[StP] Nie pokazuje się, jaką mam broń i przedmiot wybrany

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

04 wrz 2011, 16:55

Dzisiaj sobie KW2 zainstalowałam. No i wpisałam kod nuke, a potem ten na KarmaGuna. Jednak nic się nie pojawiło, tzn. że mam już atomówkę, ale zamiast tego zniknęły mi z prawej "okienka" (nie pamiętam nazwy :D ), które pokazywały broń, amunicję i przedmioty. Ten z poziomem życia został. Szukałam tu w tematach ale nie było. No to wczytałam stare sejwy, ale było tak samo. Zaczęłam grę od nowa i dalej się nie wyświetla. Czego to jest wina i co jest zepsute i jak to naprawić?


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 wrz 2011, 17:08

Czy dzieje się tak tylko z broniami z KW2? Spróbuj zacząć grę od nowa i przywołać standardowe pukawki. Jeśli znowu nie będzie widać HUDa, naciskaj "+" i "-", aby pokazać i schować kolejne jego elementy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

04 wrz 2011, 17:11

Mr Minio pisze:Jeśli znowu nie będzie widać HUDa, naciskaj "+" i "-", aby pokazać i schować kolejne jego elementy.
Ahaaaaa, ja nie widziałam, że takie coś można :P W ogóle to nie było tylko do konkretnych broni, ale ogólnie w trakcie gry. W każdym razie dzięki, idę to przetestować.

[ Dodano: 2011-09-04, 17:26 ]
OK, dzięki, działa, temat można zamknąć i przepraszam za głupotę :D


A więc zamykam. 8-)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2011, 17:33 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany