Obama Prezydentem

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Na kogo byś zagłosował

Barack Obama
29
74%
John McCain
10
26%
 
Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

13 lis 2008, 20:27

Robsessed pisze:Obama przyjął postawę raczej pro-rosyjską.
Heh spróbował by tylko inną :D , myśle, że jakby była wojna to by wszyscy zginęli, dokładniej:
Walka:
Rosja vs. USA
^ ^
Chiny Polska
^ ^
i NATO+UNIA nadzorują z popkornem i colą :P

I już mamy wojnę duzo nie trzeba , nie.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2008, 20:28 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

13 lis 2008, 22:09

Tiquill pisze:Teraz bowiem czas właśnie na pragmatyzm, a nie na pokrzykiwania. Rosja jaka jest, każdy widzi. Duży kraj, który chce znaczyć na arenie międzynarodowej. No i ma rację.
Powiedz to tym ludziom, co leżą 2 metry pod gruzińską ziemią. Powiedz to tym co potracili domy, matki, ojców, braci... całe rodziny. Pewnie jeżeli teraz popuścimy to kiedyś zrobią to komu innemu. Myślisz, że zasoby surowców będą tam wieczne? W końcu i Ruskim się wyczerpie gazik i co zrobią dyktatorzy? Na nowo będą próbowali zniewolić narody. Już zapomnieliście jak było? Z tymi post komunistami i w ogóle z komunistami trzeba ostro. Nie można dać poznać po sobie, że się ich ignoruje. Myślisz, że Mc Cain był by zainteresowany współpracą z Rosją? Przecież oni są ciągle zależni od wszystkiego.

Wiesz kiedy Rosja będzie miała rację? Kiedy jej nie będzie (jako państwa). Czekam na ten dzień, kiedy wszystkie narody zaczną się jednoczyć na swoich kontynentach i powstanie światowa unia pod jednym władztwem, jednej monarchii. Nie jest to patriotyczne? A kto powiedział, że patrioci to nacjonaliści...


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 lis 2008, 03:13

zielAK pisze:
Tiquill pisze:Teraz bowiem czas właśnie na pragmatyzm, a nie na pokrzykiwania. Rosja jaka jest, każdy widzi. Duży kraj, który chce znaczyć na arenie międzynarodowej. No i ma rację.
Powiedz to tym ludziom, co leżą 2 metry pod gruzińską ziemią. Powiedz to tym co potracili domy, matki, ojców, braci... całe rodziny. Pewnie jeżeli teraz popuścimy to kiedyś zrobią to komu innemu. Myślisz, że zasoby surowców będą tam wieczne? W końcu i Ruskim się wyczerpie gazik i co zrobią dyktatorzy? Na nowo będą próbowali zniewolić narody. Już zapomnieliście jak było? Z tymi post komunistami i w ogóle z komunistami trzeba ostro.
Trzeba było ostro, gdy zawierucha w Gruzji sie zaczęła. Budziło to mój ostry sprzeciw, budziło większości ludzi. Ale... szanowne USA i szanowna Europa siedziała z rękami pod dupskiem. Europa boi się, bo uzależniona od gazu etc. Głupi to strach, bo gdyby się wzięła i pokazała, że brak rosyjskiej ropy w UE to nie zagrożenie dla UE, ale samej Rosji. Zdechłaby z głodu, gdyby nie mogła sprzedać swojego towaru. Nie ma popytu, nie ma podaży.

Ale niestety, zarówno Europę jak i USA cechowała w tym wszystkim durna i karygodna indolencja, jebane wygodnictwo i własne ciepłe fotele urzędników. Nie chciało się ruszyć i powiedzieć: Nie pozwalamy! Więc Rosja skutecznie to wykorzystała. I na moją ocenę, tej sytuacji nie da się odwrócić. Można tylko próbować minimalizować jej skutki. I strzec, by nigdzie więcej i nigdy więcej się nie powtórzyła. Tu widzę właśnie zadanie dla nowej władzy w USA. Zapobiegać. I leczyć tylko to, co sie da.

I uczyć sie na błędach, wyciągać wnioski, właściwe wnioski.

A ludzie 2 metry pod ziemią? Co oni znaczą dla wielkich tego świata... Jeśli są przydatni, to są użyci. Jeśli zbędni lub kłopotliwi - nie ma ich. :/
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

14 lis 2008, 19:06

zielAK pisze:Wiesz kiedy Rosja będzie miała rację? Kiedy jej nie będzie (jako państwa). Czekam na ten dzień, kiedy wszystkie narody zaczną się jednoczyć na swoich kontynentach i powstanie światowa unia pod jednym władztwem, jednej monarchii. Nie jest to patriotyczne? A kto powiedział, że patrioci to nacjonaliści...
Lekka przesada, w Rosji powinni sobie znaleźć jakiegoś zdrowego prezydenta to by było ok, narazie wszyscy byli troche pier*******i :D .
Ostatnio zmieniony 14 lis 2008, 19:06 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

17 lis 2008, 14:11

kazik i zielak odwalcie się wy rasiści od Baracka Obamy! Osobiście ciesze się, że wygrał te wybory. Kiedy zanikła segregacja rasowa w USA zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz, otóź na Sprawiedliwość Społeczną. Mam nadzieje że za jego rządów oberwie się kapitaluchom, a i być może prawicy. McCaine niczym się od Kaczyńskiego nie różni. Więc Obama to najlepszy wybór dla Stanów. Polska zostanie lepiej potraktowana za jego rządów (zniosą wizy). No i dogada się z Rosją (bardzo ważna kwestia w światowej dyplomacji). Na pewno już pozbędziemy się wszystkich planów związanych z tą "tarczą antyrakietową" .


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

17 lis 2008, 20:21

To, że jest czarny to jest w nim najmniej istotne. Ten człowiek całkowicie popiera aborcję i to do 9-tego m-ca ciąży! Poza tym muzułmanin, który przyjaźnij się z komunistami i był zafascynowany tą ideologią w młodości i na dokładkę przefarbował się chrześcijanina, który wraz ze swymi braćmi w wierze woła: "Boże przeklnij Amerykę" nie jest chyba dobrym kandydatem na głowę drugiego imperium na Ziemi.
Lewus pisze:Mam nadzieje że za jego rządów oberwie się kapitaluchom
Te kapitaluchy sprawują realną władzę gospodarczą nad Ameryką, polityka biznesowa Stanów się nie zmieni dzięki Obamie.
Lewus pisze:Polska zostanie lepiej potraktowana za jego rządów (zniosą wizy).
McCaine obiecywał zniesienie wiz, Obama na temat wiz milczy.
Lewus pisze:No i dogada się z Rosją (bardzo ważna kwestia w światowej dyplomacji).
Pewnie, że się dogada. Podejrzewam, że ruskie od dnia wyborów ciągle chleją z okazji wybory Obamy.
Lewus pisze:Na pewno już pozbędziemy się wszystkich planów związanych z tą "tarczą antyrakietową" .
No tak, jak już oficjalnie zatarliśmy z Rosją w imieniu Ameryki, Ameryka może nas zostawić na pastwę kacapów. Ale przecież Obama się z nimi dogada...
Ostatnio zmieniony 17 lis 2008, 20:22 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 lis 2008, 21:53

Lewus pisze:kazik i zielak odwalcie się wy rasiści od Baracka Obamy!
Zapamiętam to sobie.

A co do reszty tej błyskotliwej wypowiedzi (której niema sensu już tutaj cytować) to mam identyczne zdanie jak kazik.

Więc dobry człowieku, daruj sobie te wyzywki od rasistów bo pomyliłeś adres.


Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

26 lis 2008, 15:52

Dawno tak mądrego posta nie widziałem. Robs

Warn + Namierzenie.

A zbanuj mnie nie będę już tu musiał wchodzić
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 16:49 przez Yossarian, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

22 sty 2009, 18:17




Hehe, zaczynam coraz bardziej lubić Obamę. :lol: Już wiem co czują Żydzi, kiedy się mówi, że to oni pociągają za sznurki. Aż miło słyszeć, że jakiś Polak dyktuje rozkazy w USA i do tego chce zniszczyć Rosję i Chiny. :D Uwielbiam tych amerykańskich yntelektualistów i ich teorie spiskowe. Choć osobiście nie miałbym nic przeciwko, jeśli okazałoby się, że ten gość ma rację... Hej, kto Polak na bagnety! Bolszewika goń! :kozak:


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

23 sty 2009, 13:25

A to ciekawe... nie wiedziałem, że Obama będzie aż tak dobrym przyjacielem Polski... przydatna wiadomość kazik. Tylko zastanawiają mnie sprawy ameraykańsko-polskie w sprawach wojska.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sty 2009, 18:55

Stary zły imperializm po liftingu, z twarzą lewicowego demagoga? Który jest tylko marionetką w ręku naszego Brzezińskiego? Nie żaden prezydent rządzi, ale Rada Dyrektorów? Rozmach tej wizji jest tak duży, że aż mnie śmieszy, nie dowierzam temu. Szaleństwo wizji Brzezińskiego nie ma granic? I jest realne? Myślałem, że pan Brzeziński już myśli o emeryturze. A tu nie, on głównym sterującym wydarzeniami na całym świecie. Czy mam się cieszyć, że mój rodak nim jest? Eh, jakoś mało mnie to obchodzi, że to rodak. I mało cieszy.

Nie mam nic przeciw podziałowi Pakistanu. W przyszłości widzę Indie jako kraj sięgający poza rzekę Indus, więc taki podział bardzo mi odpowiada. :faja: Ale ruszać Chiny i Rosję? Nie sądzę, by taka polityka agresywnego gracza jeszcze Stanom się udała. Chiny czy dzisiejsza Rosja to nie są republiki bananowe, ba, nawet Iran nie zgodzi się na takie wmanewrowanie w politykę USA. Tak samo kraje Europy. Bo po co? Wielkość Chin będzie wzrastać i na to trzeba się zgodzić a nie kombinować, jak im ukręcić łeb. Czynienie z krajów islamskich kukiełek w amerykańskim teatrze? To zaś było i będzie, więc niezbyt mnie dziwi.

Dominacja USA i WB na następne 100 lat? Bazy rakietowe w Polsce jako przyczynek do Trzeciej Wojny Światowej? To ja już zacznę się pakować, dziękuję bardzo, nie kupuję. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 lut 2009, 21:15

Zagłosowałbym na Obamę, ponieważ McCain wydaje mi się podejrzany.
zielAK Nie było zamachu, a 7 dni już dawno minęło.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

26 lut 2009, 14:54


Nie no nie wiedziałem że Obama to taki idiota! Teraz przestępcy będą zarabiać tysiące sprzedając nielegalną broń :|


Awatar użytkownika
Lewus
Legendary Red Unsuccessful Troll
Posty: 216
Rejestracja: 20 sie 2008, 15:43
Lokalizacja: Kraj Rad

26 lut 2009, 15:18

No i bardzo dobrze, że ktoś się wziął do ukrócenia samowolki w zbrojeniu się ludności cywilnej USA! Skończą się masakry na ulicy/w szkołach/centrach handlowych. Wielki szacun do Obamy za to! A co do ciebie little_pyscho to idź się baw swoim pistolecikiem na kulki i nie wyzywaj ludzi od "idiotów".


Manifest Komunistyczny
http://pl.wikisource.org/wiki/Manifest_Komunistyczny
7 listopada 2009 roku. 92 rocznica Rewolucji Październikowej
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

26 lut 2009, 20:40

Lewus pisze:No i bardzo dobrze, że ktoś się wziął do ukrócenia samowolki w zbrojeniu się ludności cywilnej USA! Skończą się masakry na ulicy/w szkołach/centrach handlowych. Wielki szacun do Obamy za to! A co do ciebie little_pyscho to idź się baw swoim pistolecikiem na kulki i nie wyzywaj ludzi od "idiotów".
Ja pierdziele...I co z tego, skoro i tak i tak kryminaliści jakoś zdobędą broń (prawdopodobnie od szmuglerów kupią) to ludzie nie będą mogli się bronić.
I wyjdzie dokładnie na to samo :P


ODPOWIEDZ