Nazwy modow?

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tr4c3R
Niedorobiony bandzior
Posty: 28
Rejestracja: 30 lip 2008, 17:29

27 lis 2011, 16:38

Wiec tak. Kiedys gralem w Postala, ze wszystkimi potrzebnymi modami. Teraz mam ochote znowu sobie postrzelac do przechodniow a z racji ze mi sie zapomnialo troche oto moje pytania:
1. Pamietam ze byl mod ktory przenosil bronie i przecinanie ludzi z Apocalypse Weekend do zwyklego StP. I o ile sie nie myle dzieki niemu po piatku byla ta sobota? Ktos mi przypomni jak on sie nazywa?
2. AWP, AW7 i inne. Ktos wyjasni te skroty? Mam wrazenie ze gdyby nie to ze kazdy tutaj skrotami tymi pisze to mialbym odpowiedz na moje pierwsze pytanie. Sam co te skroty oznaczaja nie pamietam... Ktos rozjasni? :)


Ō xein', angellein Lakedaimoniois hoti tēide
keimetha tois keinōn rhēmasi peithomenoi


"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym jej syny, prawom jej do ostatniej posłuszni godziny."
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 lis 2011, 17:01

1. Jest to po prostu AWP, który wymaga STP i AW. Jeśli chcesz mieć przecinanie na kawałki w samym STP, zainstaluj to.

2.
AW - Apocalypse Weekend - oficjalny dodatek do Postal 2 Share The Pain
AWP - A Week in Paradise - modyfikacja stworzona przez kameka, która łączy STP z AW, pozwalając na rozegranie całego tygodnia. Wprowadza też wiele usprawnień, nowe pukawki itp.
AW7 - poprzednia wersja AWP. Niepotrzebna gdy masz lepszego i nowszego AWP.
AWPMod - mod stworzony przez kanka, który dodaje mnóstwo nowych broni i usprawnień, a wymaga AWP.

Na przyszłość szukaj, bo wszystko to już było na Forum.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2011, 17:02 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 2 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ