Misje czy wolność?

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Misje czy wolność?

Misje
8
33%
Wolność
16
67%
 
Liczba głosów: 24
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

01 sie 2010, 12:20

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, tak jak mówiłem są gry stworzone specjalnie dla misji i inne dla sandboxu, lubię GTA IV, ale również podoba mi się CoD. Nie mogę wskazać odpowiedzi w ankiecie.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 sie 2010, 13:47

Minio, udana ankieta. xD Naprawdę nie wiem, co wybrać... ale gdybym już musiał, to jednak misje. Same łażenie po mapie szybciej się nudzi.


Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 sie 2010, 18:40

Robsessed pisze:Minio, udana ankieta. xD Naprawdę nie wiem, co wybrać... ale gdybym już musiał, to jednak misje. Same łażenie po mapie szybciej się nudzi.
To zależy, jeśli Umiesz dobrze zorganizować Sobie czas, to na pewno nigdy się nie Będziesz nudził :D.
A Jeśli chodzi o Ankietę, to nie jestem wstanie zaznaczyć jedną z dwóch odpowiedzi, po prostu w moim wypadku bywa różnie, czasami poprzechodziłbym misje, połaził po mapach zwiedzając je, czasem zrobiłbym trochę zamieszania, a czasem nawet nie włączyłbym gry.
Oczywiście wiadomo(na przykładzie GTA), i więcej przejdę misji tym więcej będę miał możliwości swobodnego zwiedzania (itp.), ale jeśli nie zrobię tego to gra szybko mi się znudzi, bo w kółko będę robić to samo. W sumie nie zaznaczyłem, żadnej odpowiedzi, bo do żadnej z nich nie Jestem przekonany w 100%, żeby wybrać którąś z nich.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 sie 2010, 10:17

Ja zaznaczyłem misję .Po prostu je lubię co się będę rozpisywał.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 sty 2015, 22:45

Oczywiście wolność i swoboda ;) . Misje mają znaczenie drugorzędne. Przykładowo w GTA robiłem je głównie po to, by odblokować kolejny fragment mapy lub umożliwić dostęp do pewnych działań w grze (np. wojny gangów, wyścigi, itp.).


I regret nothing
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

18 sty 2015, 11:56

WOLĘ WOLNOŚĆ ale twórcy oczywiście zrobili chamskie daybloki i misje trzeba wypełniać by mapę odblokować.
Misję którą mogę zaczynać zawsze od nowa ?
Petycja, Bank, Mleko, Alternator

PS.Jest mod który usuwa barierki,
nazwy zapomniałem, a chce go ponownie pobrać ;>
Ostatnio zmieniony 18 sty 2015, 11:59 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

18 sty 2015, 15:50

Ja wolę zdecydowanie misje bo łączenie bez celu po jakimś czasie staje się nudne a wykonując misje zwiedzam różne miejsca i coś się dzieje :D


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

18 sty 2015, 21:27

BloodLogin93 pisze:Jest mod który usuwa barierki,
1. setday 5
2. setallerrandscomplete
3. Przejdź na inną mapę przez punkt wczytania ( :!: Wystrzegaj się miejsc gdzie włączają sie cut-scenki oraz mapy z przyczepą :!: )
4. Gdy zakończy się wyświetlanie listy wrogów >> setallerrandsuncomplete
5. Wróć przez punkt wczytania

Prawie wszystko powinno być odblokowane, poza browarem oraz fabryką napalmu (Chyba. Nie mam czasu by to teraz sprawdzać)
Ostatnio zmieniony 18 sty 2015, 21:28 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

18 sty 2015, 23:46

Raczej wolność, ale zawsze mam taką wewnętrzną chęć popchnięcia fabuły do przodu :D


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

19 sty 2015, 14:21

Silver Dragon pisze:1. setday 5
2. setallerrandscomplete
3. Przejdź na inną mapę przez punkt wczytania ( :!: Wystrzegaj się miejsc gdzie włączają sie cut-scenki oraz mapy z przyczepą :!: )
4. Gdy zakończy się wyświetlanie listy wrogów >> setallerrandsuncomplete
5. Wróć przez punkt wczytania
That's clever :ok:

W ogóle jak spojrzałem sobie na moje ulubione gierki, to wszystkie są albo sandboxami (P2, Morrowind, GTA) albo mają nieliniowe sposoby wykonywania misji (wszelkie strategie). Dlatego np. chociaż taki Medal of Honor: Allied Assault uważam za wspaniałą grę, to w całości przeszedłem go tylko 2 razy, a później co najwyżej wczytywałem sejwa i wykonywałem tylko najfajniejsze misje. Bo ile razy można coś przechodzić w ten sam sposób? Nie kupuję też gier, które można przejść tylko w jeden sposób i które dają ci praktycznie jednorazową rozrywkę na kilka godzin, bo i po co?


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

22 sty 2015, 22:27

ja nie zagłosuję w tym temacie, bo moim zdaniem tylko zrównoważone połączenie obu elementów jest gwarancją sukcesu współczesnej gry RPG osadzonej w sandbox-owym świecie


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ