NBA Live...

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy jesteś za tym, aby EA wprowadzili NBA Live 2009 na pecety ?

Tak
0
Brak głosów
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania
0
Brak głosów
Wolę 2k9
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

19 kwie 2009, 12:55

Witam, jako że jestem wielkim fanem koszykówki - postanowiłem zamieścić temat gdzie będziemy mogli się wymieniać wrażeniami oraz opiniami z tej serii.

Poraz pierwszy zagrałem w NBA Live 2003, zrobiła na mnie wrażenie, choć czegoś mi w niej brakowało, zwłaszcza, gdy potem zagrałem w NBA Live 2005 - zrobiła na mnie jeszcze większe wrażenie, świetna fizyka oraz ruchy bardziej realistyczne, wsady bardziej urozmaicone i ogółem wielki +. Następnie rozpoczęłem przygode z 2008 - znów lepsza fizyka oraz ruchy graczy, dopracowane roster'y (czyt. lista prawdziwych oczywiście graczy), rozbudowane możliwości tworzenia właśnych graczy, tryb FIBA i wiele więcej.
Skusiłem się także na NBA Live 2007 - tutaj MENU zasługuje na + - prawdziwe flimiki z najlepszych akcji m.in mojego faworyta LeBron'a James'a, interfejs moim zdaniem lepszy niż w NBA Live 2008, choć także pełno niedopracowań... w 2007 rzuty są mało realistyczne, wsady także. Więc pozostałem przy 2008...

Moim zdaniem najlepsza część z tej serii, możliwość aktualizacji Roster'ów (czyli raty oraz zmiany w prawdziwej liście graczy), full ciekawych modów, w tym mój ulubiony, który zamienia całkowicie MENU, interfejs oraz FIZYKĘ ruchów i wsady, rzuty itp. (POLECAM), niezła muzyka... choć patrząc na NBA Live 2009... wielka szkoda że EA zrezygnowało z wydania tej części na PC (tylko na konsole), a robi wrażenie.

Co do tych modów, polecam mój ulubiony Realistic Rosters v08 by Albys w połączeniu z Rosters Update 2009 (ten 2 wychodzi co miesiąc i są to pełne aktualizacje graczy jak i raty poprzez statystyki w prawdziwym NBA). Co do RR v08 - zmienia fizyke ruchów, rzuty oraz wsady na bardzo realistyczne - nie wyobrażam sobie gry bez tego moda ;)

Patrząc na grupę 2k9... EA się chowa, ale i tak nie mogę się odzwyczaić od 2008 i możliwości tej części (m.in mody). Zamieszczam ankiete, czy "jesteśza tym aby EA wprowadziło NBA Live 2009".
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2009, 12:59 przez kryhoo, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ