Metal Gear - seria

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

17 mar 2008, 22:07

Tu chyba nie muszę dużo mówić. Po prostu gra którą znają wszyscy, nawet gracze masowi. Wychwalałem już całą serię pod niebiosa, myślę że tu się obejdzie bez tego, bo i tak wszyscy wiedzą że seria Metal Gear to gry stulecia ;>.
Zamiast tego zamieszczę tu całkiem świeży (sprzed 3 dzionków) filmik z MGS4. Jednak nie zwykły trailer, jakich już kilka powstało, ale prawdziwy gameplay z MGS4! Jak dla mnie prawdziwy szczękopad. Zresztą, zobaczcie sami ;):
<object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src="" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
Zapewne jeszcze tego nie wiecie, zatem zapodam Wam małą informacją - dla mnie pierwszy MGS (PSX) jest absolutnym mistrzostwem świata w kategoriach wszystkich i zajmuje bezterminowo fotel mojej pierwszej gry ze złotej trójcy (czyt. moje TOP 3 ulubione gry stulecia). Jeśli MGS4 okaże się jego prawdziwym następcą i pokona MGS1 (czego nie uczynił do tej pory żaden tytuł, nawet Fahrenheit uplasował się dopiero na drugim miejscu), zaś w PE dostanie ocenę 10, to napadnę na bank, żeby mieć na PS3, a za płytkę z MGS4 oddam duszę diabłu i sprzedam nerkę, po to tylko, żeby tylko tą grę - stfu! - to dzieło sztuki mieć!

Teraz Wasza kolej - mówcie, byle z sensem ;).

Oby temat nie zgnił z dwoma odpowiedziami i trafił gdzieś na szary koniec działu - tego bym nie przeżył ;/.
Najlepszych to spotyka... 8 )
Czyli np. MGSa ;^).
Ostatnio zmieniony 18 mar 2008, 07:25 przez wasacz93, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 mar 2008, 22:39

Grałęm w tą grę jescze na PSX 'ie :P uwielbiałem tą skradanke , grałem tylko w MGS 1 , ale i tak twierdze jak i wasacz ,że to dzieło sztuki .

Szczególnie w MGS 4 podoba mi się kamuflaż ... piekna rzecz... i grafika też sie zapowiada smakowicie :P czy ta gra wyjdzię na PC-ty?

PS. dopilnuję ,żeby nie zgnił :P
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, 22:40 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

18 mar 2008, 07:20

Ojjj.... piękna gra.. pamiętam jak na PSX również w MGS 1 grałem i nie mogłem przejść xD
Naprawde warta polecenia giera! ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
postal99
Wnerwiony urzędas
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2008, 10:58

19 cze 2008, 15:21

niedawno az sie rozryczalem :cry: jak moj brat gral w mgs 1 bo tam,taka muza piękna grala ze az lolll :lol:


Awatar użytkownika
wasacz93
Seryjny zabójca
Posty: 314
Rejestracja: 13 sty 2008, 20:47
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

19 cze 2008, 18:16

postal99 pisze:niedawno az sie rozryczalem :cry: jak moj brat gral w mgs 1 bo tam,taka muza piękna grala ze az lolll :lol:
A, zapewne chodzi ci o motyw z pojedynku ze Sniper Wolf.

Screen, żeby było wiadomo o kogo chodzi ;) :
Obrazek

A tu oficjalny artbook (szkicownik w pliku .pdf) Yojiego Shinkawy, jednego z twórców 'jedynki':

Kod: Zaznacz cały

http&#58;//www.chomikuj.pl/PsxPower/DL+PSX/Metal+Gear+Solid+Art+Book.rar
Naprawdę warto przejrzeć :P.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kaczora
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 09 lis 2008, 14:51
Lokalizacja: A bo ja wiem ??

15 lis 2008, 17:29

This is the best game of Sparta !!! specjalnie kupiłem sobie ps3 dla tej gry (szczerze powiedziawszy 1 najlepsza) :mgun2:


ODPOWIEDZ