Nasze sny o Postalu

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 gru 2010, 14:42

Zrobione :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 mar 2011, 19:49

Jakieś dwa dni temu miałem przedziwny sen będący połączeniem kilku gier. Być może to wynik powrotu do gierczenia po dłuższej przerwie.

Zaczynam w hotelu podobnym do tego z Hitman: Blood Money, potem chcę wykonać skok między balkonami, tak jak w tej grze, ale spadam. Obraz robi się szary, ale nadal żyję(w grze obraz zrobiłby się czerwony, a bohater zginąłby od upadku). Patrzę, a tu jakiś rycerz wyskakuje z mieczem, to nagle zmiana kamery(wcześniej obserwowałem się z widoku TPP) i walka wyjęta z gry Knights of the Temple: Infernal Crusade. Wygrana. Podnoszę klucz, a on ma taki sam wygląd jak taki jeden klucz z gry Lionheart: Legacy of the Crusader. Gdzie jednak w tym wszystkim Postal? Ano krew bryzgała, a kawałki ciała przeciwnika odpadały tak jak w owej gierce. Wszystko zakończyło się przebudzeniem.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Daevoo
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 25 lip 2013, 22:19
Lokalizacja: Ukryta przyczepa

10 sie 2013, 11:02

Piszcie tu swoje "postalowe sny". Mi się kiedys sniło że udało mi się wejsc do auta tego białego i potem coś w głowie mi się pomieszało i pół roku próbowałem do niego wleźć xD :D hah


Co zrobisz gdy przyjdę???
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 sie 2013, 14:30

Daevoo, temat przyłączony do istniejącego wcześniej.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 sie 2013, 14:22

Ja nie miałem żadnych snów o Postalu, ale za to o Dead Islandzie miałem kilka.
I to kontrolowane :D


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

13 sie 2013, 15:01

Ja nigdy w życiu nie miałem ani jednego snu o żadnej grze. Mam sny, w których moja wyobraźnia sama tworzy sobie scenerie, postacie i sens... chociaż nie zawsze tam jest. :)


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Szalona Krowa
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2014, 22:48
Lokalizacja: Z łąk Paradise

06 sie 2014, 00:13

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA PADŁEM XDDDDDD najlepszy sen ever Xdddd hahahahahhah omg nie usne xdddddd :D ja miałem dziwny sen że biegałem po miescie przypominające paradise bijąc ludzi kołdrą -,- potem nagle ludzie pozamieniali się w zombie to ich tłukłem klawiaturą i głowy im rozbijałem butelką po oleju ;_; jak juz wszystkich pozabijałem to vince do mnie podszedł i zacza cos mi tam pier***** o gołębiach ale nie wiem co.


ODPOWIEDZ