Nienawidzę Go!

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mateusz2737
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:00
Lokalizacja: Kraków

06 lis 2010, 22:36

Silver Dragon

Ja nie bedę poprawiał postów interpunkcji a jak będzies dalej sie przypiernicać to niestety musze odejsć z foruma bo naprzykład nikt nie bedzie mnie obrazał o coś głupiego a ja kciałem sie zarejstrować tutaj bo właze w klimat postala 2 oficjalnej stronki i nawet jesli dostaje warna to prosze bardzo daj mi warna ale ja tutaj przysłem zeby pomagać a nie zeby admin odrazu kiedy sie zarejstrowałem mnie obrazał o jakoś głupote mysle ze troche cie to nauczyło nie ? i jak sie kijowo czyta to czemu nie poprawisz ? i sie pisze tutaj kogo nie nawidzisz z postala 2 a nie o taką głupote jak to głupią interpunktacją


Zycie Jest Krótkie Postal Dude By Powiedział Zycie Krótkie Zabijam Dlatego Ze Nie Nawidze Tego Swiata
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

07 lis 2010, 10:54

OK, przestałem się śmiać, więc mogę już to skomentować. A nie, muszę jeszcze poczekać.
[1 minuta śmiechu]
SD się czepia, bo jakoś wszyscy umieją korzystać z przecinków, tylko ty nie. Ja tam nie wiem, ale może masz jakąś traumę związaną z przecinkami, może nauczyciel bił cię w szkole, bo nie dawałeś przecinków (jeśli rzeczywiście masz 21 lat, to bardzo możliwe, że już ukończyłeś gimnazjum), a później mama cię biła, bo miałeś co roku zagrożenie z j. polskiego.
Mateusz2737 pisze:ja tutaj przysłem zeby pomagać
Wiesz, o Postalu 2 powiedziano już niemal wszystko. Chwała Tobie, że znalazłeś tę parę screenów z bety P2, których wcześniej chyba nie było na forum (ja przynajmniej nie widziałem). Niemniej jednak to trochę jak bycie świadkiem Jehowy i chodzenie po domach licząc na to, że komuś otworzysz oczy i uratujesz od potępienia, tymczasem...
Mateusz2737 pisze:a nie zeby admin odrazu kiedy sie zarejstrowałem mnie obrazał
Taka domena nowych, nieużywających przecinków userów.
Mateusz2737 pisze:mysle ze troche cie to nauczyło nie ?
Hohohoho, oj nie, na pewno nie. Jest taka zasada: człowiek uczy się całe życie, admin przestaje od momentu zostania adminem ;) A moderator to już całkiem, bo myśli, że jak jest modem, to pozjadał wszystkie rozumy i rozumki jeszcze zanim otrzymał tę małą cząstkę władzy :) Ale jeżeli to ci się nie podoba, to pozostaje tylko to.
Moja wypowiedź nie miała na celu obrażenie nikogo, ewentualnie Mateusza2737.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 10:56 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Deadly Jake
Miłośnik broni
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2010, 07:47

07 lis 2010, 11:21

Aj, tutaj chyba ktoś nie rozumie że do admina się nie podskakuje.

Pobierz Firefoxa, on ci poprawi błędy ortograficzne, a interpunkcję ja przynajmniej przecierpię jakoś.


Why don't you give a damn?
Obrazek
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

07 lis 2010, 11:37

!!!SORY ŻE NIE DO TEMATU!!!

Mateusz, dlaczego ta interpunkcja cię tak odpycha? Chyba wszyscy na forum piszą z interpunkcją (chyba bo pewnie wszystkich nie widziałem).

''...to niestety muszę odejść z foruma...''
No i co z tego? Nikt cię tutaj nie trzyma.

''a ja kciałem sie zarejstrować tutaj bo właze w klimat postala 2 oficjalnej stronki i nawet jesli dostaje warna to prosze bardzo daj mi warna ale ja tutaj przysłem zeby pomagać a nie zeby admin odrazu kiedy sie zarejstrowałem mnie obrazał o jakoś głupote'' (oooo matko ile czerwonych kresek po skopiowaniu tego)

Ja się tu zarejestrowałem by dowiedzieć się więcej o grze w którą grałem jak miałem co najmniej 9 lat (I DAWAĆ TE ZAJEFAJNE SKRINY!! :lol: ). Jakąś głupotę? To ty nie wiesz że interpunkcja jest ważna w życiu? No, chyba że nie zamierzasz w życiu nic pisać to olej to :D. I wiesz co? Ja jak się zarejestrowałem to też ''chciałem pomagać'' no ale jak zobaczyłem co tu jest a co nie uświadomiłem sobie że to mi trzeba było pomóc, więc powiedziałem sobie ''ehh, nic tu po mnie''.

''mysle ze troche cie to nauczyło nie ?''

No wiesz, mnie by to może nauczyło, no ale.... brakuje tych parunastu znaczków które nazywasz ''głupią interpunkcją'' :P

''i jak sie kijowo czyta to czemu nie poprawisz ?''

WooooW, czyli że admini i moderatorzy to nauczyciele języka polskiego? To walić to.... od dziś zero interpunkcji tylko same byki w postach, a potem czekam na poprawę mego postu. (chyba cię poyebauo dziewczynko?)


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

07 lis 2010, 12:20

Polecam zakończyć ową debatę na temat interpunkcji i pisać na temat 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lis 2010, 16:18

Wielki offtop się zrobił. Wracając do tematu:

Denerwuje mnie Talib który stoi w piątek na górce na mapie Meat World i strzela we mnie jak oszalały bazooką. Na tej samej mapie - na dachu willi inny Talib z Zyklonem B.
Strasznie upierdliwe, gdy chcę tamtędy tylko przejść, a od razu zostaję zaatakowany przez 3 pociski z wyrzutni rakiet i puszkę Zyklonu B na dodatek...
Nie lubię też wszelkich dziadów którzy strzelają. Nie tylko SWATu, policji i wojska, ale także wszelkich demonstrantów i innych zasrańców którzy atakują mnie zaraz po tym jak mnie zobaczą. Do tego przechodnie z pistoletami. Zobaczy taki, że mam broń, albo kogoś zabijam, to wielki bohater, stoi w miejscu i oddaje jeden strzał na minutę. :D
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 16:19 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 lis 2010, 20:07

Mateusz2737 pisze:Silver Dragon

Ja nie bedę poprawiał postów interpunkcji a jak będzies dalej sie przypiernicać to niestety musze odejsć z foruma bo naprzykład nikt nie bedzie mnie obrazał o coś głupiego a ja kciałem sie zarejstrować tutaj bo właze w klimat postala 2 oficjalnej stronki i nawet jesli dostaje warna to prosze bardzo daj mi warna ale ja tutaj przysłem zeby pomagać a nie zeby admin odrazu kiedy sie zarejstrowałem mnie obrazał o jakoś głupote mysle ze troche cie to nauczyło nie ? i jak sie kijowo czyta to czemu nie poprawisz ? i sie pisze tutaj kogo nie nawidzisz z postala 2 a nie o taką głupote jak to głupią interpunktacją
Ja nie mówię byś poprawiał. Chciałem tylko byś popracował nad pisownią i bardziej przyłożył się do swoich postów, bo są ekstremalnie chaotyczne. Jeżeli jest to dla ciebie obrazą, to masz wielki problem.

OFFTOP END

A co do tematu. Ostatnio mnie swaciaki zaczynają wkurzać. Pojawiają się zawsze w najmniej odpowiednich momentach


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mateusz2737
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:00
Lokalizacja: Kraków

07 lis 2010, 20:36

(sorry ze nie do tematu)

Wiesz ze na innych forumach nie miałem tego problemu ale oczywiscie tutaj mam problemu czy moge mieć chociaz troche dni spokoj ?
wiem ze najwazniejsza interpunkcja ale juz taki problem ze każdy obrazał o te przecinki czyli chodzi oto ze tutaj najwazniejsa jest pisownia od gry komputerowej ?

(ja wam nie robie nażłość ale juz mam chyba juz 2 dni i dalej problem jest dalej)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 20:41 przez Mateusz2737, łącznie zmieniany 2 razy.


Zycie Jest Krótkie Postal Dude By Powiedział Zycie Krótkie Zabijam Dlatego Ze Nie Nawidze Tego Swiata
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 lis 2010, 20:49

Wporządku.Tojaterazprzestanęużywaćspacji,ponieważniemamzamiarujejużywaćimamgdzieś,coużytkownicysobieotympomyślą. :|

Wyobrażasz sobie, jakby wyglądało forum, gdyby każdy pisał jak chce. Na każdym forum obowiązują konkretne zasady i należy je przestrzegać. Ty jak widać wciąż nic nie rozumiesz.

DEFINITYWNY KONIEC OFFTOPA


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
I Love Postal 2
Wnerwiony urzędas
Posty: 14
Rejestracja: 03 gru 2010, 21:57
Lokalizacja: Częstochowa

03 gru 2010, 22:16

Ok więc będzie tak w procentach i powodach;)

Habib-48%-A ja wiem jakoś tak go nie lubię.
Talib-99%-Za te ich wszystkie zbrodnie!!Co ja im zrobiłam że mnie chcą zabić!?
Policja-61%-Kurde no!Do wszystkiego muszą się przyczepić!
Wojsko-70%-To ja ich ratuje od talibów a oni mają to gdzieś.
Sklepikarka w cukierni(chyba)-10%-Gapi się na mnie i ma cały czas wytrzeszcze. :>
Pokrak-41%-Wymachuje mi swoim zadem pod moim nosem. :< OMG

To chyba wszyscy.


Postal 2.... Czyli rzecz , którą kocham!
Awatar użytkownika
Pawsam35
Miłośnik broni
Posty: 242
Rejestracja: 03 wrz 2010, 21:25
Lokalizacja: te głupie pytania?

01 lut 2011, 20:07

I Love Postal 2 pisze:Wojsko-70%-To ja ich ratuje od talibów a oni mają to gdzieś.
Zgadzam się z tobą na 100%. Nie dość że zabijałem talibów po to żeby ratować ich dupska, (zwłaszcza w mundurze gliny), a oni sobie tak dziękują! to już chyba lepiej podstawić Molotova przed ich celą. Na dodatek aresztują nas jako wrogi wojownik w niedzielę. Oczywiście oprócz wojaków nie cierpię talibów. ;>


pow pow ^^
Awatar użytkownika
Durka
Miłośnik broni
Posty: 141
Rejestracja: 19 lut 2011, 00:06

24 lut 2011, 15:10

Nie lubię tych talibów w piątek co nachrzaniają z bazooki, ale najbardziej to chyba tej suki w banku, co mi każe iść na koniec kolejki jak się wepchnę, zawsze potem dostaje ode mnie prezencik :D


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

28 lip 2013, 18:56

ja tam lubie wszystkich :D ...moja broń też ich lubi xD


Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

30 lip 2013, 16:11

Nie nawidzić:
Talibów
SWATÓW
Policjantów
Pokraków
I Żony kolesia :D :polska:


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 13:51

Nie wiem czemu, ale tak jak w AW/AWP nienawidzę od zawsze zombich, tak ostatnio podobnie reaguję na talibów. Ich obecność psuje mi zabawę i zbieram się, by szybko ten problem... wyeliminować. 8-)

I tak z drugiej strony: Ale jak można nie lubić policji, to ja nie wiem. Bez nich zabawa w P2 byłaby mniejsza. Te pościgi, wku*** ich do białości, prowokowanie, hehe. No i są najbardziej pomocni w rozwiązywaniu problemów na mieście. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ