Nabór na redaktorów

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 cze 2009, 01:48

Bądźcie aktywnymi twórcami PostalSite.info!

Ogłaszam nabór na stanowisko Redaktora PSI. Każdy, kto ma coś do powiedzenia, kto chce coś powiedzieć - niech to zrobi! Ranga, wdzięczność i uznanie na Was czekają! Trochę czasu, chęci - to wystarczy.
Strona potrzebuje aktywnych redaktorów, których dotąd nie ma. A roboty jest dużo, wbrew pozorom. Newsy i artykuły. Śledźcie to, co daje nam Google na hasło Postal i newsy na stronie RWSu, a także polskich portalach. Życie PSI nie kończy się tylko na udziale na forum, to strona jest naszą wizytówką. Może też być wizytówką Waszych umiejętności, w postaci newsa lub artykułu podpisanego Waszym nickiem. Jest coś nowego? Skorzystajcie z linków w uaktywnionym na stronie panelu Nawigacja: Dodaj newsa i Dodaj artykuł. O błędy stylistyczne, ortograficzne czy w formatowaniu tagów html nie musicie się martwić - wasze prace zostaną skorygowane.

Newsy informują o najnowszych wydarzeniach w świecie Postala. Artykuły zaś służą nam zawsze. Jeśli więc widzicie, że jakiś artykuł wymaga korekty, uzupełnienia - dodajcie je, pisząc do mnie PMa. Jeśli zaś chcecie pisać nową wersję istniejącego artykułu - stary zostanie usunięty do archiwum, jego miejsce zaś zajmie Wasze dzieło. Nie od razu zostaniecie Redaktorem, ale każda aktywność zbliży do tej rangi. Ale nawet jednorazowa aktywność spotka się z naszą wdzięcznością.

Jednak ranga Redaktor nie będzie za stare dokonania. To nie tylko przywilej, ale też obowiązek. Trzymiesięczna nieaktywność na tym polu wiąże się z utratą tejże. Co nie znaczy, że utratą na zawsze. Aktywność przede wszystkim. Powodzenia!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 cze 2009, 14:55

Już mam pomysł na ciekawy artykuł... :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 cze 2009, 18:15

Bardzo dobrze. Ciekawy, oryginalny, polemizujący, zaskakujący nawet - znajdzie się dla niego miejsce na stronie. Byleby odnosił się do realiów Postala, środowiska fanów serii, opinii o grze itp. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2009, 20:34

Pierwsze dzieło już jest, to news Smugglera: https://postalsite.info/news.php?readmore=354 Gratuluję dobrej roboty i - czekam na więcej. :ok: Tak to właśnie wygląda, odrobina dobrej chęci, trochę szczegółowych uzgodnień ze mną i użytkownik zrobił coś dobrego dla strony. Strona ładnie dziękuje. :D

Tak wygląda dobry news. Od czasu do czasu nadchodzą jednak propozycje, które na newsy się nie nadają, są zaś dobre jako post na forum. Powyżej przykład dobrego newsa Smugglera, teraz coś, co na newsa się nie nadaje: https://forum.postalsite.info/tr ... .html#42679

Macie rozeznanie, co i jak robić i czego nie robić. Czekam więc na następne owoce Waszej inicjatywy. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

01 sie 2009, 23:10

Witam.
Mam małą propozycję co do strony/forum. Może nie tyle do strony/forum, ale chciałbym zrobić wywiad z Administracją. Co o tym sądzicie?

Nie, nie chcę być redaktorem, lecz chcę troszkę rozruszać forum. Przybliżyć nieco sylwetki Administracji nam! Zwykłym userom PostalSite
Ostatnio zmieniony 01 sie 2009, 23:11 przez Dragonmatix, łącznie zmieniany 1 raz.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2009, 23:19

Gdzie to miałoby się ukazać, strona forum? Mam wątpliwości takie, żeby to nie było megalomanią z naszej strony, strony administracji. Wywiady robi się z twórcami, czy to modów, czy, szerzej biorąc, dzieł kultury itd. Ale wywiad z administracją forum na forum, które ta administracja prowadzi - wygląda to trochę niepewnie. Nie żałuję Wam paru słów o sobie, ale...

Mam mieszane uczucia.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

01 sie 2009, 23:21

Według mnie nie jest to jakieś wielkie wydarzenie. Mogło to by mieć miejsce na forum. Chcę przybliżyć Administrację userom, bo....Może nie każdy wie wystarczająco dużo o Was(Administracji).
Poczekam na opinię innych użytkowników.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

02 sie 2009, 00:05

Czy będę sławny? :D

Nie wiem jakiego typu chcesz zadawać pytania, ale jeżeli chodzi o życie prv. to chyba Robssesman (których chyba już wyjechał) opowie Ci o swojej papudze i takich tam... A reszta... Heh - nie myśl, że coś wyjawię 8-)


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 sie 2009, 10:51

Nie lepiej zamiast wywiadu np. krótką notkę o każdym z Was? Np. Imię Nazwisko vel Tiquill, lat XY, mieszka w Mieście itd., itp. ...


Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

02 sie 2009, 11:02

Nie nie. zielAK z Tobą nie będzie raczej wywiadu bo nie jesteś Administracją xD


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Smuggler
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 670
Rejestracja: 05 lip 2008, 17:39
Lokalizacja: Poznań

11 sie 2009, 17:42

A będzie coś o Vipach?Wkońcu ważne osoby a Smoku lepiej napisz o zielAK'u bo on cię szpieguje , wie wszystko o tobie , obserwuje każdy twój ruch by potem wrzucić to na 4chana (mnie już dawno obserwuje D:). xD


Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

11 sie 2009, 22:29

Pomyśle to wtedy mogą być takie nieoficjalne wywiady :P


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

12 sie 2009, 21:44

Chodzi o coś takiego, jak zrobiliśmy z obcokrajowcami? Te ich sylwetki?

Ach, i witam ponownie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

12 sie 2009, 21:58

Witam. No coś w tym stylu.

Wywiad z Tiquillem już mam xD


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 paź 2010, 21:40

Rozprawka z przeszłością. Coś mi się w głowę stało, że byłem przychylny pomysłowi Dragonmatixa. Dragonmatix, wywiadu nie masz, tylko uzyskałeś jego część. Więcej nie będzie. I od chwili obecnej masz zakaz publikacji.

Nikomu nie życzę takiej szopy. Czułem się okropnie, żenada totalna. Wiesz, że masz coś powiedzieć, ale wiesz też, że nie masz co do powiedzenia. Bo nie zasłużyłeś na to. Składam niniejszym wyrazy publicznej samokrytyki. ;)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 02:29 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ