Nasze sny o Postalu

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

20 lip 2010, 14:19

Witam, otóż dziś miałem sen i chciałbym go wam przedstawić bo dotyczy postala :D, sen był jakby planszą/poziomem, opowiem co się działo w śnie:

Na początku stałem w takim miejscu:
Obrazek
Kraty kolczaste działające jak kaktus w postalu.
Ja
Zwykli Obywatele
Oddziały SWAT, Wojska i Policji
Zwykły Samochód
Góry
Las

Oto bieg wydarzeń:
Szedłem sobie drogą i skręciłem w stronę (Krat Kolczastych) i na "zakręcie" zauważyłem (odwracając się) że panowie SWAT, Wojski i Policja atakują Zwykłych obywateli (nie wiem z jakiego powodu) i paru się do mnie dopierdoli*o zaczęli mnie atakować a że leżał jeden trup "SWATMana" to wziąłem "ShotGuna" zacząłem rozwalać łeb po łbie aż w końcu skończyły się naboje to wszedłem do magazynu i zamknąłem drzwi a na końcu magazynu była długa półka broni (Shotgun, Karabin, Pistolet, Wyrzutnia Dyni*, 2 puszki Coca-Coli, paralizator) oczywiście wziąłem te bronie wyszedłem z budynka pozabijałem około 100 "SWATManów" i Policjantów (Wojskowi nadal się tłukli z obywatelami), jak już się wszystkich pozbyłem to poszedłem "przez" Kraty Kolczaste i tam wyskoczyły mi 3 potworki (za kratami był parking) wszystkie potworki wydawały się jakby z elektryczności (wiem trochę głupie) jeden był czerwony, drugi zielony, a trzeci niebieski. Zacząłem atakować się Paralizatorem wszystkie "pozabijałem" i wszystkie po "zabiciu" połączyły się 1 potwór o wyglądzie Dyni (-.-), więc zacząłem atakować "potwora" wyrzutnią Dyń jak już trafiłem (:D) to przeniosły mnie do "innego" świata, stałem na środku (nadal) parkingu tylko że niebo i ziemia zniknęły zmieniając się w "piekło" i tu najgłupsze ponieważ wszystkie bronie mi zniknęły a za to miałem CUKIERKI i potwór zmienił się "uzbrojonego smoka", po "wystrzeleniu" 5 cukierków obudziłem się.

I tu takie pytania:
1. Czy to dobry pomysł na plansze,poziom w Postalu :D
2.Jak oceniacie sen.



*Nie wiem skąd miałem takie myśli -.-


Zmieniam nazwę tematu na prośbę użytkowników. Teraz każdy może opowiedzieć/wymyśleć swój własny sen. :P Robsessed
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 14:42 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lip 2010, 14:23

Ja nie wiem, mi to co najwyżej się Postal Babies śnią. Chyba za dużo w Postala grałeś.

A te nagłe zmiany scenerii itp. to jest wiadome, bo jak śnisz, to Ci się wyłącza część mózgu odpowiedzialna za racjonalne myślenie, stąd takie głupoty. Mógłbyś spróbować taką mapę odtworzyć w PostEDzie i nazwać ją "Dream". Ciężko jednak by było z tymi potworami i cukierkami.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Szemat

20 lip 2010, 14:29

Masz minus koleś, porównując opis z mapą mapa wydaja się być niedokończona - nie ma parkingu.

A na serio : Skąd biorą się takie głupie sny? :D Kiedyś śniło mi się że byłem mordowany na N sposobów, widziałem N zabójstw i w ogóle masę rzeczy widziałem(te sny przesły mi całe szczęście), a tobie się śni P2. Mówią że podczas snu mózg uklada sobie różne rzeczy i stąd są sny. Powiedzmy że defragmentuje się mózg.

Jakie sny takie myśli masz :D


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

20 lip 2010, 14:35

Postala uwielbiam tylko że przez ostatnie 2 miesiące nie mogę w niego grać bo nie mam dobrej karty graficznej jeżdżę na karcie 8 MB a minimum potrzebna to 128 MB :/ a odtworzenie mapy w PostED prze zemnie jest nie możliwe b nie potrafię go używać :/

Ciężko jednak by było z tymi potworami i cukierkami.
Nie rozumiem?
Jakie sny takie myśli masz :D
No a jak :D
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 14:39 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 lip 2010, 14:55

zbigniewcebula pisze:
Ciężko jednak by było z tymi potworami i cukierkami.
Nie rozumiem?
A widziałeś broń strzelającą cukierkami w P2? Albo elektryczne potwory?
zbigniewcebula pisze:wyskoczyły mi 3 potworki (za kratami był parking) wszystkie potworki wydawały się jakby z elektryczności (wiem trochę głupie) jeden był czerwony, drugi zielony, a trzeci niebieski. Zacząłem atakować się Paralizatorem wszystkie "pozabijałem" i wszystkie po "zabiciu" połączyły się 1 potwór o wyglądzie Dyni
A ta dynia była biała?
Szemat pisze:Skąd biorą się takie głupie sny?
Nie wiadomo. Mi się kiedyś śniło, że moja mama kazała mi i tacie ubrać choinkę. Była Wielkanoc xD
Heh, to nadaje się na osobny temat - "Nasze sny"...


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

20 lip 2010, 14:59

zbigniewcebula pisze:
Ciężko jednak by było z tymi potworami i cukierkami.
Nie rozumiem?
Chodzi mi o to, że ciężko by było do Postala dodać broń "wyrzutnia dyń" oraz potwory.

EDIT: Pangia mnie ubiegł.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 14:59 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

20 lip 2010, 16:42

po prostu zrobić nową broń hehe xd ale mam nadal pytanie jak oceniacie ten sen?
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 16:43 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 lip 2010, 16:56

Pangia pisze:A ta dynia była biała?


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

20 lip 2010, 23:42

W sensie koloru czy typu broni? Bo jak typ broni to broń wystrzeliwana a kolor no to kolor dyni xD


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

21 lip 2010, 10:59

A to nie, bo z połączenia zielonego, niebieskiego i czerwonego wyjdzie ci biały.


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

21 lip 2010, 16:27

Gdy się przez cały czas myśli o Postalu to są takie sny jak ten lub podobne.Hmm ten sen można wykorzystać do stworzenia moda pt:Magination Paradice (według mnie).


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

21 lip 2010, 18:24

Moda możecie stworzyć ale pomysłu dawcą jestem ja (a raczej mój mózg xD) i mod niech sie nazywa "Dream" :D


Obrazek
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

22 lip 2010, 11:46

Kiedyś, ale już dawno temu, śniła mi się mapka Postala. Była to jakby ulica ze zniszczonymi domami (coś a'la Berlin. Możliwe, że to było to, bo wówczas dużo w CoD1 grałem). Jedeyny szczegół, jaki zapamiętałem, do to, że dzierżyłem coś w podobie wyrzutni rakiet - ale bardzo wąskiej. Przypominała nieco długą, białą rurę o opływowych kształtach, po boku miała czarną nasadkę, a na niej celownik. Swoją drogą, sen musiał być bardzo ciekawy, jeśli do tej pory go pamiętam :P

Miałem jeszcze kilka snów o Postalu, lecz niezbyt je pamiętam. A szkoda, bo widać musiały być ciekawe.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

23 lip 2010, 21:33

Panie! Tak popieprzonej historii to ja jeszcze nie czytałem :D

Sen oceniam jako pokręcony, ale ciekawy. Efekt braku Postala w Twoim przypadku. Pewnie wcześniej dużo grałeś.

Miałem kiedyś taki sen. Ale od początku. Tego dnia dużo grałem w GTA VC. Przechodziłem po kilka razy misję mordowania Haitańczyków na różne sposoby, bo mi się spodobała :D Ja ich atakowałem, oni mnie gonili i próbowali wykastrować...

Później w nocy, gdy spałem miałem tak realny sen, że ci Haitańczycy otoczyli mnie i już miało być po mnie i się obudziłem. Serce waliło jak oszalałe i nie rozróżniałem snu od jawy, a że na szafie na wieszaku wisiał garnitur to stwierdziłem z przerażeniem, że w moim pokoju rzeczywiście jest bandyta, chce mnie zamordować i z przeraźliwym bojowym wrzaskiem / okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!" ( xD ) rzuciłem się na jegomościa garnitur i w przyje*ałem pięścią w szafę.

Obudziłem wszystkich domowników, ale gajerkowi nic się nie stało :D


Obrazek
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

23 lip 2010, 23:31

Dr. Dundersztyc pisze:Sen oceniam jako pokręcony, ale ciekawy. Efekt braku Postala w Twoim przypadku. Pewnie wcześniej dużo grałeś.
Grałem i to bardzo dużo.
Jestem nastolatkiem z wieloma problemami musiałem się na czymś wyżyć :|
Dr. Dundersztyc pisze: Panie! Tak popieprzonej historii to ja jeszcze nie czytałem :D
No szczera wypowiedź :D (i ocena :D)
Dr. Dundersztyc pisze: Obudziłem wszystkich domowników, ale gajerkowi nic się nie stało :D
BRAVO GAJEREK!!!
Dr. Dundersztyc pisze: Później w nocy, gdy spałem miałem tak realny sen, że ci Haitańczycy otoczyli mnie i już miało być po mnie i się obudziłem. Serce waliło jak oszalałe i nie rozróżniałem snu od jawy, a że na szafie na wieszaku wisiał garnitur to stwierdziłem z przerażeniem, że w moim pokoju rzeczywiście jest bandyta, chce mnie zamordować i z przeraźliwym bojowym wrzaskiem / okrzykiem "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!" ( xD ) rzuciłem się na jegomościa garnitur i w przyje*ałem pięścią w szafę.
Sen luzik xD, lecz działania wykonane po nim, to dopiero jazda -.- ( :lol: :D)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2010, 23:38 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
ODPOWIEDZ