Nowa ranga filmowa

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy jest sens i czy wypali idea formumowych filmowców kręcących filmy na potrzeby własne lub naszych modderów? Warto nową rangę?

Tak, warto robić filmy a ludzi je robiących honorować
11
92%
Nie. Lenistwo, małe zaangażowanie itp sprawi, że idea zemrze
1
8%
Tak, ale nie taraz. Za wcześnie na to
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 12
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 lip 2014, 19:26

Ja zrobie kilka wzorkow. :p


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 lip 2014, 21:05

Ok, zrobiłem kilka. Nie wiedziałem za bardzo jaką dać nową belkę w tle, to zrobiłem takie jakie akurat mi się nasunęły. Czekam na wasze opinie, co zrobić co poprawić itp. :)
Jak ktoś zrobi lepsze to niech daje. ;)

Bez tła:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z czarnym tłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2014, 21:31

seebeek17 pisze:Za co sie dostaje banner nad nickiem "User" taki jak np. ja dostalem?
Scaliłem temacik z cytowanego posta do tego, bo ta sama sprawa. Banner 'User' jest używany gdy właściwy banner nie działa lub takiego nie ma, lub z innego powodu. Podręczny, techniczny.

Ale że narobiłeś już tyle obrazków do rangi Filmowiec, to już zaraz podmieniam i 'Usera' nie będzie. Lecz, kurczę, bannery robimy wszystkie takie same, według schematu. Aleś ich narobił. :D Spoko, są dobre także, więc jakiś zaraz wybiorę i ustawię. Dzięki!

I tak jednak nie będziesz miał tego obrazka. Wyświetla się bowiem ci banner rangi Tester. Na początku pierwszeństwo grup/rang było takie, że Filmowiec był wyżej. Lecz sądzę, że Ty jak i inni mający obie rangi wolą mieć wyświetlanego Testera. Lecz można to przedyskutować, co ma być ważniejsze. Piszcie! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 lip 2014, 21:47

Zrobilem jeszcze jeden, wiec tu takie chyba najlepsze 4. :p

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

@edit:

takie tam jeszcze jedno:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lip 2014, 21:53 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2014, 21:54

Ojej, ja już ustawiłem pierwszy z tych właściwych z pierwszych propozycji. Wygląda znakomicie. Chyba tak pozostanie. Wszystkie zapisałem, więc jak co - są zachowane. Dzięki! :)


I mam takie pytanie, spytam tu. Czy do rangi Filmowiec dodałem wszystkich aktualnych z projektu Serial? Bo BloodLogin93 jest w to też zaangażowany (i był kiedyś) i sam nie wiem, jak z tym jest... Filmów nie kręci.

Właśnie. Ranga Filmowiec wyłącznie dla nagrywających i upubliczniających filmy? Czy także dla każdego pozostałego a przyjętego do składu PSI Movies Team?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

21 lip 2014, 22:10

BL93 stwierdził, że nie chce być odpowiedzialny za serial i, że odchodzi z zespołu. To było jeszcze przed banem…z resztą nie wiem jak to jest, najlepiej niech sam się wypowie ;)


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

21 lip 2014, 22:18

W sumie też miałem epizod z filmami - https://forum.postalsite.info/l ... vt3550.html

Nie wiem czy to się liczy, bo serii nie będę kontynuował xD A i rani na siłe nie chcę. Ale kto się chce pośmiać, przypominam xD

ps. Głos przed mutacją. Ale mikro jest w miare ok wiec w przyszłości może będę komentowl nawet jak testuje moda :)


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 lip 2014, 23:26

Tiquill pisze:
Mr Minio pisze:moje filmy niezależne można uznać za Arthouse.
Daj link do nich/tematu w roboczych rozmowach o randze. Przydadzą się. ;)
https://www.youtube.com/user/postalprojects/videos


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2014, 23:26

mika90 pisze:najlepiej niech sam się wypowie ;)
Niech więc. ;)
Mozal pisze:W sumie też miałem epizod z filmami
Tylko ten jeden postalowy? Cóż, ranga Filmowiec służyć ma bieżących sprawom (wystąpienie z niej ludzi spoza PSI Movie Team jasno określa jej tymczasowość dla pozostałych), więc archiwalny filmik nie podchodzi pod taką rangę.


Ale właśnie! Poruszyłeś kolejny wątek, już roboczy i zmieniający subforum Seriale. W ostatnich postach sam różnie go nazywam. Trzeba będzie i nazwę i zawartość dostosować do nowych warunków.

Jednym z nich jest wynalezienie wszystkich tematów z filmami ludzi PSI i włączenie ich do filmowego subforum. Wszystko w jednym miejscu. Temat wskazałeś - i już go tam z subforum AW, AW7/AWP przeniosłem. :)

Szukajcie i wskazujcie takie tematy, jeszcze jakieś były.

A skoro już o tym. To: Jaka nowa nazwa dla subforum Filmy?? Mamy teraz Seriale. A co dać?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 lip 2014, 23:38

Tiquill pisze:9. Kto zarządza profilem PSI na FB i YT? Mnie nie ma po dobrych kilka dni. Musi więc być osoba jeszcze jedna. Mr Minio zarządza naszym profilem na fejsie, nie narobił się tam, filmy robił i zna się na rzeczy, więc odgórnie: Masz to załatwione, facet. :faja: Nie, nie dziękuj. :D
OK. Mogę się tym zająć.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

21 lip 2014, 23:46

Miałem nagrany cały tydzień ale uznałem że jest do kitu :D Tak jak mówiłem, nic na siłę, jak będę miał czas plus chęci to będę robił Vrecenzje. 2 w 1.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2014, 23:53

Mr Minio pisze:OK. Mogę się tym zająć.
To fajnie. :)
Mozal pisze:Miałem nagrany cały tydzień ale uznałem że jest do kitu
Tak po cichu powiem, że takich filmików jest w pytę. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

23 lip 2014, 10:24

mika90 pisze:BL93 stwierdził, że nie chce być odpowiedzialny za serial i, że odchodzi z zespołu. To było jeszcze przed banem…z resztą nie wiem jak to jest, najlepiej niech sam się wypowie
Dobra jak bd Dubbing to ja zrobię Mastering ( i w każdym innym projekcie też).
Serial mi się nie podoba bo siedzi na gta bd to powtarzał co chwile widzę charakterystyczne
ulice i postacie tak być nie może -a jak będzie l , to trudno nie dawajcie do creditsów.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
ODPOWIEDZ