Śmieszne błędy...

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

31 mar 2007, 22:17

Na jaki zabawny błąd natrafiliście grając w Postala?
Ja osobiście zrobiłem takie coś:
Lazłem sobie w Piątek ulicą i zachciało mi się siusiu.... No więc podszedłem pod ścianę się wysikać... I nagle jakaś panna do mnie przysapała, to ja w akcie obrony prysnąłem jej w twarz. To ona od razu zaczęła rzygać. Jako dobry obywatel Paradise nie mogłem pozwolić by jakaś "gupia" dupa brudziła chodnik. Pod reką miałem maczetę i sruuuu. Urypało jej nogi, ale ona twardo stała RZYGAJĄC nogami, mało tego zaczęła biec bez tych nóg po ulicy brudząc rzygocinami całą okolicę. No to maczeta znów poleciała i tym razem upieprzyła jej łeb. Ale nieeee. Ona dalej biegła. Przestraszyłem się i uciekłem po Champa......


Obrazek
Awatar użytkownika
plicho12
Początkujący morderca
Posty: 97
Rejestracja: 06 lis 2006, 20:42

01 kwie 2007, 10:33

ja to miałem raz taki błąd że zauważyłem faceta stojącego pod ścianą postanowiłem więc się zabawić i trochę go podciąć :P kiedy zacząłem ciachać go na kawałki a on się rozpadał zauważyłem że brakuje jednego elementu ciała na ziemi,a mianowicie jego głowy kiedy podniosłem oczy wyżej z przerażeniem odskoczyłem do tył myśląc że ktoś mnie atakuje,po przyjrzeniu się zobaczyłem że to głowa tego facia,kiedy zacząłem w nią z shota nawalać nic dalej głowa wisiała,podrzuciłem kilka bomb i też ni,granaty,bomby,karabiny,wyrzutnie,to nic niedawało wkońcu się wkurzyłem i kopnąłem ten łeb a on w chwili kopnięcia rozleciał się na drobniutkie kawałeczki :X :X :X :X :X :X


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 kwie 2007, 12:02

kiedys gdy szedlem kolo biblioteki napotkalem wsiora mysle se:
-no gdzie taki wsior wozi sie po moim miescie
wzielem kose i przecielem go na pol
nad cialem wsiora stal jakis gosc ktoremu zblizalo sie na wymioty mysle sobie
-o ty ch$ju szacunku dla zmarlych nie masz
i wtedy stalo sie to gosc puscil belta
no to kosa poszla w ruch i obciolem mu leb upadl na ziemie a glowa kilka metrow dalej patrze a tu z gardla leca zygi i z obcietej glowy
no to pocwiartowalem go na drobniutkie kawaleczki a wymioty lecialy dalej


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

01 kwie 2007, 12:12

Spoko temat, mam tylko jedno zastrzeżenie: dodawajcie również zdjęcie opisywanych sytuacji. Niektóre na pewno nadadzą się także do tematu
SCRINY ZWARIOWANE.... Ustawa wchodzi w życie od momentu jej ustalenia, czyli od dzisiaj ;-).

Cóż ja mogę powiedzieć o śmiesznych sytuacjach w AW P. Na pewno cała seria Postal słynie z różnych błędów graficznych/rozgrywkowych, które jednak nie działają szkodliwie na ogólny kształt dzieła. Zauważyłem jednak, że jest ich znacznie więcej w zwykłym Postalu, niż w oficjalnym dodatku AW (wraz z modyfikacjami).


Obrazek
Awatar użytkownika
Neon
Początkujący morderca
Posty: 97
Rejestracja: 02 kwie 2007, 13:40
Lokalizacja: z nie z tond

13 kwie 2007, 17:25

raz robiłem se rzeż(Modem AWP) i Takiego gościa z pałki walnełem odrobałem łeb on spadł na te drzwi on wejscia to tej jakby bazy policyjnej :-D na tych drzwiach już został ja go chciałem zwalić to mu kosą odciełem Nogi ale on dalej stał i go sie niedało zwalic oto screen Obrazek[/img]

[ Dodano: 2007-04-13, 17:30 ]
raz terz walnołem goscia ktury sie wbił w sciane odrobałem mu głowe to dalej sie trzymał myśle se "już go nieleje zostawie go tak to bedzie fajnie wyglądać" potem walnełem taką babe z Pałki i tesz sie wbiła w w sciane i ni dy rydy wyciągnąć :mrgreen: Screen Obrazek[/img]

a tu od drugiej strony

Obrazek[/img]


™ /...†-Neon-†...\ ™
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

03 cze 2007, 19:34

Byłem w podobnej sytuacji. Obstrzelałem takiego grubego z SMEGa, i on stał, tyle że z zamkniętymi oczami. Kopałem go, lałem benzynę i napalm, waliłem siekierą, a on dalej stał i nawet nie krwawił. W ogóle nie był spalony. Sorry że nie daję screena, ale tak się wściekłem że zapomniałem go zrobić


Awatar użytkownika
Kolo
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2007, 20:08

04 cze 2007, 16:23

przed chwilą grałem w awp moda i co odkryłem ,,ja''wiem zemoze ktos inny ale ze głowa stała w powietrzu sama głowa babki i nic więcej moze to od tej bomby atomowej co puscilem ?? szkoda ze moge grac tylko niecałem 7 miniut bo wyłącza sie grai błąd wyskakuje jak u kazdego wiedz niepozostaje nic innego niż wpisac kody i sie cieszyć bo przechodzic sie nieda bo wyłącza sie jak juz pisałem szkoda a pięknie autor zrobił tego moda 6+ daje tylko minusem jest ze error :/
niedalem screena bo ... niezdążyłem error był szybszy niestety
Ostatnio zmieniony 04 cze 2007, 16:24 przez Kolo, łącznie zmieniany 1 raz.


Prawo to ja hehehe ...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

04 cze 2007, 19:33

Też grałem dzisiaj w awp. Miałem dokładnie to samo. Przed drzwiami Fire In The Hole (czy jakoś tak). I tego łba nie dało się ruszyć!
P.S. to też była baba


Awatar użytkownika
Kolo
Wnerwiony urzędas
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2007, 20:08

04 cze 2007, 19:49

to poczęstuj ją z atomówy :D :rifle2: kochasz to robić :D taaaa


Prawo to ja hehehe ...
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

06 cze 2007, 14:44

Myślisz że nie próbowałem? Łeb zachowywał się jak ściana od bunkra.
P.S. Ja lubię Bronie Powolnej I Okrutnej Śmierci


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

09 cze 2007, 13:18

No to ja też mam jednego ssa z błędem. Mianowicie, idę sobie w poniedziałek jako jeszcze niedoświadczony gracz AWP ^^ postanowiłam pobawić się trochę szablą. Rzucałam w policje, innych ludzi, aż napotkałam panią z poczty, rzuciłam ją w szyje a tu nic. Ona jakby nic się nie stało szła sobie dalej ^^[z szablą w szyi xD] :
1:

Obrazek

2:

Obrazek

3:

Obrazek


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 cze 2007, 13:33

To bardzo miły błędzik, hehe. :diabel: Ludki jako kukły treningowe, co nigdy nie giną ani trociny z nich się nie sypią. A ostatni skrin wart na główną do Galerii!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

09 cze 2007, 21:19

Obrazek


kolejna lewitująca głowa ?? nawet dwie ^^


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

10 cze 2007, 09:16

Hmm... Odkryłem coś takiego, przeszłem przez ten tunel w którym sie poziom ładuje i na końcu tego tunelu nie jak sie miało wejśc do tego przedmieścia nie było podłogi a ludzie byli pod miastem.

OTO SCREENY:
Obrazek

Obrazek

Powtarzam tam byli ludzi


Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

10 cze 2007, 09:23

e no, czegoś takiego nie widziałam :) dobre ^^


ODPOWIEDZ