NicksCoop PL alfa

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Do you like to play NicksCoop PL alfa

Yes
10
100%
No
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

10 lis 2017, 10:13

Obrazek

As someone probably know there was a campaign to create PL coop, since it was unsuccessful, there was an early build of it, that I was working on.

So do you like to play it? I've never tested it completely (probably its impossible to beat the game) and no updates will be in the future.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

10 lis 2017, 10:33

EvilT-ModZ pisze:So do you like to play it? I've never tested it completely (probably its impossible to beat the game) and no updates will be in the future.
Sure, I want play it even it's not possible to finish game.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

10 lis 2017, 11:54

We talked about it, three days ago, so i think you know my opinion :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

11 lis 2017, 02:18

This would be the biggest encouragement to buy P2:PL. :)


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 lis 2017, 13:23

Shtopor is less popular than PL - and has Coop. For me it is natural that the whole universe of Postal 2 is uniformly available in coop mode. Obviously. I'll play. It's just a matter of your work. Can't finish? Who cares? ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 lis 2017, 07:39

Myślałem, że chodzi o wersję "polską", tzw. - spolszczenie, czy coś takiego. xD

Miałem przejść Paradise Lost, chętnie zrobię to na Coop, tylko... czy będzie można na nim zgarniać achivementy?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 lis 2017, 21:37

seebeek17 pisze:Myślałem, że chodzi o wersję "polską", tzw. - spolszczenie, czy coś takiego. xD
Ja też, dosyć długo też. Te PL... xD
seebeek17 pisze:Miałem przejść Paradise Lost, chętnie zrobię to na Coop, tylko... czy będzie można na nim zgarniać achivementy?
Zaliczyć grę w "oczach" Steama poprzez przejście jej na CoOp? Czy to w ogóle jest możliwe? I acziki jeszcze do tego? Ty to masz oczekiwania. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

19 lis 2017, 04:55

seebeek17 pisze:Miałem przejść Paradise Lost, chętnie zrobię to na Coop, tylko... czy będzie można na nim zgarniać achivementy?
A po kiego grzyba ci te "acziwmenty"? :P

Któregoś dnia będę musiał odpalić w końcu tego coopa i zobaczyć jak to wyglada, choć nie powiem, fajnie by było pograć w niego na oldschoolowych zasadach gry :mgun2:


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

19 lis 2017, 21:44

Dev4ever pisze:A po kiego grzyba ci te "acziwmenty"?
Nie wiem, chyba po prostu lubię je zbierać. Kiedyś strasznie mnie sumienie cisło, jak skończyłem Spec Ops: The Line z 99% ukończonymi aczikami. :cry: A ostatniego do tej pory nie mogę zrobić. A jako w miarę ogarnięty fan Postala raczej powinienem mieć wymaxowane 100% w Postalu 2 na Steam - tak mi się przynajmniej wydaje. :P

A P2PL to pewnie jak mam przejść to zrobię to tylko na Coopie, bo samemu to chyba nigdy się do tego nie zabiorę. xD

Ciekawostka: Da się zrobić moda (przynajmniej jeszcze z 2 miesiące temu, chyba że RWS już to załatało), na dostanie "instant" wszystkich aczivmentów na Steam :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lis 2017, 21:45 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

19 lis 2017, 22:58

seebeek17 pisze:A P2PL to pewnie jak mam przejść to zrobię to tylko na Coopie, bo samemu to chyba nigdy się do tego nie zabiorę.
U mnie w sumie jest podobnie, kiedyś nadejdzie ten kluczowy moment, w którym to włączę i ogram ten dodatek, ale kiedy to nastąpi, to nie wiem xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lis 2017, 00:15

seebeek17 pisze:A jako w miarę ogarnięty fan Postala raczej powinienem mieć wymaxowane 100% w Postalu 2 na Steam - tak mi się przynajmniej wydaje. :P
To przeciwnie jak ja. Głupie przeszkadzajki i wtręty spoza pierwotnego Postal 2. Ale - ludzie są różni. ;)
seebeek17 pisze:Ciekawostka: Da się zrobić moda
To zrób, jak się da. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

20 lis 2017, 01:39

Tiquill pisze:
seebeek17 pisze:A jako w miarę ogarnięty fan Postala raczej powinienem mieć wymaxowane 100% w Postalu 2 na Steam - tak mi się przynajmniej wydaje. :P
To przeciwnie jak ja. Głupie przeszkadzajki i wtręty spoza pierwotnego Postal 2. Ale - ludzie są różni. ;)
Osiągnięcia o ile się nie mylę, można wyłączyć w opcjach gry. Ogólnie, to ja tam mam wywalone na te acziwki i wymuszanie patchowania gry, bo robię i gram na mojej zmodyfikowanej i odizolowanej od steama wersji P2C, więc RWS może mi teraz skoczyć :P
Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 01:39 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 lis 2017, 02:48

Dev4ever pisze:U mnie w sumie jest podobnie, kiedyś nadejdzie ten kluczowy moment, w którym to włączę i ogram ten dodatek, ale kiedy to nastąpi, to nie wiem xD
Znaczy... ja już w PL grałem. Powiem tyle - na prawdę warto. :)
A przejść drugi raz to chcę tylko dla aczików xD
Tiquill pisze:To zrób, jak się da.
"Powinno". Wcześniej się dało, czy teraz RWS nie namieszał w kodzie to nwm.

Tylko, że to ingeruje w "growość". xd Tylko lamusy hakują achivementy. xD Czy bana za takie mody można dostać? hmm... nic w EULA o tym raczej nie ma, heh.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lis 2017, 02:58

seebeek17 pisze:Tylko lamusy hakują achivementy. xD Czy bana za takie mody można dostać? hmm... nic w EULA o tym raczej nie ma, heh.
Wyzerują się dokonania zapewne. Ale ban? Daj spokój, co tam, jakieś święte oficjum, cnota i wiara?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

20 lis 2017, 03:28

seebeek17 pisze:Znaczy... ja już w PL grałem. Powiem tyle - na prawdę warto.
Ja ostatnio grałem jakoś w Czerwcu dwa lata temu, więc trochu się pozapominało to i owo, no i na pewno patche jakieś weszły :)
seebeek17 pisze:Tylko, że to ingeruje w "growość". xd Tylko lamusy hakują achivementy. Czy bana za takie mody można dostać? hmm... nic w EULA o tym raczej nie ma, heh.
Nie sądzę, by był ban za edycję plików gry, nawet sami udostępnili paczki skryptów gotowe do modyfikowania ;)


ODPOWIEDZ