[INNE] Mody, wersje językowe itd

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
darnok
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2007, 21:26

23 lis 2008, 15:47

Dzieki, ale mody sa po angielsku, tak?


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 lis 2008, 15:52

ED prawie w całości tak; AWP to raczej tylko nowe bronie, więc PL (chociaż wstawki angielskie oczywiście zobaczysz/usłyszysz); a AVPC - ang/pl. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

23 lis 2008, 15:53

Co polskiego jest w AVPC?


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

23 lis 2008, 15:55

MastaDJMax pisze:Co polskiego jest w AVPC?
Ja mam tak pomieszanego Postala, że niektóre dialogi przechodniów są PL. Może to tylko u mnie, jak tak, to sorki.


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

23 lis 2008, 19:14

No jak zainstalowałeś AVPC na polskim STP to pewnie że masz niektóre teksty polskie, to czerpie większość dialogów z podstawki. Większość, mniejszość, połowę, wszystko jedno ^^ Bo po co kopiować do moda stare teksty, skoro można je wziąć z podstawki? ^^


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lis 2008, 03:13

darnok pisze:Dzieki, rozumiem ze wersje muszą byc angielskie do dodatkow? Na polskich nie pogram?
MastaDJMax pisze:Powinieneś pograć
Nie "powinieneś pograć", ale nie ma z tym żadnego problemu. Nie mieszaj ludziom, MastaDJMax, wersja językowa nie jest żadnym problemem do jakiegokolwiek moda. Każdy pójdzie spokojnie na angielskiej, polskiej, czy japońskiej. Wyjątkiem są tylko mody multi, które pójdą na twoim komputerze gdy grasz sam, ale nie pograsz z innymi na polskiej wersji gry, kiedy podłączysz się do anglojęzycznego serwera, co wyjaśnił już Robsessed.
MastaDJMax pisze:tylko ścieżki dźwiękowe Polskie (kiepskie) będą się mieszać ze świetnymi ścieżkami angielskimi.
Ale Twoja opinia jest zdecydowaną mniejszością, co muszę dodać. Polacy w większości wolą polską wersję.
MastaDJMax pisze:Co polskiego jest w AVPC?
Większość dialogów. Było już o tym na forum.

darnok pisze:Czy oprócz nizej wymienionych modow sa jakies jeszcze?

*Share The Pain
Gdziekolwiek przeczytasz, że Share The Pain jest modem, to nie wierz im, kłamią jak psy i grzeszą haniebną ignorancją tematu. 8-) To jest rozszerzona edycja Postala 2, a nie mod w sensie modyfikacja. To nowa wersja P2. P2 ogólnie dostępne to wersja 1337 zaś potem wyszła nowa wersja tej gry o numerze 1407 i już nie nazywała się Postal 2, ale Postal 2: Share The Pain. Ewolucja wersji gry, a nie jej modyfikacja. A szczegóły znajdziesz w pliku changes.html w folderze System w STP.
Zabiję, jak jeszcze ktoś nazwie STP modem. :axe:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 10:54

[quote-"Robsessed"]Ale Twoja opinia jest zdecydowaną mniejszością, co muszę dodać. Polacy w większości wolą polską wersję.[/quote]

Jestem tylko ciekaw, ilu z nich faktycznie grało w wersję angielską, oraz którym wersja polska się podoba, a dla których jest to jedyna wersja którą rozumieją...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

29 lis 2008, 11:58

ja grałem w Postala non-stop w języku angielskim dopóki w PLAYu nie pojawił się Postal w całości po polsku ^^ W sumię niektóre teksty w ANG był lepsze od Polskiej wstawki ,ale tutaj czułem ,że grałem Kolesiem :D Idelnie dopasowany Lektor do kolesia. Nie tak jak AITD np


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 12:17

ciuciu pisze:ja grałem w Postala non-stop w języku angielskim dopóki w PLAYu nie pojawił się Postal w całości po polsku ^^ W sumię niektóre teksty w ANG był lepsze od Polskiej wstawki ,ale tutaj czułem ,że grałem Kolesiem :D Idelnie dopasowany Lektor do kolesia. Nie tak jak AITD np
Zgadzam się, głos dobrze dobrali, ale jego teksty, oraz teksty pozostałych aktorów przyprawiają momentami o ból zębów... Mam wrażenie że po prosu za często słychać ciągle to samo, a jak jest po angielsku to nie zwraca się na to uwagi.

Teksty innych aktorów to padaka po prostu. "Nie zabijaj mnie, jestem dziewicą/mam dzieci" - końcóka tego tekstu brzmi jakby aktorka podkładająca głos była ostro pijana. Facet mówiący ten tekst brzmi jak pedał. Większość tekstów jest nagrana przez 2-3 aktorów, tylko czasem przyspieszano tempo żeby np. z męskiej linii zrobić żeńską.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

29 lis 2008, 22:36

MastaDJMax pisze:Teksty innych aktorów to padaka po prostu. "Nie zabijaj mnie, jestem dziewicą/mam dzieci" - końcóka tego tekstu brzmi jakby aktorka podkładająca głos była ostro pijana. Facet mówiący ten tekst brzmi jak pedał. Większość tekstów jest nagrana przez 2-3 aktorów, tylko czasem przyspieszano tempo żeby np. z męskiej linii zrobić żeńską.
Ale to jest wg mnie właśnie nafajniejsze. xD Naprawdę, jak po dłuższej przerwie włączam Postala, to chcę usłyszeć takie dialogi... przypomina mi się mój pierwszy raz... eh. xd


Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

29 lis 2008, 22:51

Robsessed pisze:
MastaDJMax pisze:Teksty innych aktorów to padaka po prostu. "Nie zabijaj mnie, jestem dziewicą/mam dzieci" - końcóka tego tekstu brzmi jakby aktorka podkładająca głos była ostro pijana. Facet mówiący ten tekst brzmi jak pedał. Większość tekstów jest nagrana przez 2-3 aktorów, tylko czasem przyspieszano tempo żeby np. z męskiej linii zrobić żeńską.
Ale to jest wg mnie właśnie nafajniejsze. xD Naprawdę, jak po dłuższej przerwie włączam Postala, to chcę usłyszeć takie dialogi... przypomina mi się mój pierwszy raz... eh. xd
Dziewczyna ci mówiła że ma dzieci? Gratz...

Generalnie się z tobą zgodzę, bo na początku nawet były fajne, zwłaszcza jak nowe odkrywałeś, ale po jakimś czasie gdy po raz setny słyszysz ten sam tekst tym samym zapijaczonym głosem, masz ochotę się porzygać. A przynajmniej ja mam.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lis 2008, 04:01

Co to ma być? Miejsce na rozmowę o wersji językowej gry? ;> Robsessed, brałeś w tym udział, więc co łaska, przenieś posty gdzie trzeba, albo polecą w niebyt. :faja:


MastaDJMax, masz dużo do powiedzenia, ale nie korzystaj z każdej okazji by to robić. Znajdź wpierw temat do tego, by za dużo tu offtopu nie robić.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 lis 2008, 13:30

Tiquill pisze: MastaDJMax, masz dużo do powiedzenia, ale nie korzystaj z każdej okazji by to robić. Znajdź wpierw temat do tego, by za dużo tu offtopu nie robić.
Dobra, ostatni off-top: gdyby była opcja komentowania postów, nie byłoby off-topu, bo wszystko moglibyśmy przedyskutować w komentarzach do czyjegoś posta.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ