[INTERNET] Na gruzach Rapidshare

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

25 mar 2011, 18:01

Sam mam konto na chomikuj, ale jest prywatne. Przechowuję tam część danych, bardzo mi to pomogło jak miałem wymieniane bebechy w kompie. Tylko mam trochę słabego neta, i przy uploadzie 14-17 kB/s nie chce mi się tego robić, jeden album z muzyką to pół dnia. Ale poczekam, bo to się opłaca. Swoje pliki ściąga się za darmo, także to świetny magazyn. A transfer powiększałem raz, do 5 GB, i od prawie roku wykorzystałem dopiero połowę, dobrze że filmy można oglądać bez ściągania :D


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 mar 2011, 19:22

Tiquill pisze:Rapidshare zgodny z downloaderami? :zdziw: Bajka! No, chyba że premium.
Tak premium, jednak ja akurat miałem fart bo za 19zł kupiłem konto które miało działać 30 dni, a działało calutki roczek :) Szukaj na allegro , 30 dniowe konta do wypożyczenia kosztują od 9 do 19 zł, jedyne co różni je od innych kont to to ,że nie masz własnego loginu i hasła oraz uplod plików nie jest opłacalny ( bo i tak w końcu będziesz musiał oddać konto :) )

Co do downloaderów to polecam Jdownloader - program marzenie! Ściąga chyba wszystko , począwszy od .mp3 z youtube i mp4 , aż do popularnych ( mniej popularne też są zaimplementowane) serwisów typu RS czy MU.




5 PLN
Ostatnio zmieniony 25 mar 2011, 19:23 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 21:48

Cóż, u mnie sprawa nadal aktualna. Nie wiem, ciuciu, czy kiedykolwiek skorzystam z Twojej sugestii co do premium na Rapidzie. Używasz i jesteś z tego kontent, mnie jednak na drodze stoi aż dwa me nawyki. Raz: za nic nie płacić w internecie, co można legalnie mieć za free. Dwa: nigdy nie kupować niematerialnych rzeczy na Allegro. Tak więc długa droga przede mną. ;)


Ale zarejestrowałem się na Chomikuj. No bo nie mogłem go przeszukiwać bez zalogu. Że jak? A to aż takie nadwyrężenie waszego serwera? Łojezu... A niech tam, niech wam będzie, ustąpię. "Gratulacje! Twój Chomik został wyhodowany! Jesteś teraz zalogowany. Na samej górze strony znajduje się niebieska belka z informacjami o Twoim koncie (...) Możesz teraz spokojnie powrócić do strony". Joł! No i fajnie, cieszę się autentycznie, fajna sprawa, fajny pomysł. :) "Dostępny transfer: 50,0 MB" Ale dużo, łohoho, zaraz padnę. Ale dalej mam takie coś:

"Możesz także dokupić sam dodatkowy transfer na ściąganie plików i wykorzystać go bez limitu czasowego - już za jednego SMSa w cenie 2zł otrzymasz 1GB (1024MB) transferu, dzięki któremu możesz ściągnąć wszystkie interesujące Cię pliki! Jeżeli chcesz ściągać dużo więcej a także korzystać z wyszukiwarki plików i innych udogodnień - kliknij, aby obejrzeć ofertę kont Chomika (już od 22gr dziennie!)" Czyli co? Nadal nie mam wyszukiwarki? Jaja se szmato robisz! Ale sprawdzę.

Wyszukiwarka plików dostępna jest dla kont ChomikExplorer oraz ChomikManiac!

A niech was ch... zastrzeli! I już wiem, dlaczego miałem wrażenie, że kiedyś już to przerabiałem, a mój stary chomiczek zdechł z głodu, bo danych rejestracyjnych zapomniałem. Bo olałem ten serwis. I ten pewno też zdechnie z głodu. Wszędzie tylko lichwa, lichwa, lichwa! DISGUSTING! :rzygi:

Wyhoduję wam, ale skorpiona, albo i co gorszego! :tankcfaniak:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 kwie 2011, 22:20

Tiquill pisze:Cóż, u mnie sprawa nadal aktualna. Nie wiem, ciuciu, czy kiedykolwiek skorzystam z Twojej sugestii co do premium na Rapidzie. Używasz i jesteś z tego kontent, mnie jednak na drodze stoi aż dwa me nawyki. Raz: za nic nie płacić w internecie, co można legalnie mieć za free. Dwa: nigdy nie kupować niematerialnych rzeczy na Allegro. Tak więc długa droga przede mną. ;)
Tiq, obadaj to: https://forum.postalsite.info/pr ... .html#65261


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2011, 22:47

O, ciekawe. Tylko teraz rozterka, czy wydać kasę na drogie pismo komputerowe czy też na to premium 5 zł x kilka razy. Pismo może i najdroższe, ale najwyżej je sobie cenię. Chyba się skuszę.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 kwie 2011, 15:22

Chomikuj strasznie kuleje, trzeba mieć premium żeby korzystać z wyszukiwarki plików, ale tak samo dobrze jak ta wyszukiwarka działa Google. A nawet lepiej, bo są dokładniejsze parametry wyszukiwania


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2011, 01:45

Oczywiście, Google na wiele serwisów jest lepszą wyszukiwarką niż ich własna i w ten sposób też przeszukuję Chomika. Więc nie tyle utrudnienie mnie razi w tym serwisie, tylko niewytłumaczalne ograniczenia dla przecież zarejestrowanego użytkownika. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Tak jakby zarejestrowany, ale niepłacący im kasy był użytkownikiem gorszej jakości. A właściwie to jest. Coraz gorzej się dzieje w necie. :/
eddie pisze:Chomikuj strasznie kuleje
Dobrze wiedzieć.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

27 kwie 2011, 17:21

To jest dobry serwis, ale tylko na własne pliki. Mam prywatne konto, do tej pory przechowuję na nim około 1,5 GB, zawsze mogę coś odzyskać gdyby komp mi nawalił. Jeden plus tego wszystkiego, to że czasem ktoś coś ode mnie ściągnie, i lecą mi punkty, można czasem za darmo powiększyć limit. Ale nie wiem po co, filmy można oglądać w ich odtwarzaczu. Mało przemyślane mają te rozwiązania


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 maja 2011, 07:40

Ja mam konto premium za punkty z moich plików .A pliki można wyszukać w Google ,
dopisując do frazy chomikuj.pl.
Są też darmowe wyszukiwarki chomikowe które można wstawić na chomika wklejając kod html ,wpisz w Google :"wyszukiwarka chomikuj.pl "a się zdziwisz ile tego jest.
Może i chomik jest powalony ale czasem się przydaje.

edit
I jeszcze jedna ciekawostka.
1 Tworzysz zahasłowany folder.
2 Ustawiasz w nim darmowy transfer.
3 Chomikujesz czyjś plik do tego folderu.
4 Wylogowujesz się.
5 Wchodzisz do folderu i pobierasz plik .
6 Dostajesz punkty za pobranie :D
Ostatnio zmieniony 01 maja 2011, 19:45 przez Rycho3D, łącznie zmieniany 1 raz.


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 maja 2011, 13:03

Dobre rady, zwłaszcza ta ciekawostka. 8-) Dzięki! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

04 maja 2011, 23:46

Rycho3D pisze:2 Ustawiasz w nim darmowy transfer.
O ile się orientuję, to ten transfer trzeba z "czegoś" ustawić...punkty albo dodatkowy transfer (zapłacony przelewem lub seSeMeSem)...
Ostatnio zmieniony 04 maja 2011, 23:46 przez Ramesses, łącznie zmieniany 1 raz.


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

05 maja 2011, 13:56

Jak masz darmowy transfer to nie ktoś płaci za ściąganie, tylko tobie zabierają z transferu


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 maja 2011, 02:26

eddie pisze:Jak masz darmowy transfer to nie ktoś płaci za ściąganie, tylko tobie zabierają z transferu
Właściwie to tak. Ale skoro tak, to jakaś sprzeczność jest tu:
Rycho3D pisze:2 Ustawiasz w nim darmowy transfer.
(...)
6 Dostajesz punkty za pobranie
Czyli co? Tracę punkty darmowego transferu (bo bulę za to, że ktoś bierze za darmo) a jednocześnie dostaję punkty (bo ktoś ode mnie pobrał)? Tracę i dostaję to samo za to samo? O, mamo... :bolek:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ