napalm, problem z misja

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ranzorek
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2010, 20:46

15 mar 2010, 20:49

siemka, mam pewien problem gdyż jestem w tej fabryce juz wziełem ten NAPALM i teraz musze z tamtąd wyjść i tu właśnie pojawia się mój problem ponieważ nie umiem z tamtąd wyjść... KTOŚ POMOŻE...???


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

15 mar 2010, 21:07

idź drogą, którą wszedłeś do pomieszczenia z napalmem...po lewej widzisz, że rury blokują przejscie więc udaj się na prawo do końca, potem narożnikami zbiorników do szybu, gdzie wcześniej była kratka...w szybie możesz iść prosto po apteczki a potem wrócić i isć do przestrzeni z rurami..pobiegaj po nich by dojść do korytarza a potem to już prosta droga :)


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

16 mar 2010, 08:02

Ramesses pisze:przestrzeni z rurami..pobiegaj po nich by dojść do korytarza
to jest najbardziej trudne w tej misji :| ja musiałem użyć kodu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 mar 2010, 13:52

zbigniewcebula pisze:ja musiałem użyć kodu.
pwn3d

Ja nawet za pierwszym razem tam nie spadłem. Spadłem, jak ostatnio grałem, bo chciałem za szybko przejść :P
B2T
Jak nie chcesz się męczyć, możesz wykorzystać pewien bug - rury tak nieudolnie blokują przejście, że przy kucnięciu można przejść pod rurą (czy jakoś tak, dawno nie grałem w sumie).


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

16 mar 2010, 14:13

Pangia pisze:
zbigniewcebula pisze:ja musiałem użyć kodu.
pwn3d

Ja nawet za pierwszym razem tam nie spadłem. Spadłem, jak ostatnio grałem, bo chciałem za szybko przejść :P
B2T
Jak nie chcesz się męczyć, możesz wykorzystać pewien bug - rury tak nieudolnie blokują przejście, że przy kucnięciu można przejść pod rurą (czy jakoś tak, dawno nie grałem w sumie).
Nom, trza odpowiednio skoczyć i szybko nacisnąć klawisz kucnięcia, jednak zapiszcie przed tym- ja się zaklinowałem tak że nawet silnik gry nie mógł mnie wydostać, a zapisałem akurat przy tym skoku :X


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

16 mar 2010, 14:29

Jeżeli nie chcesz kombinować, a potrzebujesz wsparcia to proszę obejrzyj ten oto filmik:
(OD 4:10)
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
serwos111
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2010, 20:55
Lokalizacja: ahoj was to obchodzi

23 kwie 2010, 18:44

ja bezproblemowo nawet za pierwszym razem bez zabicia się i zabłądzenia się z niej :P wydostałem


Awatar użytkownika
RobertosSK1
Miłośnik broni
Posty: 107
Rejestracja: 03 kwie 2010, 20:51
Lokalizacja: Z internetu

23 kwie 2010, 20:33

ja jakoś tak miałem, że za pierwszym razem przeszedłem bez problemu, a za drugim przechodzeniem musiałem użyć kodów :P


"Nadchodzi kolejny odcinek przygód psychola!"
ODPOWIEDZ