[odpracowanie]Motyw z Postala na SE 176x220

Pierwsza część serii od której wszystko się zaczęło
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

29 lis 2008, 13:44

mam tu fajnego motywka z jedynki na SE z rozdzielczością 176x220
motyw sprawny
Obrazek
https://uploader.pl/?d=A58C5B9F1

PS to odpracowanie warna


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lis 2008, 15:13

Yossarian pisze:PS to odpracowanie warna
No, widzę, tytuł to mówi. Starasz się, obyś nie przekombinował. Jesteś pod czujnym okiem kamer... :faja:

A ten tytuł tematu jak i twoja postawa tak mi coś sugeruje, czy nie ustalić jakichś kryteriów i warunków na odpracowywanie warnów... Bo są na innych forach przyciski/linki typu: Odpracuj warna. Może to i u nas? Ale to luźna myśl, proszę w tym temacie nie kontynuować jej.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

29 lis 2008, 17:04

to w takim razie jak się na tym forum odpracowuje warny?bo na innym na którym jestem to jest specjalny pt"Odpracowania"


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 19:08

Mi tam szczerze mówiąc to zwisa, jak zostanę namierzony to spokojnie poczekam na bana. Staram się być miły, ale płaszczyć, błagać i robic wszystko by przestać być namierzonym nie mam zamiaru.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lis 2008, 22:50

MastaDJMax, zapamiętamy. :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 22:59

Pamiętajcie. Raz już ci pisałem PW, napisałem całą. W tej PW prosiłem, byś dał mi jeszcze 3 warny i mnie po prostu zbanował, bo byłem zmęczony tym forum, a nie chciałem po prostu przestać pisać bo wiedziałem że i tak będę wracał, więc chciałem żebyś dał mi bana, żebym nie mógł wrócić. Jestem po prostu zbyt zestresowany, a tutaj stres związany z niepewnością (dostanę bana, czy jeszcze nie...) się nasilał. Ale w końcu zdecydowałem że to za wcześnie, że jeszcze posiedzę. I dzięki temu zacząłem pomagać przy tym modzie Fucking Party. Więc jak widzisz, ban to nie jest dla mnie tragedia czy coś. Coś jak śmierć - i tak każdego czeka ^^


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lis 2008, 23:06

Dobre podejście. Nie mam zamiaru Cię banować, nie myśl o tym w takich kategoriach. Będziesz zły (fajnie to brzmi) - wylecisz. Będziesz dobry (też fajnie brzmi) - będziesz tu kimś. A jak do tego pozostaniesz sobą, to już w ogóle sukces. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 23:11

Odwrócę twojego posta - pozostanę sobą, to pewne. Pytane tylko, czy wewnątrz jestem dobry, czy zły?

Kiedyś byłem zły. Pamiętam to. Na początku, tuż po tym jak dostałem internet. Byłem rasowym dzieckiem neostrady - nawet sieć miałem neo. Teraz to pamiętam i się tego strasznie wstydzę. Ale było - minęło. Dzieckiem neostrady już nie jestem. Ale jestem za pewny siebie. I czasem zbyt emocjonalnie do czegoś podchodzę, a czasem ludzie źle odczytują moje zamiary.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ