Nienawidzę Go!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 sty 2009, 21:13

daaanielll pisze:Ja nie lubię Garego Colemana, nie lubię go dlatego, że w dodatku AW podczas snów chce kolesia zabić.
Mnie bardziej wkurzył fakt, że we Wtorek pomogłem mu zabić policjantów, po czym rzucił się na mnie. Niewdzięcznik mały.


Obrazek
Awatar użytkownika
daaanielll
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2009, 12:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Kontakt:

25 sty 2009, 21:20

A ja kiedy miałem od niego zabrać autograf zupełnie przypadkowo, od razu go zabiłem, zamiast ustawiać się w kolejce i czekać... :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 03:18

Zamiast autografu lepsza klepsydra, hehe... 8-)


Kurczę... W Postalu nie ma klepsydr, nikt ich nie rozwiesza po drzewach i murach. A przydałyby się. Mielibyśmy w Postalu takie paper marche... Czyli papier plus krew plus odrobina inwencji. :evilbat:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

19 lut 2009, 23:54

A ja nie nawidzę... jednostki SWAT...

A choćby za to, że ide sobie spokojnie pod krzaczek zrobić siusiu, bo mnie pęcherzyk cisnął, to ci do mnie odrazu zaczeli napindylać jak jacyś debile... i to jeszcze podbiegł sobie jeden z drugim na wprost mnie, popatrzał się i potem jebudu do mnie (nie wiem, mają kompleksy czy co?)... a wiadomo, kto wygrał :>

Albo gdy już wtoczymy się w walke z nimi, to nawet 2 headshoty z obrzyna nie powalają, i czacha się trzyma, skurczybyki jedne no :<
Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, 23:55 przez kryhoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PSYCHOTOMEK
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Z twojej szafy !

22 lut 2009, 21:53

Ostatnio denerwuje mnie koleś z kartką na plecach (pisze na niej KICK ME !).
Jakiś taki za homoseksualny jest i się tak patrzy dziwnie. :mgun2:


Sex,drugs & rock'n'roll !!!
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

23 lut 2009, 10:12

Takiemu to bez zastanowienia kopa w d***, tyle że z kodem na mocne kopniecie, a potem w ramach zemsty jeszcze poszatkowanie kataną. A niestety ostatnio odkryłem, że nawet w AWP jednego członka RWS nie można pociąć na kawałki!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

23 lut 2009, 14:55

Jezuu Talibowie nie nawidze tych zacofanych brudasów zawsze jak jakiegoś spotkam to zaraz sie płoszy i jakieś allalalalala wtedy z M16 dostaja albo spasa


FraseR

11 mar 2009, 11:24

Czyli tak: nie lubię tego matołka Garego Colemana wymądrza się, SWAT i Żołnierzy, Wsiurów, Talibów i Demonstrantów i fanatyczek.


Awatar użytkownika
dark0007
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2009, 21:05

14 kwie 2009, 19:17

Ja tam nie nawidzę wszystkich (no może trochę kolesia) ,dlatego tak długo przechodzę Postala :P.Tak szczególnie nienawidzę tego małego
:mgun2: garego :rifle2: czy jak mu tam(specjalnie napisałem jego imię z małych liter) i tych psów co nie można zabić ponieważ ich nie można zabić :D.
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2009, 19:18 przez dark0007, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

14 kwie 2009, 19:20

dark0007 pisze:psów co nie można zabić ponieważ ich nie można zabić :D .
magiczne zdanie XD

Łał, lubisz tylko Kolesia z całej gry... RWSowcy są dumni, stworzyli piękną grę. ;D

Chociaż... takiego Vince'a to powinieneś lubić. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

14 kwie 2009, 21:41

Ja nie lubie talibów, bo są talibami O.o dziwne nie? xD
A tak na serio, nie lubie ich :P Nie raz przez nich dostałem zawału prawie xD
Ide sobie korytarzem na tora-bora, fajna cisza, a tu zza rogu alalalalalalaal xD


Obrazek
Awatar użytkownika
dark0007
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwie 2009, 21:05

15 kwie 2009, 19:30

Za Vince'a też nie przepadam i za całą tą jego mafią z RW ,bo jak kogoś z nich walne przez przypadek...1 czy 2 :D albo na nich nasikam to zaczynają mi oddawać bo nie są takie ,że tak powiem cioty jak inni zwykli przechodnie i są bardziej wytrzymalsi niż inni.

Na najtrudniejszym poziomie to wszystkich zaczynam coraz bardziej nie na widzieć ,ale o dziwo zaczynam wtedy troszkę lubić policjantów ,ponieważ w krytycznych sytuacjach daje się im zakuć i ląduje w więzieniu co daje mi prawie maksymalną ilość HP i strój policjanta(jak mi się po farci).Ogólnie jak gram na tym poziomie to wszyscy ludkowie i zwierzęta mie wkurzają i czasami mam ochotę włączyć znowu najłatwiejszy tryb rozgrywki ,albo wstawić ich bezbronnych na jakąś mapę ,a sobie dać koktajle mołotowa i w nich trochę porzucać.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

15 kwie 2009, 20:44

dark0007 pisze:Za Vince'a też nie przepadam i za całą tą jego mafią z RW
Robbie Williams ma swoją mafię, yay! XD
dark0007 pisze:o dziwo zaczynam wtedy troszkę lubić policjantów ,ponieważ w krytycznych sytuacjach daje się im zakuć
Ciekawe podejście. ;) Ja zawsze trzymam chociaż jedną fajkę zdrowia na czarną godzinę (a raczej na czarne godziny, bo bywa ich wiele...). Zadyma przerasta samego prowodyra? Fajeczka i uciekamy do budynku czy na inną mapę. ;)
dark0007 pisze:Ogólnie jak gram na tym poziomie to wszyscy ludkowie i zwierzęta mie wkurzają i czasami mam ochotę włączyć znowu najłatwiejszy tryb rozgrywki ,albo wstawić ich bezbronnych na jakąś mapę ,a sobie dać koktajle mołotowa i w nich trochę porzucać.
Szczyt lenistwa! :D <żart>


Obrazek
Awatar użytkownika
Atox
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2008, 16:57

19 kwie 2009, 16:24

Nie nawidze tych kobiet które ciągle mówią: ,,Zostaw mnie, walnięty knórze!", Talibów nie nawidze, a szczególnie talibek (Czy jak to się odmienia xD), zombiaków, ale jak ktoś wcześniej pisał że mają dobre teksty, bo mają, ale zdecydowanie mi się już przejadły. Wojska nie lubie (Mam po nich do dziś złe wspomnienia po tej misji w AW gdy uciekałeś z więzienia, ps. z łatwo palnym kolegą xD). No i żony Kolesia przede wszystkim, wiadomo dlaczego heh. A tak po za tym to jeszcze dużo by wymieniać :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 kwie 2009, 00:51

dark0007 pisze:Na najtrudniejszym poziomie to wszystkich zaczynam coraz bardziej nie na widzieć
Dlaczego to zdanie tak bardzo mi się podoba? Nienawiść jak dobra kawa, im gorętsza tym lepsza. Chm, coś w tym jest. :faja:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ