[INNE] Najlepsze teksty z Postala

Nasze prace dla Postala 1. Mało? Dodaj więc swoje! Także inne prace nawiązujące do ogólnie całej serii.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

02 lut 2009, 10:48

Podejrzyj sobie plik postal2.exe jakimś edytorem tekstu. Swoją drogą, powinni wydać patcha, eliminującego sprawdzanie rozmiaru paczek z plikami. Co do tematu, to korzystanie z tych tekstów bez posiadania ich oryginalnych plików - jest rozpowszechnianiem cudzej własności.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 lut 2009, 13:17

możesz podać jakiś konkretny fragment, bo jakoś tego nie mogę znaleźć??

co do dźwięków RWS niema nic przeciw temu na dowód jeden z fanów z robił flaszowy programik "POSTAL 2 Soundboard" gdzie klikasz na przyciski i dosłuchujesz dialogi kolesia

i RWS umieściło wzmiankę o tym w swoim newsletterze
https://www.postalnation.net/archives/pn ... s/fans.php
wiec nie mają nic przeciw temu


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

02 lut 2009, 13:41

Kod: Zaznacz cały

Myth / Deviance
U mnie bynajmniej tak było na Postalu 2 STP w "oryginalnej" wersji.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2009, 13:42 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

02 lut 2009, 21:53

Obawiam się, że Elvis Scatter ma rację. Oto dowód:
Obrazek

Postal 2 oczywiście w pełni oryginalny z Playa.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

02 lut 2009, 22:16

myth, przecierz to piracka marka :zdziw: wtf????
PLAY ma spiraconego postala, ale byłaby "ciekawostka" xD


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 lut 2009, 22:16

rzeczywiście jest coś takiego w EXE ale nie zmienia to faktu że gówno ma to wspólnego w niemożnością gry w multi

a na dowód przeprowadziłem mały eksperyment i zamieniłem EXE z darmowego multi na to z mojego STP i mimo że nowy exe zawierał ten wpis udało mi się bez problemu połączyć w zagranicznym serwerem


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

09 lut 2009, 00:13

Rzeczywiście :zdziw:

Kolejny dowód, tym razem ode mnie, oczywiście wydanie z gazetki Play

Ciekawe, czy faktycznie to ma związek z tymi paczkami, choćby 1-dno procentowy.

Obrazek

Cytat\część informacji z pliku .NFO - czyli "ściągnięta" Fifa 09 od grupy DEViANce
MYTH - DEViANCE - RAZOR1911 - RELOADED
mówi wam to coś ?

A tu cytat, z jakiegoś tam forum (znalezione przez google)
Mozecie mi w ogole powiedziec jak odpalic gierki team'u DEViANCE, bo ja jeszcze zadnej nigdy nie ... 2.ripami zajmoja sie CLASS,MYTH(najbardziej znane) ...
Trainer +7 (ilość opcji/ułatwień) od grupy cheater'ów Deviance/Myth
To Play wydał spiraconą wersję Postala ?
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 00:19 przez kryhoo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lut 2009, 00:39

Inaczej gierka nie odpaliłaby, więc musieli wrzucić cracka. A Axel Springer Polska wszystko spakowało...


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

09 lut 2009, 10:11

Jestem ciekaw czy angielska wersja P2 działa bez płyty w napędzie.
Jeśli nie, to cel cracka jest już znany

A tak na marginesie. Jeżeli ta zcrackowana wersja byłaby naprawdę piratem, nie zostałaby dopuszczona do sprzedaży.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

09 lut 2009, 10:41

Ja mam Postala 2 STP w wersji angielskiej i wymaga ona autoryzacji płyty. Ale korzystam z wersji polskiej.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 10:41 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 02:15

VPirate pisze:a download jest nieczynny czekam i czekam i nieczynny...
Będzie, będzie czynny. I lepszy od poprzedniego, wygodniejszy i w ogóle! Ale trzeba na to czasu i cierpliwości. :biskup:
prawdziwy 666 pisze:tłumaczenie P2 obejmuje nie tylko dialogi mówione, ale także napisy w plikach *.U
A tfu tfu! ;) W pliach .U nie może być polskich ogonków diaktrycznych. Spolszczenia tych plików zawarte są w plikach *.INT im towarzyszących. To samo z mapami. Jedynie nietekstowe elementy spolszczenia, jak tekstury i dialogi są bezpośrednio w samych zasadniczych plikach gry.
prawdziwy 666 pisze:jednak po zmianie zmieniła się wielkość plików w stosunku do angielskich i dla tego nie można grać w multi z posiadaczami wersji angielskiej
Dodam, że odrzucanie plików powoduje inna suma kontrolna pliku, to jest przyczyna, że nie są akceptowane.
Elvis Scatter pisze:Postal 2 w polskiej wersji językowej posiada podpis grupy crackerskiej na pliku wykonywalnym. W ten sposób pozbyto się zabezpieczenia i to między innymi dlatego nie można pograć w multiplayer. Co nie zmienia faktu, iż zostało to ponoć przeprowadzone legalnie.
Kurczę, piszesz chyba o pirackiej wersji jakiejś, co? No bo trudno mi uwierzyć, że zadanie spolszczenia gry zlecił crackerom polski wydawca gry (czyli Licomp Empik Multimedia dla STP i pismo Play dla P2)? :olaboga:
Lothar pisze:A ja spytam - is this shit legal? Bo jakby nie patrzeć jest to "rozprowadzanie całości lub części produktu bez zgody autorów" 8-)
Biorąc to tak rygorystycznie, to każdy mod czy mapa, posiadająca jakiś element prosto z gry, choćby jednego brusha, teksturę czy static mesha, byłby nielegalny. Wywalmy więc wszystkie pędzle, siatki i obrazki! Forbidden! :lol: A skąd tyle modów? RWS-owi głupota do głowy nie uderzyła. Każdy mod czy wypak głosów z gry sprzyja rozpowszechnianiu tej gry. Jeśli tak twierdzi RWS, to ja ich bardzo lubię i szanuję. Jeśli twierdzi inaczej, to ja ich bardzo serdecznie... pozdrawiam. :diabel:

_____________________________________

EDIT: Nie czytałem drugiej strony tematu. Więc poprawka:
Elvis Scatter pisze:Inaczej gierka nie odpaliłaby, więc musieli wrzucić cracka. A Axel Springer Polska wszystko spakowało...
Silver Dragon pisze:Jeżeli ta zcrackowana wersja byłaby naprawdę piratem, nie zostałaby dopuszczona do sprzedaży.
Czyli dla uczłowieczenia gry potrzebne było wsparci grupy piratów?

Czy to jest legalne? Czy to jest dopuszczalne przez prawo? :D
Ostatnio zmieniony 10 lut 2009, 02:24 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mike23
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:22

16 lis 2009, 21:43

Bardzo mi zależy na tych dźwiękach. Ale niestety na rapidzie trzeba mieć premium. To na stronie nie działa. Jakby tego było mało to PostED też nie chodzi :mgun2: Proszę Was o wstawienie na inny hosting. Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

16 lis 2009, 22:07

Z ciekawości sprawdziłem te pliki EXE w moim Postalu X. W ED i StP jest fraza "Myth / Deviance". W pozostałych nie.
Proszę. Chociaż jest napisane, że jest plik niedostępny.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2009, 22:25 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mike23
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:22

16 lis 2009, 22:56

Dzięki, kolego ; DD

Ciekawe czy ktoś wyodrębniał dźwięki z modów ED i Christmas (z postal 10th anniversary).
Ostatnio zmieniony 16 lis 2009, 22:57 przez Mike23, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
dawids1200
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2010, 09:23
Lokalizacja: Lipsko
Kontakt:

12 lip 2010, 13:31

Mógłby ktoś dodać nowe uploady dźwięków, bo gdy prubuj ściągnąc te dodane przez Administratora pojawia mi się taka informacja : na obrazku. Jeśli nikt nie ma tych dźwięków, niech ktoś powie jak 'wyciągnąć' je z folderu z grą.(Ja sam znalazłem muzykę, a szukam dźwięków głownie z Postal 2 Apocalypse Weekend np. ŻRYJ KUPĘ!!!.... Dzięki za pomoc. Edit: Sorki za jakość obrazu, wystarczy kliknąć na niego i jakość się polepszy.:)
Załączniki
mod.jpg
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 13:32 przez dawids1200, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ