Misja w szpitalu

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Syria_Black
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2009, 21:37

27 cze 2009, 21:51

To mój pierwszy post tutaj, więc na początek witam :)
Z góry ostrzegam, że zadając pytanie wykażę się totalną nieudolnością.
Mianowicie chodzi o to, że nie bardzo wiem, co trzeba zrobić z piątkową misją w szpitalu. Koleś nasikał na maszynę i nic się nie stało, a że mam wersję po angielsku, to czasami nie uda mi się wszystkiego zrozumieć. Posłużcie jakąś radą, czy trzeba gdzieś iść, czy coś?


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 cze 2009, 21:55

Witaj na Forum, Syria_Black. ;)

Próbowałaś wczytanie wcześniejszego save'a? Po nasikaniu do maszyny (a raczej na maszynę, lol), powinno zostać wydane lekarstwo dla Kolesia. Po zażyciu go, misja się kończy. :)


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

27 cze 2009, 22:05

No tak, ale mi się zdarzało że musiałem szczać z pół godziny aby mi to przyjeło, a za innym razem krótki sik i odrazu mi lekarstwo dało.


Obrazek
Awatar użytkownika
Syria_Black
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2009, 21:37

27 cze 2009, 22:27

Próbowałaś wczytanie wcześniejszego save'a? Po nasikaniu do maszyny (a raczej na maszynę, lol), powinno zostać wydane lekarstwo dla Kolesia. Po zażyciu go, misja się kończy. :)

Hmm, nie pamiętam dokładnie, bo tą misję chciałam wykonać jakieś pół roku temu, potem długo nie grałam, ostatnio przeszłam 2 misje i została mi tylko ta jedna do końca. O ile dobrze kojarzę, to Koleś nasikał i włączył się jakiś filmik, ale potem nic się nie stało i odłożyłam na jakiś czas grę.
No tak, ale mi się zdarzało że musiałem szczać z pół godziny aby mi to przyjeło, a za innym razem krótki sik i odrazu mi lekarstwo dało.

To jeszcze spróbuję bardziej osikać maszynę, może się uda ;P


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

27 cze 2009, 23:53

Nie wiem, czy to ma cokolwiek wspólnego z "nie działaniem", ale ja zawsze szedłem obsikać maszynę dopiero po odwaleniu innych misji z danego dnia 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

28 cze 2009, 00:05

@up w sumię to ja też, nie zdażyło mi się wykonać tej misij przed innymi, może to ma jakiś wpływ?


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 cze 2009, 00:10

Nie ma żadnego wpływu, ja najczęściej tę misję wypełniałem jako pierwszą, bo denerwowała mnie ta rzeżączka Kolesia.
Syria_Black pisze:O ile dobrze kojarzę, to Koleś nasikał i włączył się jakiś filmik, ale potem nic się nie stało i odłożyłam na jakiś czas grę.
Pewnie nie zauważyłaś małego słoiczka leków, który wyskoczył z maszyny. ;)

Obrazek


Awatar użytkownika
Syria_Black
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2009, 21:37

28 cze 2009, 09:44

Pewnie nie zauważyłaś małego słoiczka leków, który wyskoczył z maszyny. ;)
Nie, na pewno nie, aż tak ślepa nie jestem ;P Może po prostu nie miałam cierpliwości do sikania, bo teraz bez problemu zaszła reakcja ;P


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

28 cze 2009, 09:58

Cieszę się, że problem rozwiązany. Temat zamykam, zanim zaczną się wypytywać, czy aby nie masz pirata.


Zablokowany