MaxOwn - rozmówki

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 sie 2018, 23:02

A może tak jawny temat o każdym serwerze? Mało rozmawiamy, a co nieco się zmienia.

Co do nowych map. Zimowa wersja CrazyGeometry bardzo ładna - choć ja takich nie lubię. xP Natomiast lepsza od oryginału jest DeadPark-Winter - ten oczopląs padających płatków. Świetne! :ok: Kto autorem przeróbki? :D


Jakoś mnie nuży mołotow i nożyczki. Przeszkadza konieczność gaszenia. A nożyczki to całkowicie - zbędne. Co z tego, że symbol Postala i RWS. Wywalamy?

Dwa razy dziś tuż przed odliczaniem rozłączyło, MadBomby czy jeszcze coś winne?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

27 sie 2018, 13:01

Tiquill pisze:A nożyczki to całkowicie - zbędne. Co z tego, że symbol Postala i RWS. Wywalamy?
Osobiście nigdy tego na multi nie używam. Beznadziejny damage mają. Chyba, że byś zwiększył tego, choć nie wiem czy chce Ci się z tym grzebać.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2018, 13:01 przez seebeek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sie 2018, 13:42

seebeek17 pisze:choć nie wiem czy chce Ci się z tym grzebać.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie każdą broń pozmieniać. Czy to mutkiem - czy jako podklasę oryginału.


A właśnie, seebeek17, twoje HBW, dałoby pod multi? Bo nie wiem jak kodowałeś. I czy te wariactwa sprawdziłyby się jako nowy zwariowany mutator. Jednego z nas robota, więc dla MaxOwn jak znalazł. M?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

27 sie 2018, 13:56

Niby tylko podklasy porobiłem, ale na multi nie testowałem, to nie wiem czy pójdzie


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 sie 2018, 14:04

Jak podklasy, to no problemo, pójdzie. Chyba że, przykładowo, w takiej edytowanej ServerFire() wyłączyłeś to i tamto. Ale pewno dobrze jest. ;) Dobra, trzeba testnąć.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

27 sie 2018, 15:04

Daj znać czy poszło, bo też jestem ciekawy


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

28 sie 2018, 23:58

Tiquill pisze: Natomiast lepsza od oryginału jest DeadPark-Winter - ten oczopląs padających płatków. Świetne! :ok: Kto autorem przeróbki? :D
Wiedziałem że komuś się spodoba :faja:
Niektórzy narzekają że jest za ciemna i faktycznie, niekiedy można odnieść takie wrażenie.
Ale jest noc, noc musi być ciemna :D

Proponowałbym- dla kontrastu i zmęczonych oczu dodać oryginalny DP. Niektórym bardziej odpowiada ta mapka.

Yyy, wiecie może jakie paczki AirMaili są dostępne na MaxOwnie? MrDAMX.u to wiem, ale w paczce nie ma starmana, nie ma jihad itd. bo tworzę nową, szaloną mapkę :D
Jeszcze drugie coś musi być. Czy to standardowe, zwykłe AirMail.u którego nie widzę w folderze System z osobnym Psotalem do grania w multi? Czy są jeszcze jakieś inne wersje tego? :drapanie: Chodzi mi o to żeby była zgodność z serwem.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2018, 00:07 przez Piroziom, łącznie zmieniany 3 razy.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 sie 2018, 01:21

Piroziom pisze:Ale jest noc, noc musi być ciemna :D
A gra się zwykle w nocy - więc nie widzę przeszkód. xD

Piroziom pisze:Proponowałbym- dla kontrastu i zmęczonych oczu dodać oryginalny DP. Niektórym bardziej odpowiada ta mapka.
Nie wiem. Ktoś przebrał te mapy pod kątem takim, że są tylko polskie, naszych ludzi. Nie ja. Możesz więc sam dodać do kolejki oryginalny, nie ma sprawy. Ścierpię to. :D

Piroziom pisze:Yyy, wiecie może jakie paczki AirMaili są dostępne na MaxOwnie? MrDAMX.u to wiem, ale w paczce nie ma starmana, nie ma jihad itd. bo tworzę nową, szaloną mapkę :D
Jeszcze drugie coś musi być. Czy to standardowe, zwykłe AirMail.u którego nie widzę w folderze System
Ej, ej, poczekaj, nie dodawaj do mapy z innych paczek. Mała lekcja historii tej zabawki:

Najpierw był AirMail.u (wcześniej jeszcze testowe, ale to już nieważne) - i tej nie używamy wcale. Potem v3, której ostatnia nazywa się AM3-142b (tą użył w singlu kank w AWPMod), ale jest też w użyciu wersja AM3-142a. I na tym skończył się rozwój tego moda jako samodzielna paczka, pod swoją nazwą. Dalej jest to składnik 1409X Patcha. Itemy AirMail znajdują się w paczce 1409Xtras.u - i to tą używamy na serwerze i z tej bierz do swojej mapy. I ma ona te rzeczy, jakich poszukiwałeś. Powstała jedna dodatkowa paczka, nie zrobiona już przez Kameka ale przez MrD - właśnie wspomniana przez Ciebie MrDAMX - i tą też używamy na serwerze. Z tych dwu paczek korzystaj.

Ale i itemy Downerupa też znalazły się w innej paczce: 1409XLXtreme. Zwróć uwagę na literki XL zamiast X w nazwie, które pogrubiłem. Mylą się nazwy paczek (ile ja się na to nawkur... to tylko ja wiem), sam XL Patch nigdy nie był publicznie dostępny i - choć na pewnych serwerach jest to używane - u nas omijamy to szerokim łukiem. XL - znaczy: nie bierzemy. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

29 sie 2018, 21:44

Dobrze było zapytać, dzięki Tiq :)

AirMaile z MrDAMX.u wczoraj przetestowałem i działają doskonale, poszperam jeszcze przy 1409Xtras.u :D

Muszę trochę zredukować to "frenzy" bo z żywymi graczami będzie istne szaleństwo :lol:


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

07 wrz 2018, 01:19

Moje pytanie może nie konkretnie o MaxOwn, ale mamy tryb na którymś z serwerów King Of The Hill?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 wrz 2018, 02:15

seebeek17 pisze:Moje pytanie może nie konkretnie o MaxOwn, ale mamy tryb na którymś z serwerów King Of The Hill?
Mamy. Na każdym. Na każdym serwerze są wlączone na maxa opcje samej gry. Dlatego nawet Standard nazywa się MaxStandard. Max to nasze drugie imię. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 wrz 2018, 13:55

Tiquill pisze:Max to nasze drugie imię.
seebeek17 pisze:MaxOwn
co to daje?


8=======D
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

07 wrz 2018, 21:28

Rycho3D pisze:co to daje?
+10 do zajebistości

Sprecyzuj pytanie ;)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

08 wrz 2018, 11:39

Najwyższy czas wrzucić coś do Snatcha żeby pogodzić może nie wszystkich ale przynajmniej większość. Ponieważ jak wiecie skakanie po dużych mapach bywa nudne i męczące postanowiłem zrobić coś przystępnego dla większości. :faja:

Aktualnie pracuję nad mini- snatchem będą dwa budynki umieszczone na słupie w niedużej odległości. Możliwe że już w niedzielę będzie możliwość zagrania :D
Dwa domki będą położone niedaleko siebie, z możliwością wejścia na dach. Na dachu też mały ekwipunek. Będę myślał jeszcze nad wyposażeniem, broniami i pickupami tak aby gra była lekka i przyjemna :)
Załączniki
Snatch4.jpg
Snatch4.jpg (409.19 KiB) Przejrzano 1686 razy
Snatch3.jpg
Snatch3.jpg (464.5 KiB) Przejrzano 1686 razy
Snatch2.jpg
Snatch2.jpg (167 KiB) Przejrzano 1686 razy
Snatch1.jpg
Snatch1.jpg (157.11 KiB) Przejrzano 1686 razy
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2018, 12:01 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

08 wrz 2018, 14:40

Piroziom, zablokuj możliwość pójścia na stronę przeciwnika i zrób nawalanie się naprzeciw z domków. :lol:

Pojedynek snajperski będzie a potem ogień ogień, au

Albo przejście tylko środkiem a nie dołem, bo jednak czasami będzie trzeba iść i dobić kampera. xd


ODPOWIEDZ