Nowy trailer

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 lut 2008, 14:30

Obejrzyjcie, naprawdę warto - Link.

Co teraz sądzicie o Postalu 3? Czy ten filmik sprawił, że ufniej patrzycie w przyszłość ;) czy doszły kolejne obawy? Jeśli tak to jakie?

Swoje poglądy i przypuszczenia przedstawiłem tutaj.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

25 lut 2008, 15:00

FPP będzie do wyboru - świetnie. Z tego faktu jestem niezmiernie zadowolony. Jakby ktoś miał wątpliwości (bo przecież podczas przybliżeń kamera jest obok głowy Kolesia), nie martwcie się, jak Koleś stoi blisko ściany załącza się FPP (dwa, może trzy razy na trailerze to widać), przypomina mi to rozwiązanie z Hitmana 2, albo Serious Sama. A widok FPP jest potrzebny, bo TPP nie zachwyca. Nienawidzę kiedy bohater z widoku TPP znajduje się po lewej stronie, stanowczo wolę jak znajduję się na środku. Poza tym celowanie!!! Totalna klapa, mam nadzieję, że zostanie dodany jakiś sensowny celownik, bo strzelanie na ślepo mnie nie bawi. Początkowo spodobał mi się motyw z odkurzaczem, bo myślałem, że to jakaś broń. A tu kicha - Koleś jako sprzątaczka?! Toż to świętokradztwo! No i to pisałem przy okazji skrinów - są trzy, cztery rodzaje ludzi. Nawet ubrania maja takie same, ale jako, że jeszcze trochę czasu do premiery mam nadzieję, że ów element zostanie poprawiony. Trailer nie sprawił, że zniechęciłem się do P3, ale tez mnie specjalnie nie zachęcił. Ot takie rozwinięcie tego, co pokazywano wcześniej, żadnej rewolucji.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

25 lut 2008, 16:42

Zainteresowały mnie słowa: "We have monkeys in the game there is a camp the postal dude pet" miło słyszeć, po tym trailerze P3 mi przypomina Serious Sam'a :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 lut 2008, 16:49

MikeJ nawiązuje nawet do polskiego Painkillera. :) A i o Polakach wspomina przy przekładaniu gry na nasz język (wymienia Francuzów, Niemców i... Polaków).


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 lut 2008, 02:38

kazik pisze:Początkowo spodobał mi się motyw z odkurzaczem, bo myślałem, że to jakaś broń. A tu kicha - Koleś jako sprzątaczka?! Toż to świętokradztwo!
Tu bym nie był pewny, czemu??

zaraz tłumaczę, odkurzacz ma dwa tryby, wsysania i dmuchania,

używając wsysania możemy wessać na przykład butelki itd.

A za pomocą dmuchania możemy strzelać w ludzi tym co wcześniej wessaliśmy (coś ala karma gun)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

26 lut 2008, 08:10

Mnie by zadowoliło, gdy y była możliwość wsysania ludzi. 8-) To byłaby zabawa.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

26 lut 2008, 14:48

Filmik całkiem fajny, ale dla mnie to wciąż za mało. Jeszcze dużo pracy przed RWS'em.


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

26 lut 2008, 16:25

A ja stwierdzę krótko - myślałem Postal III będzie padaką. Po tym co zobaczyłem w tym filmiku tylko się utwierdziłem w tym przekonaniu jeszcze bardziej :/.
Po pierwsze - brak celownika. Jeśli tak ma wyglądać ta gra, to RWS chyba w c**ja leci. Celownik z powrotem! Mike J na filmiku nie umiał nawet wcelować w babkę z pistoletu, nie mówiąc już o tej całej przehype'owanej "borsuczej pile", którą nawet nie potrafił wyrządzić krzywdy przechodniowi. Może to była wina kiepskiego (jak na razie) sterowania w wersji na X360, jednak brak celownika na 'blaszanej' wersji P3 ludzie z pewnością uznają za niedorzeczność.
Po drugie - TPP. To nie jest RE4 czy GTA żeby na chama wkręcać tu TPP "bo się dobrze sprzedaje". Postal od 2003r. był synonimem strzelanki FPP i ta idea powinna pozostać. Kto chce Postala III z kamerą w trzeciej osobie? Lasu rąk nie widzę. W sumie to nawet Tpp mogłoby stanowić niezłe odświeżenie całej serii, jednak - kurde, niech ktoś przesunie kamerę tak jak w GTA:SA, bo z Kolesiem nie w środku ekranu będzie się grać do kitu. Tak podpowiada mi mój wąsaty zmysł.
Po trzecie - broń. Nie wiemy dokładnie jakie bronie znajdą się w P3, jednak jak na razie pistolecik, jakiś karabin którego nazwy nie znamy (przypomina trochę M240) i durnowata borsucza piła to za mało dla fanów Postala. Fakt faktem pojawi się zapewne mnóstwo modów z broniami do P3, jednak niesmak zapewne pozostanie.
Po czwarte - fizyka. Jak to możliwe, że po tylu latach od premiery P2, przechodnie i wrogowie wciąż podczas śmierci odstawiają hinduski balet i wywołują parskanie śmiechem? W Half-Life'ie 2 ten aspekt był genialny, a tu co? Fizykę też wycieli z 'unrealowego' P2 i wkleili tu? Litości...
Po piąte - motyw pracy. OK, może być fajnie, dla odmiany od wybijania populacji Catharsis móc zapracować na życie jako robol. Ale nic na siłę. Jeżeli to ma być tylko denerwująca pierdoła, w dodatku ukazana tak jak w tym filmiku, to ja dziękuje za taki interes.
To tyle jeśli chodzi o moje przewidywania co do Postala III. Silver Dragon ma rację - przed twórcami jeszcze długa droga i jeśli skończą przed 2009r. to będzie to naprawdę sukces z ich strony. O ile nie dostaniemy robionej na szybko padaki bez fabuły i 'klatkowania'. To byłoby kiepskie :/.
A co do filmiku, to jedna rzecz mnie pozamiatała, a mianowicie pytanie Francuza - "You can kill people?". Lol, gość chyba żartuje? Nie, budujemy sobie domek z czerwonych cegiełek i hodujemy różowe kucyki Pony xD.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

26 lut 2008, 16:48

EDIT :P

Spoko filmik jak dla mnie wszystko było tu interesujące ,ale chrzanię wersję na X360
ważne ,żeby ,,celowniczek'' był na PC i to mi wystarczy :P
Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, 16:52 przez ciuciu, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Ma57
Seryjny zabójca
Posty: 414
Rejestracja: 01 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

26 lut 2008, 21:17

Mi się podobało coraz bardziej czekam na Postala 3 :)
Nie ma celownika, ale dla mnie to nie szkodzi bo grałem w pewną grę bez celownika a było można. Z tego co zauważyłem z jednego kawałku to koleś odkurzał sex shop.


Obrazek Kenny
Obrazek
Cartman
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 lut 2008, 21:21

Jestem prawie pewien, że twórcy Postala wprowadzą niedługo celownik do gry. To prawda, tak gra się niewygodnie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 lut 2008, 23:24

Ja póki co nie przeliczam kasy na Trójkę. Dopiero gdy obrośnie w mody - będzie warto kupić i grać. To tak, że odniosę sie do softu, ja z Firefoxem. Przeglądarka z niego to kicha i kwas - ale ma rewelacyjne wtyki i jako baza dla tych rozszerzeń spisuje się niezgorzej. Tak też i tu, Trójka może być całkiem spoko bazą dla... rewelacyjnych dodatków!

Na razie tak to widzę... Howgh! 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

27 lut 2008, 15:32

Jednak odkurzacz podoba mi się najbardziej :p Jak będzie tak jak mówił P666:
prawdziwy 666 pisze:odkurzacz ma dwa tryby, wsysania i dmuchania,

używając wsysania możemy wessać na przykład butelki itd.

To mi się wydaje zajebiaszcze :P wciągamy szkło z butelek i inne pierdoły poprostu kipi humorem i widać że to PIII :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 lut 2008, 15:37

ciuciu pisze:To mi się wydaje zajebiaszcze :P wciągamy szkło z butelek i inne pierdoły poprostu kipi humorem i widać że to PIII :P
Ach, bądźże spełniającym się prorokiem, ciuciu! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 lut 2008, 19:40

Czy taką broń da się zrobić jeszcze do Postala 2?


Obrazek
Zablokowany