MASAKRA czyli sposoby zabijania :)

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

28 lis 2016, 15:00

Oto moje trzy przykładowe sposoby na eksterminację ludności:

Lubię po prostu wparować do jakiegoś zamkniętego budynku i rozstrzelać każdego jak prawdziwy psychol w lenonkach z mojego wiernego M16 :mgun:

Czasem lubię robić tzw. "pogoń za ofiarą", czyli wyciągam maczetę/kosę/młot/łopatę, wchodzę do budynku typu magazyn książek i szukam zabłąkanych przechodniów tnąc/uderzając jednego po drugim :619:

Kolejny sposób to: Wyciągam strzelbę, włamuję się do czyjegoś domu i "wypraszam" mieszkańców pakując im śrut prosto w łeb :diabeł:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

08 maja 2017, 20:20

W Paradise Lost:

Sawn-off - istna armata, jak się dobrze ustawią to można zdmuchnąć nawet 4 na raz jednym strzałem. :mgun2:
Kosa i maczeta - klasyki z AW, pierwszą przetniesz właściwie każdego, drugą rzucasz jak bumerangiem i wybijasz z daleka. Bejzbol może jest efektowny, ale nie zawsze skuteczny.
Snajpa i pistolet jak nie chce mi się ganiać zbytnio za ludźmi.
Czasem też popalę trochę szmaciarzy tym dinksem z zapalniczką, zwłaszcza jest to dobre gdy atakuje nas dużo wrogów.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

12 maja 2017, 03:30

Dzienis pisze:Sawn-off - istna armata, jak się dobrze ustawią to można zdmuchnąć nawet 4 na raz jednym strzałem.
Ta dwururka jest uznawana jako jedna z najbardziej OP broni, ze względu na jej moc wystrzału :592: Dodatkowo posiada ona niemal nieskończoną amunicję, gdyż używa naboi klasycznej strzelby (co jest głupie i zbyt ułatwiające rozgrywkę wg. mnie)

Jeżeli chodzi o sposoby na egzekucje, lubię zabijać ofiary po cichaczu tak by, nikt się o tym nie dowiedział, czyli wyciągam pistolet z tłumikiem, włamuję się komuś do domu, pakuję właścicielowi kulkę prosto w łeb gdy jest odwrócony plecami oraz chowam jego ciało, by reszta domowników się nie dowiedziała o zabójstwie. Czynność powtarzam do momentu, aż nie zamorduję ostatniego mieszkańca domu :2gun:


Awatar użytkownika
Collina
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 06 sie 2016, 22:22

29 lip 2017, 03:14

Ja lubię zabijać wszystkich na mapie maczetą albo widłami (bez awp robiłam to samo tylko łopatą i kopałam zwłoki żeby zrobić jak najwięcej krwi), ewentualnie robić jakieś masakry typu biorę sobie godmode i robię rozróbę wszystkimi broniami
Albo robię polowanie razem z psami, w sensie oswajam ich najwięcej jak znajdę a potem rzucam w przechodnia nożyczkami czy strzelam i patrzę jak psy go zagryzają
A skrytobójstwa jeszcze nie próbowałam ale w sumie brzmi ciekawie
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, 03:15 przez Collina, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ