Znaleziono 6 wyników

autor: Massos
27 sie 2016, 21:36
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4918

Spróbuj jeszcze ustawić w opcjach gry Weapon New Order. Może to pomoże ;) To nic nie daje. Sprawdziłem też zwykłego AWP z PX oraz AWP 1.3 (bez Moda) i to samo. Wszystko się krzaczy we Wtorek. Pod koniec zostawiam misjie w bibliotece i szkole. Ekwipunek zaczyna się krzeczyć pod koniec po przejściu k...
autor: Massos
19 sie 2016, 11:58
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4918

Pochodziłem trochę po mapie w drodze na ostatnią mijię w środę. Znowu teraz nie mam broni pod 4 ale tak się składa, że te magicznie wracają gdy takie od przeciwnika. Problem jest jeszcze większy bo wystarczy się ruszyć dalej z obecnej mapy gdziekolwiek. 1. z silenta 300 robi sie 10, przy kolejnym pr...
autor: Massos
18 sie 2016, 23:33
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4918

Spróbowałem teraz nową grę tym razem na świeżo zainstalowanym 1.3, poprzednie savy i tak nie działały, i.. dalej te same problemy. Do Wtorku jeszcze jakoś było ok, oprócz tego, że po misji z Kamekiem w szkole nie miałem już łopaty i wszystkie pączki oraz koty poznikały. Klasycznie pozostają jako tak...
autor: Massos
16 sie 2016, 22:13
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4918

Doskonale Cię rozumiem, sam bym miał niechęć przeczytania tego patrząc na ten tekst ze świeżej perspektywy drugiej osoby. Widziałem tą wersję, ale jeśli zadziała to oznaczało by, że taka opcja jest najlepszą do instalacji tej modyfikacji. Jedynym problemem teraz będzie polski język w grze. Chyba, że...
autor: Massos
16 sie 2016, 02:03
Forum: Problemy z każdą częścią Postal 2
Temat: [AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4918

[AWP] Znikające przedmioty i bronie w AWPMod

To bardzo ciekawe zjawisko bo testowałem już na 2 wersjach AWPMod-1.3-Beta2 i AWPMod-2013-08-31 z podobnymi skutkami. Wszystko instaluję pod Postal X, a sam AWPMod instaluję pod skopiowany AWP po świeżej instalacji. Oba mody działają na AWP service patch, przy czym ten najnowszy zdaje się go nie pot...
autor: Massos
30 mar 2015, 21:24
Forum: Happy Night
Temat: Przechodzimy Happy Night
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 6883

Przechodząc do tematu, chciałbym się podzielić pewną ciekawostką dotyczącą "Talibowego wyścigu". Przed podejściem do misji polecam wyposażyć się w ok. 5 - 8 puszek kotnika. Łatwo je znaleźć jeśli ktoś szukał uważnie, ale można też kupić. Na trasie wystarczy używać ich aż do zakończenia wyścigu. W te...