Można dodawać załączniki w nowych działach

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 mar 2011, 20:47

Po zgłoszeniu uwagi przez Mr Minio powiększyłem znacznie możliwość dodawania załączników o nowe fora, na których można to robić. Dotychczas możliwe to było tylko w subforach edytorskich i MP. Co, jak teraz zobaczyłem, przyznam, zdziwiło mnie. Sądziłem, że uprawnień tych jest znacznie więcej. Czemu nie dają? Bo nie mogli - ot krótka odpowiedź. Teraz mogą.

Wszystkie działy poświęcone Postalowi, jego edycji oraz Inne Gry i Oprogramowanie i sprzęt pozwalają na dodawanie załączników każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi i ściąganie ich przez wszystkich, także gości. Myślę, że nie będziecie tego nadużywać dla swoich prywatnych celów - wgląd w ilość i wielkość załączników posiada każdy Admin i Junior Admin. :D

I prośba oraz sugestia. Jeśli macie jakieś uwagi co do załączników, piszcie w tym temacie. Jeśli macie w ogóle jakieś uwagi, coś wymaga korekty i interwencji admina - piszcie do mnie na PM. Zrobi się. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

14 mar 2011, 21:13

Nareszcie funkcja będzie w pełni wykorzystywana, o ile ktoś będzie z niej korzystał...
Gdy wyjdzie jakiś nowy mod, a temat z nim będzie w dziale innym niż Mody, to wreszcie będzie można go spokojnie podpiąć i nie martwić się limitami i trwałością takich plików na stronach typu Speedyshare czy Rapidshare.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ