[MOD] Nice Weapons

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lis 2016, 23:56

Nice Weapons, Nice Weapons. Dobrze znam tą nazwę. A jak wchodzę w temat - pierwsze widzę! Co jest? :drapanie: To chyba dlatego, że już jeden nice zrobiłeś. Fajny mod przegapiłem dotąd. A więc, do testów. Szkoda że nie dodałeś mapki. Trochę upierdliwe dodawanie wszystkiego przez iwant.

Bronie mają miodne animacje :spoko: przeładowanie także dobre, celownik fajna robota. Dźwięki b. dobre. Siła rażenia powalająca, to daje radość. xD Mguny: Ciemny fajnie strzela z boku, jasny za to ma pod altfire zbliżenie. Fajnie, gdyby oba miały tą funkcjonalność. Są i wady: wszystkie tekstury tych broni są... brzydkie. Jakby kartonowe modele ktoś matową farbą pomalował. Choć cienia błysku daj. Przypomina mi to bronie z ED, one też matowe, ale nie przeszkadzało to nigdy. No i ten nowy element HUDa dla amunicji, niebieski. On jakby był robiony pod twojego playera, nie pasuje tu zupełnie, plastikowy i sztuczny.

Doniczka. Trochę widać kanty, ale by nie było za dużo wierzchołków - da się przyjąć. Myślałem, że nią się rzuca. Ogólnie spoko, uderzanie ok, brawo za własne animacje. Dźwięk upadku zbyt blaszany. I właśnie, dodaj do altfire rzucanie. Brak tego, by w łeb z oddali komuś przywalić. xD

Czyli dużo jest, ale sporo do zrobienia.

Ja bym, bazując na tej nazwie, dodawał nowe guny. Byłby wreszcie pierwszy polski mod z wieloma brońmi.


No i odrębna sprawa to Ultra Dual Wield, teraz bez tego nie ma teraz testów. ;) Testowałem sobie tylko mguny. No, działa niemal idealnie! Znaczy same animacje są perfekt, nic się nie przekręca. Brawo. Widać, że robiłeś wszystko sam dla P2. Oba w ręce i? Kiedy ciemny (Mac10) po prawo, to strzela pojedyńczo. A gdy nacisnę też lewy przycisk (strzelając jasnym), to mac dopiero strzela serią. A gdy odwrotnie: wszystko perfekt. :)
Załączniki
Shot01199.jpg
Shot01199.jpg (200.72 KiB) Przejrzano 2321 razy
Ostatnio zmieniony 07 lis 2016, 00:13 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

08 lis 2016, 19:01

Tiquill pisze:Oba w ręce i? Kiedy ciemny (Mac10) po prawo, to strzela pojedyńczo. A gdy nacisnę też lewy przycisk (strzelając jasnym), to mac dopiero strzela serią.
Ciężko by mi było to naprawić, bo nie wiem jak działa sam Ultra Dual Wield. ;p
Tiquill pisze:I właśnie, dodaj do altfire rzucanie. Brak tego, by w łeb z oddali komuś przywalić.
Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem, żeby dodać rzucanie do doniczki?? :zdziw:
Tiquill pisze:Nice Weapons, Nice Weapons. Dobrze znam tą nazwę. A jak wchodzę w temat - pierwsze widzę! Co jest?
Do modów robionych w celach "edukacyjnych" dodaję prefix "Nice~". Prawie wszystkie mody robię na razie dla siebie, a wam je tylko udostępniam. :D
Tiquill pisze:wszystkie tekstury tych broni są... brzydkie.
Tiquill pisze:Doniczka. Trochę widać kanty, ale by nie było za dużo wierzchołków - da się przyjąć.
Jak wyżej. Tego weapons packa zrobiłem tylko żeby się nauczyć robić animacje. :P
Tiquill pisze:Ja bym, bazując na tej nazwie, dodawał nowe guny. Byłby wreszcie pierwszy polski mod z wieloma brońmi.
Chcę się za jakiś czas zabrać za kontynuację tego. Ogólnie to będzie mod sezonowy. Co jakiś czas nowe Expansion Packi wymagające NiceWeapons v1.1 żeby działały, w których będzie po kilka nowych broni. Łącznie może i nawet 20 tego będzie. Znaczy... broni. Nie Expansion Packów. :D

Może i by było lepiej zrobić wszystkie bronie i wypuścić jako NiceWeapons, ale wtedy nigdy bym tego nie skończył, bo jak robię Exy tak właśnie sezonowo, to mogę świętować małe "zwycięstwa" po kolejnym skończony Exie, a jakbym miał robić wielkiego jednego weapons packa, to skończyłoby się jak zwykle - na zapowiedzi. :P

No i dzięki Tiquill za test.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 lis 2016, 19:59

seebeek17, Jeśli mogę coś zasugerować to:
- Dodaj możliwość rzucania doniczką (najlepiej jak będzie się rozwalać po rzuceniu)
- Zmień HUD na normalny. Ten niebieski nie pasuje.
- Możliwość wyłączenia przeładowania lub 2 wersje jedna z dróga bez :P
- Dwa Mac-9 z tą animacją co jest i jeden z normalną.(bez tego ruszania ręką gdy się strzela)
Ostatnio zmieniony 09 lis 2016, 22:58 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

10 lis 2016, 01:13

- Dodaj możliwość rzucania doniczką (najlepiej jak będzie się rozwalać po rzuceniu)
Nie planuję na razie już ruszać tego Nice Weapons. Może wydam jeszcze v1.2 jak już wyjdą wszystkie Expansion Packi do tego z broniami.

Jak wam nie podoba się HUD czy przeładowanie, to poustawiajcie co chcecie w NiceWeapons.ini na false (jak wam laguje to wyłączcie też łuski).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 gru 2016, 20:36

seebeek17 pisze:Ciężko by mi było to naprawić, bo nie wiem jak działa sam Ultra Dual Wield.
Sam jego kod to prościzna. ;)
seebeek17 pisze:Do modów robionych w celach "edukacyjnych" dodaję prefix "Nice~"
To żeby się nie myliło, dawaj też takie info w opisie moda.
seebeek17 pisze:Ogólnie to będzie mod sezonowy. Co jakiś czas nowe Expansion Packi wymagające NiceWeapons v1.1 żeby działały
Skoro nice to edukacyjny, to już pod inną nazwą chyba te packi. Ale sam pomysł aktualizacji moda o nowe rzeczy - jak najbardziej. W trybie singleplayer nikomu to nie będzie przeszkadzać.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

01 wrz 2017, 21:30

NW v1.1 Steam Release. Lajkować żeby widzieli :P
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1125609279


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 wrz 2017, 23:19

Miło, że RWS się tym zainteresował i napisał o modzie na swoim FB. Dzięki wielkie! - jeśli to czytacie. :lolface:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 wrz 2017, 00:14

seebeek17 pisze:Miło, że RWS się tym zainteresował i napisał o modzie na swoim FB. Dzięki wielkie! - jeśli to czytacie. :lolface:
A oczywiście! Podziękowanie! I gratulacje! :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ