Nightmare City, AWyasiki, kenkyujoWE i WE2

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 kwie 2016, 22:48

Witajcie kiedyś w naszym Downloandzie znajdował się spory mappack "Nightmare City" ale teraz jest tylko wersja Multiplayer a nie mogę znaleść singlowej ani przeszukując kategorie w downloandzie ani wyszukiwarką modów ani w Google jedynie w Steamowym WorkSzopie a to mi się jakimś je***ym cudem usunęło mimo że nadal subskrybuję :(

Czy ktoś ma jakiś link do mappacku "Nightmare City" ???
lub ma go na dysku i mógł by wrzucić na jakiś dysk lub w załącznik? Chcę oryginalną wersję dla STP żeby zagrać na AWP.
Nie wiem czy ta z WorkSzopu odpali (oby nie była modyfikowana) ale nie mogę jej pobrać chyba muszę zreinstalować P2C i unsubować mody i subować od nowa...

PS. Czy ktoś miał już taki problem z modami z workoszopy? bo nawet folderu nie mam w WorkshopContent.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 00:26 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 kwie 2016, 23:13

Odsubuj, zasubuj ponownie i odpal grę – powinno się pobrać, tak to przynajmniej działa w L4D2.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 kwie 2016, 23:26

Pangia pisze:Odsubuj, zasubuj ponownie i odpal grę – powinno się pobrać, tak to przynajmniej działa w L4D2.
Próbowałem już w ten sbosób i nic :/
Spróbuję Unsubnąć wyłączyć Steama, włączyć i zasubskrybować jak to coś da to zedytuję posta czy zadziałało.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2016, 23:27 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 kwie 2016, 23:32

:draco:
Załączniki
Nightmare City.rar
Wrzucam w załącznik, żeby nie zniknęło
(8.67 MiB) Pobrany 151 razy


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

29 kwie 2016, 23:37

Może warto by dać do naszego oficjalnego downloadu żeby nie trzeba było szukać po tematach na forum?


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

29 kwie 2016, 23:50

Devir3ment pisze:Może warto by dać do naszego oficjalnego downloadu żeby nie trzeba było szukać po tematach na forum?
Najpierw trzeba się dowiedzieć czemu w ogóle zniknęło z Downloandu? Czyżby ktoś czepiał się prawa autorskie czy coś? xD

Jeśli Silver Dragon nie ma nic przeciwko to mogę wzbogacić nasz Download o kilka modów które powinny tam dawno być ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 kwie 2016, 23:52

Wrzuć

Posegreguję później


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

30 kwie 2016, 00:02

Jak już jesteśmy w temacie poszukiwań różnych map to ja też się zapytam. Ma ktoś z was mapy do AW takie jak: cus-AWyasiki, cus-kenkyujoWE, cus-kenkyujoWE2 wiem że były kiedyś na postal network ale strona znikneła a mój dysk z (dosłownie) wszystkimi modami i mapami do postala się ulotnił jakieś 7 lat temu i straciłem wszystkie te mapy, które były na stronie PN.
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2016, 00:02 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

01 maja 2016, 00:24

Devir3ment pisze:Jak już jesteśmy w temacie poszukiwań różnych map to ja też się zapytam. Ma ktoś z was mapy do AW takie jak: cus-AWyasiki, cus-kenkyujoWE, cus-kenkyujoWE2 wiem że były kiedyś na postal network ale strona znikneła a mój dysk z (dosłownie) wszystkimi modami i mapami do postala się ulotnił jakieś 7 lat temu i straciłem wszystkie te mapy, które były na stronie PN.
Szukanie w Google nie boli ;)

Jeszcze nigdy nie grałem w te mapki ale skoro ci tak na nich zależy to pewnie są dobre.
Jak ogram je i będę wiedział co o nich napisać to napewno znajdą się w Downloandzie :D
Załączniki
cus-AWyasiki.zip
(749.32 KiB) Pobrany 129 razy
cus-kenkyujoWE.zip
(WE i WE2 w jednej paczcce)
(1.43 MiB) Pobrany 131 razy
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 00:28 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

01 maja 2016, 00:36

Nie wnikam jak ty znajdujesz te wszystkie mapki nie ważne. Dziękuje bardzo tobie, od pewnego czasu cierpiałem na brak owych map gdyż są to moje ulubione mapy do AW :)

EDIT:
Pan Szatan pisze:Jeszcze nigdy nie grałem w te mapki ale skoro ci tak na nich zależy to pewnie są dobre.
Stary to wg mnie jedne z najlepszych map jakie zostały zrobione do AW. mappack cus-Kenkyujo WE: Mamy do dyspozycji duży otwarty teren, możemy zajść przeciwników od tyłu, wkraść się do kompleksu jak ninja, zabrać z podwórka kotki i załatwić sprawę po cichu itd... Wszędzie są rozlokowane różne znajdźki, zabawna arena z krówkami i kotami, bardzo dużo pomieszczeń, pokoi, łazienek czego chcieć więcej? (na pewno nie zombie) ale ich jest tam zaskakująca średnia ilość co mi się bardzo podoba, bo dzięki temu nie ma tego uczucia coś w stylu "znowu zombie..." (tak jak to było w ED) tylko jest fajna przyjemność z zabijania tych stworzeń i bez żadnego licznika :8-):
Oceniam mappack cus-Kenkyujo WE na solidne 10/10 :)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 02:03 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 maja 2016, 21:03

Teraz się skapłem że nie dałem wam linku do strony na której znalazłem te mapy: https://www.resurrection-studios.net/smf ... 99.25;wap2

Wydaje mi się że większość nie będzie działeć więc Devir3ment miałeś niezłe szczęście że do mapek których szukałeś linki działały :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 maja 2016, 00:56

Pan Szatan pisze:Wydaje mi się że większość nie będzie działeć więc Devir3ment miałeś niezłe szczęście że do mapek których szukałeś linki działały
Teraz się zaopiekowałem dobrze tymi mapkami (jak i z resztą wszystkimi moimi innymi projektami) i myśle że ich tak łatwo nie strace :)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, 00:57 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

10 maja 2016, 01:05

Devir3ment pisze:Teraz się zaopiekowałem dobrze tymi mapkami (jak i z resztą wszystkimi moimi innymi projektami) i myśle że ich tak łatwo nie strace :)
Spoko ale już raczej nie zginie jest w Downloandzie i w załączniku i na moim Chomiku i DropBox'ie też ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

10 maja 2016, 01:10

Jak macie jeszcze jakieś ciekawe mapy, o których nie było mowy na PSI to śmiało wrzucajcie :)


ODPOWIEDZ