Niech strona żyje!

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy jestes za tym a by strona byla interaktywna?

Tak! chce aby strona byla interaktywna i żywa!
18
100%
Nie! wole aby strona byla martwa i nikt na nią nie wchodził...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 18
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

05 lis 2006, 15:41

Witam! Admini jesli chcecie aby ludzie byli tez na forum to strona musi zyć! włączcie ShoutBox! i inne rzeczy dzięki ktorym strona bedzie interaktywna z userami! jesli strona bedzie żyła to ludzie rowniez zaczną rejestrowac się na forum! dajcie rownież jakaś inną oprawę graficzną forum! bo jesli strona ozyje rozpocznie sie expansja na forum ja np kiedy pierwszy raz wszedłem na strone pomyślalem sobie: dobra strona dużo rzeczy o postalu ale ona nie zyje! wiec wszedłem na forum patrze a ono tez prawie nie żyje i ta oprawa graficzna! nie zachęca do odwiedzania forum więc admini zachęcam was do ozywienia forum i strony! ale zacznijcie od strony! gwarantuje że strona osiągnie wiekszy sukces! I jeszcze cos! na stornie jest ponad 60 userów to czemu pod newsami widnieje napis: 0 komentarzy?
Ostatnio zmieniony 05 lis 2006, 15:50 przez Luigi, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

05 lis 2006, 20:01

Raczej trudno znaleźć osoby, które zrobią za darmo skina na forum a nie mam teraz $$ żeby inwestować w takie rzeczy. Co do ShoutBox’a to był kiedyś na stronie (początki) ale nie cieszył się popularnością jednak myślę ze teraz można jeszcze raz spróbować. Userów na stronie jest faktycznie ponad 60 nie każdy jednak komentuje newsy raz jest więcej komentarzy raz mniej ale mam nadzieje ze będzie ich coraz więcej. Cieszę się ze sugerujecie swoje pomysły mam nadzieje ze będzie ich coraz więcej do każdego podchodzę bardzo poważnie w końcu strona jest dla was.


Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

05 lis 2006, 21:31

a więc wstawcie ShoutBoxa na strone może nie cieszył się wtedy powodzeniem poniewaz nie bylo tematów :lol: i bylo zapewne miej userów i skorka forum nie musi być zaraz na zamówienie tego nikt nie żada wazne żeby byla inne od standardowej poniewaz do już by smierdzialo amatorszyzna bo gdy ktoś wchodzi na strone mysli że forum bedzie rownie profesjonalne co strona a tu niespodzianka!
Ostatnio zmieniony 05 lis 2006, 21:43 przez Luigi, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

06 lis 2006, 16:49

Ja tam jestem za shuotboxem, pod warunkiem, że będzie tu więcej użytkowników. Bo jak mam pisać z jedną osobą (a co wejdę na forum, to jest tu najwyżej dwóch użytkowników ze mną) to ja dziękuję. Wolę GG. Trzeba tu sprowadzić więcej osób.


Obrazek
ODPOWIEDZ