Nigtmare mode i Really F*cking Hard - czym się różnią

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
TheMiki470
Niedorobiony bandzior
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2010, 19:41

23 maja 2011, 16:48

Otóż mam taki mały dylemacik - czym się różni Nigtmare Mode od Really Fuc*ing Hard?
Bo sądząc po opisie Nigtmare Mode to niczym...


Mówić, że Postal 2 nie byłby taki fajny bez brutalności to tak, jakby powiedzieć, że Dead Space nie byłby taki fajny, gdyby nie był straszny.
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 lip 2012, 13:26

Nie odpowiadałem w tym temacie, bo szczerze mówiąc nie wiedziałem.

Dzisiaj włączyłem po raz pierwszy(sic!) ten Nightmare Mode i okazał się chyba nawet trudniejszy od Really Fucking Hard! Zawsze sugerowałem się tym, że RFH jest na liście po NM przez co na pewno jest trudniejszy i grałem tylko na tym pierwszym.

A jakie różnice zauważyłem na pierwszy rzut oka? Przechodnie mają jedynie broń palną(machine guny, różne strzelby łącznie ze SMEGiem i pistolety) - wychodzisz na środek ulicy głównej na suburbs-3 i stajesz w miejscu na 5 sekund - nie żyjesz, bo pruje do ciebie z maszynówki z 5 ludków a jeszcze jeden wysadza cię SMEGiem; o wiele trudniej niż na RFH gdzie durni bystanderzy zabijają się nawzajem granatami, m@dbombami i bazookami. No i też graczowi broń inną niż palną ciężko zdobyć, bo ludki dropią tylko to co mają, czyli broń palną wszelkiej maści. Trzeba się naszukać na mapie.

A skoro był temat o Really Fucking Hard(tutaj) to zakładam też o Nightmare Mode. O, tu jest. :):


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lip 2012, 13:43

Jako, że dwa z tych trzech tematów są/mają być rozmowami, a ten zaś jest prośbą o pomoc, to aby rozjaśnić trochę podział tych tematów, proponuję przenieść ten temat do pomocy, dodając przedrostek [AWP] do tytułu. Jak uważasz, Mr Minio? ;)

Niech dyskusja toczy się już tylko w tamtych tematach, tam swoje wrażenia. Każdy w nich znajdzie różnice obu trybów. Tu zaś, jakby kto mógł ładnie wypunktować różnice. :P Następnie temat się zamknie.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 lip 2012, 13:50

Na razie tylko powyżej opisane różnice znam, czyli:

• bystanderzy mają tylko broń palną
• ciężej w ten sposób znaleźć inne typy broni

A więcej różnic? Zostaną odkryte później, ale podczas grania i to zostanie wtedy dodane tutaj. Ja zedytuję ten post, a inni niech piszą nowe jeśli znają jeszcze jakieś różnice.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ