Nowe screeny prosto z gry!!!

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

27 wrz 2007, 21:08

Cóż. Patrząc na dotychczasowe screeny, arty i trailery, dla mnie P3 nie dorasta dwójce do pięt. P2 ma takie "cóś" w sobie co przyciąga, można z tej gry wycisnąć wszystkie soki (dosłownie i w przenośni) nie mówiąc o grywalności. Narazie P3 poza grafiką nie prezentuje nic. Mam nadzieję że z czasem się to zmieni.

A tak a propos artów tu znajduje się jeszcze parę.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 wrz 2007, 22:50

kazik pisze:Bałem się, że dla trójki będę musiał upgrade'ować kompa. Widzę jednak, że może się upiecze i pogram na moim piecyku. 8-) Sklep wygląda smakowicie, może sprzedawcą znów będzie Habib? :lol:
Silver Dragon pisze:Cóż. Patrząc na dotychczasowe screeny, arty i trailery, dla mnie P3 nie dorasta dwójce do pięt. P2 ma takie "cóś" w sobie co przyciąga, można z tej gry wycisnąć wszystkie soki (dosłownie i w przenośni) nie mówiąc o grywalności. Narazie P3 poza grafiką nie prezentuje nic. Mam nadzieję że z czasem się to zmieni.

A tak a propos artów tu znajduje się jeszcze parę.
Znów sklep? I co jeszcze "znów"? Obawiam się, że Trójka właśnie nic nowego prócz silnika i grafiki nie przyniesie. A tylko odcinanie kuponów od Dwójki. :( Długo jeszcze do premiery, mogą więc skąpić nam nowości. Lecz póki co, nie widzę skąpienia nowości - ale skąpą w nowości treść...

A co do skrinów na GS... Tylko dwa nowe, wśród których tylko jeden jakąś zmianę pokazuje. Bo drugi... to cmentarzem z multi P2 zajeżdża! Zamiast podsycać apetyt, mnie te nowe skriny zniechęcają. A to chyba nie o to chodzi. :(


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

28 wrz 2007, 15:22

Jeszcze rok. Może P III nabierze tego "czegoś"


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 lis 2007, 18:28

Dziś zostały dodane kolejne screeny z PIII. Nie zachwyciły mnie one w ogóle. Wygląda to jak rosyjska kopia Maxa Payne'a. Ze screena na screen jest coraz gorzej, ale to tylko moje odczucia :(


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

18 lis 2007, 19:02

Dziś zostały dodane kolejne screeny z PIII. Nie zachwyciły mnie one w ogóle. Wygląda to jak rosyjska kopia Maxa Payne'a. Ze screena na screen jest coraz gorzej, ale to tylko moje odczucia :(
Niechętnie przyznaję Ci rację. :/ Nie czekam już na P3 :(


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

18 lis 2007, 19:23

to prawda, postal 2 będzie się rozwijał i będą robione mody a postal 3 dostanie średnią ocen 5/10 i miesiąc po premierze nikt mnie będzie o nim pamiętał!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

18 lis 2007, 19:26

Mr Minio pisze:to prawda, postal 2 będzie się rozwijał i będą robione mody a postal 3 dostanie średnią ocen 5/10 i miesiąc po premierze nikt mnie będzie o nim pamiętał!
Żeby nie było - Postal 2 dostał średnią ocen 6/10, więc nie wiele lepiej :-P A radochy z gry co nie miara 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 10:40

Lothar pisze:
Mr Minio pisze:to prawda, postal 2 będzie się rozwijał i będą robione mody a postal 3 dostanie średnią ocen 5/10 i miesiąc po premierze nikt mnie będzie o nim pamiętał!
Żeby nie było - Postal 2 dostał średnią ocen 6/10, więc nie wiele lepiej :-P A radochy z gry co nie miara 8-)
Te średnie oceny nie są zbyt miarodajne, wiadomo. Ale skriny... Długo gra nie pożyje... I pies ją trącał, jeśli ma taka być, to wolę pozostać już przed jej premierą malkontentem. Mniej zawodu. Albo: więcej radości, jeśli obecne skriny nie oddadzą finalnej dobrej postaci gry. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 lis 2007, 14:10

Tiquill pisze:
Lothar pisze:
Mr Minio pisze:to prawda, postal 2 będzie się rozwijał i będą robione mody a postal 3 dostanie średnią ocen 5/10 i miesiąc po premierze nikt mnie będzie o nim pamiętał!
Żeby nie było - Postal 2 dostał średnią ocen 6/10, więc nie wiele lepiej :-P A radochy z gry co nie miara 8-)
Te średnie oceny nie są zbyt miarodajne, wiadomo. Ale skriny... Długo gra nie pożyje... I pies ją trącał, jeśli ma taka być, to wolę pozostać już przed jej premierą malkontentem. Mniej zawodu. Albo: więcej radości, jeśli obecne skriny nie oddadzą finalnej dobrej postaci gry. ;)
hmmm szczerze?? na poczatku czulem troche ruski klimat ale teraz zrozumialem ze musimy probowac czegos nowego i jestem pewny ze gra bedzie lepsza niz P2 ;) poza tym wystarczy zagrac w sztopora aby przekonac sie ze "ruscy" wiedza co robia( P2 to przy sztoporze demo)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

19 lis 2007, 14:25

Syf, kiła i mogiła. Co to k**wa ma być?! Bo na pewno nie Postal. Wszyscy mężczyźni (nie licząc starszego pana w garniturze i jakiegoś skejta) to grubasy z wielkimi brzuchami. I te zwłoki przenikające przez modele. Takie bugi to mogły być w P2 AD 2003 ale nie w P3 AD 2008. Ludzie nie róbcie wiochy i dajcie sobie spokój z trójką. Drugi Postal na zawsze!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2007, 14:33 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 14:32

Mixer pisze:wystarczy zagrac w sztopora aby przekonac sie ze "ruscy" wiedza co robia( P2 to przy sztoporze demo)
Już pisałeś o tym demie. Nie dla mnie, P2 rządzi. Choć nic Sztoporowi nie ująć. Ruscy może i wiedzą co robią, ale byleby nie okazało się, że dadzą nam kalkę Sztopora... Jakoś nie ufam Moskalom. Skriny mi tą nieufność wzmogły...
kazik pisze:Ludzie nie róbcie wiochy i dajcie sobie spokój z trójką.
Wiochy z nadwołżańskich stepów... :):

Pisałem gdzieś, że Akella to nadwołżański wirus grożący Postalowi... Wirus hucpy i sztampy. Obym się mylił. :(
Ostatnio zmieniony 19 lis 2007, 14:37 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 lis 2007, 14:43

kazik pisze:Syf, kiła i mogiła. Co to k**wa ma być?! Bo na pewno nie Postal.
Świetne podsumowanie screenów i trailera. Jak na razie P3 zdaje się być nudny, taka marna kopia GTA 3 (nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się właśnie z grą RG). Nie widzę żadnej przyjemności z pozbawiania życia ludzi. A od Postala tego oczekuję - niczym nieograniczonej rzezi, w której to ja decyduję, jak zginie przechodzień.
kazik pisze:Wszyscy mężczyźni (nie licząc starszego pana w garniturze i jakiegoś skejta) to grubasy z wielkimi brzuchami
Nie ma to jak zróżnicowanie :-/


Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 lut 2008, 00:15

Nowe screeny. Muszę przyznać, że jest lepiej. Mogliby jednak pokazać w końcu jakiś porządny screen rozpierduchy.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 00:37 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

21 lut 2008, 07:02

Ładnie, ładnie. 8-) Ludzie bardziej z różnicowani, jakieś przedmieścia.


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

21 lut 2008, 12:23

Coraz lepiej, coraz lepiej. Widać, że chłopcy z RWSu nauczyli się czegoś od czasów kodowania P2 ;). Trzymam kciuki i czekam na full-release :8-):.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 12:26 przez wasacz93, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany