(MOD) Lost Island (Remake)

Rozmowy o Lost Island Remake oraz jego poprzedniku Lost Island

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 mar 2017, 20:31

Tchnąłeć życie w tego moda
Genialnie to wygląda


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

18 sie 2017, 14:18

Zgaduję, że odechciało ci się już robić ten remake? Może udostępnisz to co tam miałeś bo 80% to i tak sporo a na screenach wygląda bardzo dobrze, aż chce się grać.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

18 sie 2017, 16:58

LI Remake to to samo co zwykłe LI, tylko bardziej rozbudowane? Wydaje mi się, że kiedyś już o to pytałem, ale jak nie przeszedłem całego LI, to nic nie stracę jak zagram od razu w całe LI Remake? :):
Znaczy misje te same, fabuła itp

Bo ogólnie Lost Island jest strasznie biedne i nawet nie chciałoby mi się tego włączać i wolę od razu w Remake pograć.


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

18 sie 2017, 20:24

Pan Szatan pisze:Zgaduję, że odechciało ci się już robić ten remake? Może udostępnisz to co tam miałeś bo 80% to i tak sporo a na screenach wygląda bardzo dobrze, aż chce się grać.
Na razie wstrzymałem się z tworzeniem remake'a LI, bo straciłem wenę na dokończenie go, a od jakiegoś czasu głównie zajmuję się AWPF ;) Co nie zmienia faktu, że moda nie porzuciłem całkowicie, bo mam zamiar go w końcu dokończyć (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)
seebeek17 pisze:LI Remake to to samo co zwykłe LI, tylko bardziej rozbudowane? Wydaje mi się, że kiedyś już o to pytałem, ale jak nie przeszedłem całego LI, to nic nie stracę jak zagram od razu w całe LI Remake?
Znaczy misje te same, fabuła itp

Bo ogólnie Lost Island jest strasznie biedne i nawet nie chciałoby mi się tego włączać i wolę od razu w Remake pograć.
Jeżeli nie grałeś w oryginalne LI, to nic nie straciłeś, bowiem jest to bardzo ubogi mod z marnymi 10 mapami, które są puste, krótkie i nudne, a samego moda można przejść w niecałe pół godziny nie spiesząc się specjalnie. Nie mniej jednak grając w LI będziesz wiedział co Remake naprawił, przyniósł i zmienił ;) Make your choice ;)
Ostatnio zmieniony 18 sie 2017, 20:25 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 sie 2017, 19:51

Dev4ever, to porównanie jest najwymowniejsze, jeśli chodzi o różnice, dobry pomysł. :ok:

Wetern P2 - mówisz. To już nie Bóg? Nie mów tak. ;)
Dev4ever pisze:Na razie wstrzymałem się z tworzeniem remake'a LI, bo straciłem wenę na dokończenie go, a od jakiegoś czasu głównie zajmuję się AWPF ;) Co nie zmienia faktu, że moda nie porzuciłem całkowicie, bo mam zamiar go w końcu dokończyć (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)
Wiesz co. Wszystko co robisz jest długie i wymaga czasu. I od ciebie i od gracza. A zrób ty coś krótkiego, coś fajnego, co da ci poczucie świeżości. Mapkę małą do multi czy co, tak na odwyrtkę. Zmiany są koniecznością, tym bardziej, gdy siedzisz w dużych projektach. Dobrze radzę. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

20 sie 2017, 21:22

Tiquill pisze:Wiesz co. Wszystko co robisz jest długie i wymaga czasu. I od ciebie i od gracza. A zrób ty coś krótkiego, coś fajnego, co da ci poczucie świeżości. Mapkę małą do multi czy co, tak na odwyrtkę. Zmiany są koniecznością, tym bardziej, gdy siedzisz w dużych projektach. Dobrze radzę.
Tym poczuciem świeżości miał być właśnie Port AWP do P2C z kilkoma nieoficjalnymi przeróbkami i rozwiązaniami i w sumie chyba nawet po części mi wyszło (w końcu projekt udało mi się wydać w niecałe 3 miesiące od momentu zaczęcia). Mapę do multi? Jakoś nie przepadam za tym trybem, zawsze traktowałem P2 jako grę Głównie SP, a multi uważam jako taką bardziej ciekawostkę (choć nie powiem, czasem zdarzyło mi się pograć na MP, ale bardzo sporadycznie)
Tiquill pisze:Wetern P2 - mówisz. To już nie Bóg? Nie mów tak.
Nie jestem już taki obeznany z Postalem i nowymi modami jak kiedyś ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lut 2018, 11:57

Dev4ever pisze:Na razie wstrzymałem się z tworzeniem remake'a LI, bo straciłem wenę na dokończenie go, a od jakiegoś czasu głównie zajmuję się AWPF Co nie zmienia faktu, że moda nie porzuciłem całkowicie, bo mam zamiar go w końcu dokończyć (a kiedy, to tego jeszcze nie wiem)
Kurde szkoda, mam nadzieję że kiedyś wznowisz prace, zagrałbym w to, bo w zwykłe LI nie mam chęci skoro jest takie ubogie...


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

14 lut 2018, 18:11

Dzienis pisze:Kurde szkoda, mam nadzieję że kiedyś wznowisz prace, zagrałbym w to, bo w zwykłe LI nie mam chęci skoro jest takie ubogie...
W sumie wypadałoby mi go kiedyś skończyć, bo jest to projekt, nad którym siedziałem mnóstwo czasu ale niestety w obecnej wersji nie jest w pełni grywalna ze względu na niedokończone niektóre mapy, brak jakiegoś sensownego zakończenia, liczne błędy w skryptach itp.. Póki co, mod jest wstrzymany, ale będę chciał do niego wrócić, jak tylko nabiorę więcej sił i chęci do zabawy z PostED ;)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

29 sie 2018, 03:59

Dev4ever pisze:Edit 2: tu macie link do pobrania moda https://www.postalsite.inf...oad.php?did=267
Link trochę rypnięty.

https://www.postalsite.info/infusions/pr ... hp?did=267


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

29 sie 2018, 04:54

seebeek17 pisze:Link trochę rypnięty.
Dzięki za info, naprawione :)


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

03 wrz 2018, 01:40

Prace nad LIR wznowione :) Screeny wrzucę jak tylko wrócę do map, najpierw pora na skrypty, oj będzie to długa i mozolna operacja, bowiem w LI nic się nie trzyma kupy pod kątem technicznym :faja:


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 wrz 2018, 20:30

Dev4ever pisze:Prace nad LIR wznowione :)
O ja! Ledwo odstawił AWPF a już przysiada do LIR. :) Super!

Powodzenia!

A co tak z grubsza chcesz skrypcić? I pod jaką podstawkę? Chętnie bym sam przy tym podłubał - no ale choć podpytam.

:peace:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

03 wrz 2018, 20:37

Tiquill pisze:A co tak z grubsza chcesz skrypcić? I pod jaką podstawkę? Chętnie bym sam przy tym podłubał - no ale choć podpytam.
Głównie chciałbym takie rzeczy jak napis cenzura, który z jakiegoś powodu się pojawia w trybie fpp i przemieszcza się po mapie wraz z rozpięciem rozporka. Nie wiem za bardzo jak to naprawić.
Załączniki
Shot00014.jpg
Shot00014.jpg (420.88 KiB) Przejrzano 974 razy


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 wrz 2018, 20:59

Świetna informacja. W takim razie przełożę granie w betę i poczekam aż wydasz Remake, wtedy zagram. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 wrz 2018, 21:08

Dev4ever, sprawdzę, dam znać.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ