Nie lubię/Nianawidzę

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2014, 01:05

Ludzie, wydarzenia, idee, przedmioty, wy sami i wasze przyzwyczajenia. Cokolwiek co was wkurza, frustruje, destabilizuje wasz świat. W jednym słowie, uzasadnić szerzej, dyskusja lub nie. Jak wyjdzie.

Reklamy piwa, gdzie obywatel sprowadzony jest do pędzonego w amoku bydła, którego tylko skrzynka piwa potrafi uszczęśliwić. Szczęśliwi idioci w hura optymistycznym szale i piszczące ze szczęścia brazylijskie dziewczęta. Polak z butelką piwa to szczyt ich marzeń. Preparowana w mózgi obywateli sielanka i beztroska zabawa. Byle stał się głupszy i podatniejszy na dalsze pranie mózgu. Byle więcej kasy zostawił w sklepie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 cze 2014, 12:43

Reklama leku na infekcje waginalne, pojawiająca się zawsze w porach obiadowych. A KRRiT ma to w dupie.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2014, 18:54

Pangia pisze:Reklama leku na infekcje waginalne, pojawiająca się zawsze w porach obiadowych. A KRRiT ma to w dupie.
W ogóle powinni zakazać reklamowania leków. To są używki uzależniające, często narkotyki. Od przepisywania leków jest lekarz, a nie telewizja.


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 cze 2014, 23:37

"Tapnięte za pomocą Tapatalk" i tym podobne wstawki na koniec posta - nienawidzę tego. Wyrywają z toku, przeszkadzają i rozpraszają. Moderacja każdego forum powinna karać za to i zabraniać. Odechciewa się takiego forum/tematu/usera.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 cze 2014, 11:52

Nie znoszę polityki i wszystkiego co z nią związane, Władza poprzewracała ludziom w głowach. Brak cenzuralnych słów by to opisać
Nie znoszę medialnego bełkotu o wszystkim i o niczym. Jak nie polityka, to katastrofy. jak nie katastrofy, to polityka. Wyciągane są 'sęsacje', które jedynie wywołują we mnie odrazę i frustrację


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 cze 2014, 12:09

Nienawidzę: akcyzy, kościoła, polskich seriali, firm telekomunikacyjnych.

Nie lubię: surowych ogórków, rozwodnionego piwa z biedronki, policji, lekarzy, gejów, złodziejstwa, słodyczy,


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 cze 2014, 13:57

Rycho3D, ideą tego tematu jest, by dawać pojedyńczo a nie sypać wszystkiego co się nie lubi naraz raz jak z worka kartofli. Stopniuj swą nienawiść, waćpan. ;)

Nie lubię w laptopach dwóch gniazd USB jeden przy drugim. Tak blisko, że jak wetkniesz modem, to gniazdo sąsiednie nie można użyć, bo szeroki modem go zajmuje. Irytująca i bezmyślna tendencja.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

21 cze 2014, 14:05

Reklam. Schodzisz na kolację, a tu problemy z oddawaniem moczu, prostata alarmuje, problemy z erekcją, infekcje pochwy, upławy, grzybica stóp, nowe wkładki higieniczne, zaparcia, wzdęcia,...


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 cze 2014, 14:25

W paśmie posiłków dla społeczeństwa autorzy reklam już prykają po posiłku. I trzniają, że nam psują apetyt. Ale jest ja to rada: JNOT. Jesz? Nie Oglądaj Telewizji. A co do reklam:

Nie znoszę filmów bez reklam. Pęcherz mało mi nie pęknie! Telewizja publiczna, psiakrew. A nic spokojnie obejrzeć nie można. Bo nie ma kiedy i jak odejść od tv bez utraty śledzonej treści. Walcie się z takimi filmami.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 cze 2014, 19:34

Nie znoszę filmów bez reklam. Pęcherz mało mi nie pęknie! Telewizja publiczna, psiakrew. A nic spokojnie obejrzeć nie można. Bo nie ma kiedy i jak odejść od tv bez utraty śledzonej treści. Walcie się z takimi filmami.
Wciśnij pause :P

Nienawidzę jeździć komunikacją miejską, to ogranicza moją wolność podróżowania.
Jak chomik w kółku do biegania. Do tego smród spoconych ludzi.


8=======D
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

21 cze 2014, 19:37

Jak rodzina chce oglądać coś, a się włączą reklamy? :( Treść mnie nie obrzydza, tylko ta monotonia.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

21 cze 2014, 20:06

Nienawidzę jeździć komunikacją miejską, to ogranicza moją wolność podróżowania.
Goń z buta. Kto ci broni XD

Mnie wpieniają nauczyciele którzy chyba sobie plan ustalają na godzine przed ich lekcją bo ciągle sie zmienia i wychodzi na to że kolejny tydzień idziesz i nie wiesz na jakie lekcje.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 cze 2014, 20:34

A mnie to denerwuje raczej mało rzeczy, albo ich nie pamiętam, ale teraz o czym myślę, to nie lubię jak ludzie coś oceniają z góry, czy to człowieka, czy to samochód, czy cokolwiek...
np. "ten samochód jest nie ładny", ale to co ma pod maską już się nie liczy, np. taki Dodge.
A na prawdę fajna furka.. :/


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 cze 2014, 16:19

seebeek17 pisze:taki Dodge.
A na prawdę fajna furka.. :/
Dodge'a ma Al Bundy. A wszystko co mają Bundy jest fajne. :D
Rycho3D pisze:Nienawidzę jeździć komunikacją miejską, to ogranicza moją wolność podróżowania.
A ja lubię. Zawsze lubiłem. Wszystkie niewygody lubię, razem ze smrodkiem. Taki jest świat. ;)

Onet.pl Nienawidzę Onetu. Od zawsze. Zawsze jakiś był inny i posr***. Zawsze poczta wywalała mi jakieś błędy i to tylko oni usunęli mi konto pocztowe, gdy byłem bez neta. Inne serwisy wyczyściły z poczty, jak co, trzeba było odświeżać - ale nie skasowały. Tylko te dupki. Durne forma, irytujące serwisy. Każdy przejaw. Aplikacja, której nie usunę bez roota na fonie. Whatever, whenever. ;>


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lip 2014, 10:00

Wrócę do reklam
https://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Widzia ... ruk-a33604
Jak widzę tą mordę to mi się cofa i zmieniam program. :D


8=======D
ODPOWIEDZ