Niepasujące wersje paczek

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 maja 2007, 21:03

Znajdą się następne paczki, które nie będą pasowały. I nie wiem, w którym momencie kończy się ten "niepasuj", bo to zależy też od danej mapy... :/


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

30 maja 2007, 21:39

Paczki nie pasują, bo są spolszczone. Żeby zagrać na zagranicznych serwerach, trzeba mieć wszystkie tekstury oryginalne, żadna paczka nie może być zmieniana :bolek:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 maja 2007, 21:53

Nigdy nie starczyło mi na tyle cierpliwości, by sprawdzić czy wszystkie paczki tekstur, czy też nie wszystkie. ;) I czy tylko paczki tekstur, bo może też dźwięki, skrypty... Najlepiej to profilaktycznie byłoby wrzucić wszystkie pliki z angljz... :/ Wymyślili, cholera! :evil:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 lip 2008, 23:59

Znalazłem ten stary już temat w dziale Pomoc i przeniosłem do forum o trybie multi, bo ściśle się do multi odnosi. Sprawa tu opisywana jest już też poruszana w innych tematach, ale warto by był temat ściśle o tym traktujący. Od czasu powyższych postów wyszła darmowa wersja Postal 2 MP i coraz częściej każdy przerzuca się na tą wersję. Darmową i jednolitą.

Dlatego, gdy ktoś znów spotka się z problemem złych wersji paczek, jedna i uniwersalna rada na to jest taka: Ściągnij sobie darmową wersję P2 MP, stąd: https://www.gopostal.com/freestp.php Za darmo i legalnie mamy wersję zgodną z anglojęzycznym P2.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

22 wrz 2008, 16:24

ok jestem nowy ale w postala grałem
no ok co mam zrobić gdy mam postala z play (po polsku) aby grać na multi zostaje mi tylko ściągnąć nowego czy co?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 wrz 2008, 17:11

Tiquill pisze: Ściągnij sobie darmową wersję P2 MP, stąd: https://www.gopostal.com/freestp.php Za darmo i legalnie mamy wersję zgodną z anglojęzycznym P2.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

22 wrz 2008, 21:24

NO OKO ALE JAK UTWORZE SERWER NA TEJ PO POLSKU TO WTEDY INNI BĘDĄ MOGLI ZE MNĄ GRAĆ?

A I JAK ZAINSTALUJE PATCHA CO ROBI NA ANGIELSKI TO POLECI?


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

22 wrz 2008, 21:29

Ta wersja MP jest po angielsku...nie musisz instalować patcha...I tak , możesz założyć serwer , ale gracze polskiego multi na niego nie wejdą


Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

23 wrz 2008, 22:59

sory
że pytam o to w tym temacie ale to tak przy okazji
moje pytanie czy gracze na multi. grają na kodach czy na dodatkach czy coś jeszcze?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 wrz 2008, 01:53

abdul11 pisze:NO OKO ALE JAK UTWORZE SERWER NA TEJ PO POLSKU TO WTEDY INNI BĘDĄ MOGLI ZE MNĄ GRAĆ?

A I JAK ZAINSTALUJE PATCHA CO ROBI NA ANGIELSKI TO POLECI?
Nie krzycz. 8-)

1. Gdy uruchomisz serwer na STP z Playa, to będę mogli wejść na niego tylko gracze mający STP także z Playa, czyli polskojęzyczną wersję.

2. Gdy uruchomisz serwer z anglojęzycznego P2 MP Free, to będą mogli na nim grać ci, którzy posiadają jakąkolwiek anglojęzyczną wersję, czyli anglojęzyczne STP niespatchowane, STP spatchowane i P2 MP Free, które nie wymaga żadnego patcha, bo już zawiera najnowsze poprawki.

3. Patch zainstalowany na wersję STP z Playa w żadnym stopniu nie zaktualizuje wersji Playowej, bo ta ma już te wersje plików, które daje nam patch. Tym tylko sie różnią, że te z Playa są spolszczone, funkcjonalność jest zaś ta sama. I instalacja patcha na polską wersję nie zmieni ją w angielską wersję, nie zmieni tekstur ani dźwięków, które zawierają polskie elementy. Popsuje natomiast "literowy" fragment polskiego Postala 2, czyli napisy będą po angielsku, co do niczego nie jest potrzebne i przydatne.

abdul11 pisze:grają na kodach czy na dodatkach czy coś jeszcze?
Na kodach w multi to gra bydło, którego nikt nie chce i nikt nie lubi. Won, scierwa! A czy na dodatakch? A owszem, bardzo uprzyjemniają grę. Choć czasem trzeba dłuuuugo czekać, aż cała masa plików i pliczków ściągnie się na kompa gracza. Przodują w tym zwłaszcza MrD'z TurtleFuckers! oraz ScottsHome.com, choć i Airmail=Holland też sporo ma. Inne mają tylko podstawowe dodatki, albo też wcale, przykładem wolnego od modów i dobrego zarazem serwera jest JBI.org A coś jeszcze, pytasz? Nie ma coś jeszcze. No, poza samym graczami, którzy różni są... ;)


Czy już jasne wszystko, czy jeszcze nie? :faja:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

24 wrz 2008, 14:32

wszystko jasne wielkie dzięki


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

03 lis 2008, 21:54

O właśnie, mam ten sam problem z paczkami...
Zaktualizowałem grę do patcha 1409 i całe Menu MP zmieniło się na Angielski... hmm może to ma w czymś pomóć ?? A może istnieje jakiś nieoficjalny patch, aby można było grać na wszystkich serwerach a nie tylko Polskie ??
Jakaś rada napewno na to jest i sposób, tylko jak go znaleźć...


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

04 lis 2008, 21:46

Mr Minio pisze:
Tiquill pisze: Ściągnij sobie darmową wersję P2 MP, stąd: https://www.gopostal.com/freestp.php Za darmo i legalnie mamy wersję zgodną z anglojęzycznym P2.
8-) 8-)



8-) 8-) 8-) 8-) 8-)


ODPOWIEDZ