Nasi 'wrogowie'

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 maja 2008, 20:26

Mam dużo rodziny na wsi i potwierdzam, disco w polu rządzi. Błe! Co jest w tym wypadku wiochą? Nie, nie wieś, tam żyją też inni ludzie. Wieś to jedno pojęcie, wiocha to drugie i nie zawsze są ze sobą jednoznaczne, na szczęście. Ale małpować jedno od drugich to umieją. Jak coś tłum zarazi, to czy to miasto, czy wieś - nie ma że boli, epidemia pustoszy umysły.

A podobno w jelitarnych klubach Warśawy też disco-głupolo słuchają... Panie kochany, to zgroza! Ba, nawet moi miejscy blokowi sąsiedzi, o ci tam, pod podłogą... Mają tam około 13-latka... No i on śpiewać lubi, panie, do swojej muzyki. Żono moja i takie tam. Katuje mnię i moje zmysły. :bolek:

Chyba się przeprowadzę, panie, bo tak żyć dalej się nie da... :diabel:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 maja 2008, 20:38

Wśród moich kumpli najpopularniejszymi gatunkami muzyki są obecne techno i disco-polo. xD Niestety, panuje u nas niesamowita tolerancja muzyczna, więc nie mogę się z nich naśmiewać. Ja mam spokój z Williamsem, reszta ma spokój z Bayer Full i innymi. :):


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

21 maja 2008, 22:16

od disco polo nogi bolo :P

a tak na poważnie...moją odpowiedzią na modę była moja własna moda...trochę podchodząca pod styl grunge'owy ale przynajmniej nikt mi uwagi nie zwracał...grunt to być niezależnym...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

16 cze 2008, 10:32

Smutne, ale prawdziwe...

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Uncle_Dave
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 22 cze 2008, 19:35

23 cze 2008, 16:24

Co discopolo jest fajne!
a co TH to ****


zdejmnij mi warna a bede wdzieczny!!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 gru 2016, 20:35

disco polo, czarni raperzy, biali raperzy, polscy raperzy, Maryla Rodowicz - absolutnie asłuchalne


I regret nothing
ODPOWIEDZ