemy zobaczymy...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Atox
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2008, 16:57

06 lis 2008, 14:03

Mnie to nie interesuje kto będzie prezydentem Stanów.....


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

06 lis 2008, 16:18

Pablo Abruzzi pisze:Co myślicie o nowym prezydencie USA Baracku Obamie, czy jego wybór był słuszny, kto by za nim głosował :?:
Atox pisze:Mnie to nie interesuje kto będzie prezydentem Stanów.....
W takim razie nie spam. Witamy na forum zapoznaj się z regulaminem.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 lis 2008, 20:42

Ciekawy, choć stronniczy artykuł o przeszłości prezydenta USiA: https://www.rp.pl/artykul/155001.html


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

07 lis 2008, 15:15

CZYTAJCIE PRZEPOWIEDNIE NOSTRADAMUSA ?
NOSTRADAMUS W PRZEPOWIEDNI UZYL WERSU "oSIEM PIETNASCIE I PIEC: To sie nie rymuje..."
Osemka to koncowa cyfra 2008 roku, piatka to dzien czyli 5 (pazdziernika).Nie wiem czym jest 15 mzoe miesiacem pazdziernik bo Nostradamus mial niewielkie pomylki w swoich wizjach...1000-44= 666 (Suma imienia i nazwiska daje 18 czyli zakladajac pomylke zgadza sie z nazwiskiem obamy bo dzieli sie na trzy czyli na trzy czlony dajace cale imie z nazwiskiem).
Nostradamus napsial ze czlowiek-besia bedzie sprawial wrazenie godnego zaufania i ze pojda za Nim tlumy.Ze wyloni sie z morza itd.Obama urodzil sie w Honolulu...Lubie Obame ale cos mi sie nie podoba nie wiem sama co myslec....Powienien byc program tylko o takich wizjach i przepowiedniach bo to niesmaowite ze facet wsredniwoeiczu wiedzial co bedzie kiedys tam i sparwdzilo sie.

~melina , 05.11.2008 21:08
Pochodzenie posta: https://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,49908 ... forum.html

Swego czasu zajmowałem się przepowiedniami Nostradamusa, czas do tego powrócić...


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

07 lis 2008, 16:53

O , dopiero zauważyłem że tu jest jakaś sonda. Zagłosowałbym na Obamę , McCain to bliźniaczy brat Busha. Jak ktoś nie wie o co mi chodzi -

8-)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

07 lis 2008, 17:39

little_psycho pisze:O , dopiero zauważyłem że tu jest jakaś sonda. Zagłosowałbym na Obamę , McCain to bliźniaczy brat Busha. Jak ktoś nie wie o co mi chodzi -

8-)
Tia, a holocaust to Żydzi zrobili. :roll:


ODPOWIEDZ