Moja stara piosenka o postalue ALCRD - Escape

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 01:20

https://www.postalnetwork.org/files/file.shtml?ID=333

Ma swoje lata ta piosenka jeszcze amatorszczyzna :) bo robilem ja 2 lata temu ale pomyślałem że tu ją wrzuce mam nadzieje że to odpowiedni dział


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 01:49

Trzeba promować każdy przejaw naszej działalności, ALCRD. :) Zwłaszcza wszelkie ukryte talenty. ;) Że...
ALCRD pisze:zadne tam ukryte talenty umiem tylko robic tekstury ,dzwieki i muzyke i troche modele
Dobra, dobra. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 02:31

Jakoś nigdy z PN nie ściągałem nic prócz map i modów. I tak dopiero teraz odsłuchuję, pisząc to... Cóż, dobra muza tła. ;) Gdybym ja taką potrafił...

Dwa lata minęło, więc... Nie, nie nalegam. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 03:34

Tiquill pisze:Jakoś nigdy z PN nie ściągałem nic prócz map i modów. I tak dopiero teraz odsłuchuję, pisząc to... Cóż, dobra muza tła. ;) Gdybym ja taką potrafił...

Dwa lata minęło, więc... Nie, nie nalegam. ;)
Przed formatem zrobilem 3 nowsze piosenki 2 do filmikow potrzebowalem a 1 dla zabawy :) nie o tematyce postalowej .. musze posciagac pare programów i zaczac znowu produkcje muzyki


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 04:14

Mhm. Przyda się. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ