Motoryzacja

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

07 gru 2017, 23:55

Mieliśmy na prawdę duży potencjał ku temu, by teraźniejszość była zupełnie inna niż ta, którą mamy obecnie.
Na szczęście w kwestii Autobusów/Autokarów i Tramwajów nie mamy się czego wstydzić, i nie tylko nimi :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 sty 2018, 23:58

Spotkaliście się z problemem łuszczenia się lakieru na waszych autach? u mnie w co raz większej ilości miejsc, lakier bezbarwny zaczyna schodzić, i oprócz lakierowania nie mogę za bardzo czegokolwiek z tym zrobić. Teoretycznie tragedii nie ma, i mogę to spokojnie olać, ponieważ jest to tylko jedna warstwa, i nie ma możliwości w chwili obecnej by pojawiła tam się rdza, ale fakt mnie zastanawia, bo widziałem że u znajomego Golf IV i Passat B5, mają podobny problem, widziałem też inną Octavię, która mała ten sam problem, i tak zastanawiam czy to nie jest przypadkiem jedna z wad fabrycznych grupy VW tamtych czasów.
Jest jedna sprawa podstawowa, która ma na to bezpośredni wpływ, czyli fakt że każde z tych aut stoi pod chmurką od zawsze, i jest skazane na każdy syf, który spada z drzew itp. ale... widuję wiele innych aut, którym nic nie jest, a też nie są garażowane.


Niepoważny admin
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

16 sty 2018, 12:40



Szczerze? Z przyjemnością zobaczę upadek Williamsa :lol:

Edit: zwracam honor, Kubica będzie kierowcą testowym. Jeszcze się w środku sezonu zamienią miejscami z Sirotkinem xD
Ostatnio zmieniony 16 sty 2018, 13:08 przez Yossarian, łącznie zmieniany 1 raz.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

02 mar 2018, 12:06



Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 mar 2018, 14:01

Mnie ostatnio psy prawie przejechały, tak zapierdalali że musiałem spierdalać z ulicy.
To mi jeszcze mandat wjebali że przebiegałem xD
Bądź tu człowieku mądry.


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

20 mar 2018, 20:35

[youtube][/youtube]

Perełki (i koszmarki) polskiej motoryzacji, które nigdy nie weszły do seryjnej produkcji
Nie powiem, sporo tego było...


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ