MASAKRA czyli sposoby zabijania :)

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

20 gru 2009, 21:52

Ja w P2:StP z K&W2 to wpisuję sobie betty, rapidfire, hyperjump, hyperspeed, włączam spowolnienie czasu, wyciągam Super Łopatę i daję czadu xD Tak ze 300 głów się zrobi z jednego gościa hehehe


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 sty 2010, 15:33

Szalony podpalacz

Czego nam potrzebap:
-kanister z benzyną, zapałki
-ew. inne zabawki do spalania ludzi, takie jak napalm, koktajl mołotowa(tych 2 nie polecam, bo od razu spalają i zabijają ofiarę), oraz stinx, czyli dezodorant z zapalniczka
-paralizator
-maczeta, katana, lub coś innego do cięcia

Co robimy?

Nie chodzi tutaj oczywiście o podpalanie każdego. Ja lubię bawić się w taki sposób:
Wyobrażam sobie jakiegoś kolesia(chodzi o to, że np myślę o jakimś kolesiu o blond włosach i szarej koszulce z "Kick me!" na plecach). Szukam tego zioma po całej mapie. Gdy go znajduję, śledzę go i czekam aż wejdzie w jakieś ciche miejsce. Wtedy przystępuję do działania! Dopadamy typka i częstujemy go paralizatorem. Gdy nasza ofiara leży już na ziemi, mamy dwie opcje:
1. Bierzemy narzędzie tnące i odcinamy wszystkie kończyny(uważamy na głowę), jednak nie zabijamy ofiary. Następnie oblewamy ją benzyną, podpalamy i patrzymy jak się smaży, lub gasimy moczem i zaczynamy wszystko od początku. Po ponownym porażeniu, nasz pan spieczona skórka wstanie i pocznie biegać(czasem nawet bez nóg). Wiecie co teraz zrobić.
2. Polewam moją ofiarę benzyną i odsuwam się na bezpieczną odległość(biegający oszołom mógłby mnie podpalić). Gdy upadnie, czekam aż jego skórka się ,,zarumieni", po czym go gaszę. Następnie mówię: ,,Ooo! Dzisiaj wygrałeś podwójną nagrodę", po czym oblewam go całego moczem po raz drugi. Następnie kopię go i podpalam, a gdy ten umiera szatkuję na małe kawałeczki.

Alternatywa: Odcinamy komuś głowę, podpalamy, a następnie podnosimy Karma Gunem i dotykamy każdego napotkanego ludka.

Smakosz

Bardzo obleśna wersja. Oblewamy nasza ofiarę moczem, a gdy ta zacznie rzygać, kucami i przybliżamy się do niej. Lejemy przez ten czas na jej twarz. Po tym można ją zabić, albo powtórzyć cały "zabieg".


Psychol

Znowu dwie opcje.

1. Jesteśmy np. kolekcjonerami głów. Zabijając wrogów, odcinamy im głowy, po czym przenosimy je kopniakami, lub Karma Gunem do wybranego miejsca(polecam kibel, nie ma to jak głowy w wannie). Gdy nagromadzimy dużo głów, można je podpalić, lub roztrzaskać shotgunem, lub baseballem.

2. Przenosimy ludzi Karma Gunem do kibla, gdzie ich zabijamy. gdy nagromadzimy dużo ciał, starannie odcinamy każdą rękę, nogę i głowę kataną, lub maczetą i podpalamy całość. Następnie wrzucamy do środka kilka Krowich Łbów, lub Zyclonów B i przenosimy do środka kolejnych ludzi.

Alternatywa:Można też wrzucać głowy do śmietnika, a potem skopać kubeł- zobaczycie co się stanie :D

Na razie tyle. Potem może coś dodam ;)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

21 sty 2010, 20:13

Jesteś psycholem... znaczy się wzorowym graczem w Postala!


Awatar użytkownika
kopiec2
Niedorobiony bandzior
Posty: 48
Rejestracja: 16 sty 2010, 20:17

21 sty 2010, 20:15

Ej mam pytanie :D
mam AWPModa i jest Karma Gun ale nie można podnosić ciał jak to zrobić?


[center]"Jesteśmy konsumentami - produktem ubocznym pogoni za lepszym stylem życia"[/center]
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

21 sty 2010, 20:35

To tym za AWPModa nie można?Sciągnij Karma Gun'a Gamefana(czy jakoś tak).Wydaje mi się że zależy też od pozycji naszej "ofiary", gdy jest w złej pozycji usłyszysz charakterystyczny dźwięk rodem errora.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 sty 2010, 20:49

kopiec2 pisze:Ej mam pytanie :D
mam AWPModa i jest Karma Gun ale nie można podnosić ciał jak to zrobić?
Ciał samych w sobie nie można(tzn. całych), ale za to można żywych ludzi, głowy(te już są raczej martwe xD) i odnóża. Można też podnosić różne meshe. Tak, KarmaGun Gamefana jest najlepszy.
A żeby, nie było:

Uciekinier

No tak, poszukują mnie gliny. Nie będę ich jednak od razu zabijał. O nie! Pora na zabawę! Na początku tylko kopię swoje ofiary, lub sikam na nich, tak aby zechciały mnie gonić. Gdy goni mnie już pół miasta, pora zacząć działać! Nadal uciekam, ale tym razem nie jestem bezbronny. Po przejściu przez drzwi, zostawiam granat w progu. Podczas szalonej ucieczki, nieraz odwracam się rzucając kataną, lub kosą w niemiluchów chcących mnie schwytać, lub wyjmuję M4 i częstuję ich odpowiednią porcją ołowiu. Gdy w końcu udaje mi się uciec(albo zabić wszystkich na mapie), przechodzę na inną i robię to samo, albo...

Samobójca

Na początku niedoszły...A więc naszym zadaniem jest zabijać niewie...tzn. ludzi. Przy okazji możemy ucierpieć także my, to nie ma znaczenia. Liczy się tylko wskaźnik ofiar. Dwa granaty pod nogi, a nasz licznik zdrowia spada do granicy krytycznej. Cóż z tego, skoro przy okazji wybuch zabił kilku niewinnych przechodniów? Podpalam się sam benzyną, aby biegając potem po całym mieście podpalać ludków, bo im trochę zimno jest i potrzebują odrobinę ciepła. 8-)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

21 sty 2010, 21:06

Mr Minio pisze:sikam na nich
Gdy rozpinam rozporek, gliniarz do mnie strzela :zdziw:


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 sty 2010, 11:20

Pangia pisze:
Mr Minio pisze:sikam na nich
Gdy rozpinam rozporek, gliniarz do mnie strzela :zdziw:
Wiadomo, wojsko lub SWAT od razu do Ciebie strzelają, gdy jesteś poszukiwany. Chodzi jednak o to, aby od razu ich nie zabijać, tylko pobawić się w pościg.

Tak mniej więcej to wygląda, lecz mi to wyszło średnio:
https://www.xfire.com/video/1f5568/


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 sty 2010, 15:44

Nie, nawet, gdy nie jestem poszukiwany. Głupie.


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

02 kwie 2010, 19:27

Ja biorę katanę lub maczetę odcinam nogi,ręce,głowę podpalam,wysadzam granatem,
zabijam na różne sposoby. :mgun2: :rifle:


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
Liquidator
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2010, 19:36
Lokalizacja: piekło

02 kwie 2010, 20:29

Na początku aktywuje bullet time następnie w ruch idzie młotek :P podrzucam ciało do góry strzelam strzelam :mgun2: po jakimś czasie kończe obrzynem podziwiając spadające kończyny :D


Fuck The System!
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

04 kwie 2010, 15:21

Ja zawsze zachowuję się jak niedormbany umysłowo debil.Mianowicie młotkiem rozwalam łeb ,szczam na ofiarę,ćwiartkuję ją kosą,znowu szczam,polewam benzyną,znowu szczam,podpalam.TEn zposób wykorzystuję jak rozwalam jedną osobę.
Sposób na grupową walke przciwko jednemu.rzucanie kosami,młotkami i napierda......nie z karabinu!!!!!!!!!!(w dupę) i rzucanie napalmu.Zawsze działa.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

07 lis 2010, 21:09

Napad na bank

1. Na początku wchodzę na dach Banku,dyskretnie niszczę szklaną osłonę i wrzucam do środka kilka bomb, które wybuchają po naciśnięciu przycisku(to te z AWPMod'a) i/lub Granaty Dymno-Porażające, aby unieruchomić wrogów. Wtedy:
a) Wskakuję do Banku przez wyżej omawianą szybę. Zdejmuję wrogów celnym strzałem w łeb z obrzyna i biegnę do skarbca. Uciekam głównym wejściem lub tajnym przejściem.
b) Wbijam do Banku tajnym przejściem, wtedy od razu mogę się dostać do skarbca, obrabować go i uciec tą samą droga. Wolę jednak uciec głównym wejściem przy okazji zabijając każdego kto wejdzie mi w drogę.
c) Wchodzę normalnie jakby nigdy nic głównym wejściem(przy tym kroku można pominąć bombki). Gdy nikt nie widzi(nieraz trzeba długo czekać) za tą taką jakby ladą na środku umieszczam kilka granatów i remote bombę. Potem się oddalam i albo wracam na dach i stamtąd odpalam wszystko przy okazji wrzucając do środka wszystkie środki wybuchowe jakie mam pod ręką, albo po prostu wycofuję się, odpalam wszystko, a gdy w środku wybuchnie zamieszanie, szybko biegnę do skarbca eliminując ew. potencjalnych wrogów.

[[[Czasem dla większego realizmu bawię się, że skarbiec jest zamknięty i muszę rozwalić te stalowe drzwi. W tym celu układam pełno remote bomb i granatów w pokoiku obok, oddalam się na bezpieczną odległość i BOOM!]]]

2. Można grać jako cichy zabójca, ale jest to trudna sztuka, gdyż pistolet z tłumikiem zabija jednym strzałem w głowę, ale tylko zwykłego ludka. Policjant, a tym bardziej wojskowy czy "SWATowiec" potrafią wytrzymać kilka strzałów i są w stanie wezwać posiłki, więc takie granie jest bardzo trudne.

3. Po prostu wbiec i wszystko rozwalić jakąś bronią albo i kilkoma.

[[[Lubię się bawić, że cały sprzęt jest gdzieś ukryty na mapie i muszę go znaleźć, bo startuję z niczym. Moim faworytem na skrytkę są kible, bo mało kto tam zagląda oraz są blisko Banku.]]]


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

08 lis 2010, 17:10

Oto tutorial, jak moim ulubionym sposobem wymęczyć ofiarę:
1. Bierzemy sekator z AWP MOD
2. Odcinamy ofierze 1 nogę, by padła na ziemię
3. Odcinamy pozostałe kończyny, a głowę zostawiamy na swoim miejscu
4. Polewamy benzyną i podpalamy
5. Gasimy sikami
6. Patrzymy jak się męczy ^^
7. Dobijamy czymkolwiek. Najefektowniej imo jest młotem do wyburzania lub piłą łańcuchową

To tyle, now KILL 'EM ALL!


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 lis 2010, 21:20

Ja tam lubię po prostu biegać z sekatorem - mistrzowska broń.

Biegnę, obcinam kolesiowi nogę, nie może się ruszać, obcinam kobiecie rękę, nadal ucieka stoję, wyjmuję snajpę i spokojnie czekam aż się oddali. Pewnie myśli, że już jest bezpieczna, ale nadal ucieka. Nagle BOOM! Strzał ze snajpy rozwala jej głowę. Przypominam sobie o czołgającym się ludku, któremu wcześniej obciąłem nogę. Stawiam koktajl mołotowa zaraz przed nim - czołgającym się nieszczęśnikiem. Wybuch. Patrzę na jego zwęglone zwłoki z nienormalnym poczuciem samozadowolenia z dobrze wypełnionego zadania. To jeszcze nie koniec, bo zauważam kolejnych uciekających ludzi. Już mi nie uciekną. :evil:

Tak, wiem jestem psycholem. :szok4:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ