Marsz Nieporadności

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

14 lis 2014, 13:47

Gumowych kul też używała, tak na marginesie.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

14 lis 2014, 16:53

A tvn jest happy bo ma o czym pieprzyć i co pokazywać przez najbliższe dni ;-)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

14 lis 2014, 21:57

Przeczytałem "Marsz Niepłodności". :zdziw:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 lis 2014, 22:15

Takiego to raczej sebek prędko nie zobaczysz. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

15 lis 2014, 01:46

Powiadają, głodnemu chleb na myśli.. :lol:


Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

15 lis 2014, 09:47

21 wiek niech Prezydent łaslawie wysyła medale i inne oznaczenia kurierem
xD xD xD
NIE ma wydarzenia na mieście to i nie ma napier alanki !

dzienis666 pisze:
Loc pisze:Nie oglądałeś nawet telewizji. Policja używała armatek wodnych, przynajmniej w tym roku.
No i dobrze zrobiła. :)
Ty dobrze wiesz że to za nasze będą w szpitalu leżeć :|
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 10:01 przez BloodLogin, łącznie zmieniany 1 raz.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 lis 2014, 12:52

I tak nas okradają na każdy możliwy sposób, więc te parę zł więcej nie zrobi różnicy. :|


I regret nothing
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 lis 2014, 15:57

Na Marszu napieprzało sie góra 200 osób, reszta stała spokojnie. Wliczając w te 200 osób "Straż marszu" która starała się nie wpuszczać policji w normalny tłum bo by ich pomordowali przecież. A i tak około 10 autobusów zaliczyło pałowanie już po całym marszu, kiedy chcieli wracać do domów, pomimo że nie było w nich zadymiarzy.

Policja jak zwykle dopieła swego, rozpętali burde dla poprawy statystyk i jeszcze przez pół roku będą je podbijać zgarniając przypadkowych uczestników których udało im się w dniu marszu wylegitymować.
Jednak sprawdza się zachodnie "All Cops Are Bastards".
dzienis666 pisze:Po prostu kibole Legii są najbardziej agresywni, zaczepni i buńczuczni.
Na takie "marsze" powinni jednodniowo reaktywować ZOMO. :oddział:
Serdecznie ci życzę, abyś kiedyś pojechał na jakąkolwiek manifestacje czy inne zgrupowanie, z rodziną albo znajomymi którzy chcieli poczuć ten Patriotyzm i jedność wśród ludzi i żebyś jako pierwszy zaliczył za to Pałowanie i polewanie lodowatą wodą. Może skończyłbyś takie brednie wypisywać.
EDIT: I strzał w łeb ze strzelby na gumowe kule i gazowanie jak jeden z Kombatantów AK próbujący uspokoić zadymiarzy, a policja tym się mu odwdzięczyła.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 16:02 przez Ryuq, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 lis 2014, 16:51

Napieprzanie się to nie jest jedyna forma niewłaściwego zachowania. Ogółem robienie zadymy, race, ludzie którzy nie chcą pokazać twarzy i pomarańczowawa łuna nad niektórymi miejscami marszu to nie jest sposób świętowania adekwatny do 11 listopada.

Poza marszem idzie też o cały internet i to, co tam ludzie z RN, MW, ONR/NOP i KNP wypisują, podejścia do tworzenia korzystnych warunków życia. Jeśli taki NOP pisze w wytycznych, że chce zwalczać cyt. "patologie i dewiacje społeczne", utrzymywać status rodziny, propagować postawy nacjonalistyczne itd. ale ni chuja nie pisze o gospodarce, prowadzeniu polityki, czy chcą zachować obecny system wyborów etc. to po prostu się nie nadają do polityki. Jako partia powinni chcieć coś więcej, niż A wspierać lub kultywować, a B zwalczać. Jeśli Młodzież Wszechpolska - obecna na marszach, cytuję, "odwołuje się do kanonu zasad Jedynej, Prawdziwej, Świętej Wiary Katolickiej, uważając Boga za ostateczny cel człowieka", to nie wiem jakim cudem w niektórych wypowiedziach brak miłości do bliźniego czy uznawania miłości bożej za uniwersalną. Samym nacjonalizmem i religią niewiele się zdziała.

Postawy właśnie wymienionych partii/organizacji, tj. ich członków, prowadzą do podziałów, a nie jednoczenia się narodu, tak jakby chcieli.
Serdecznie ci życzę, abyś kiedyś pojechał na jakąkolwiek manifestacje czy inne zgrupowanie, z rodziną albo znajomymi którzy chcieli poczuć ten Patriotyzm i jedność wśród ludzi i żebyś jako pierwszy zaliczył za to Pałowanie i polewanie lodowatą wodą. Może skończyłbyś takie brednie wypisywać.
Na Woodstocku polewają cię lodowatą wodą za to, że żyjesz xD


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 lis 2014, 18:16

To stawianie ONR, RN i KNP na tym samym poziomie. Im out dalej nawet nie czytam.

Dobra przeczytałem trochę dalej.
Jeżeli twoim zdaniem KNP nie pisze nic o gospodarce i jest takie jak ONR czy RN to...Cholera nie wiem nawet co ci napisać ale uśmiałem się mocno.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 lis 2014, 18:19

Ryuq666 pisze:Na Marszu napieprzało sie góra 200 osób
O 200 za dużo. Jeżeli nie umie się zapewnić bezpieczeństwa, to nie trzeba się brać za organizację takich marszów. W Niemczech też robią takie happeningi i jakoś nie mają takich problemów. Znajomy był tam na manifestacji LGBT i jakoś nikt pałą czy kamieniem nie dostał. Może to kwestia ucywilizowania narodu.
Ryuq666 pisze:Serdecznie ci życzę, abyś kiedyś pojechał na jakąkolwiek manifestacje czy inne zgrupowanie, z rodziną albo znajomymi którzy chcieli poczuć ten Patriotyzm i jedność wśród ludzi i żebyś jako pierwszy zaliczył za to Pałowanie i polewanie lodowatą wodą. Może skończyłbyś takie brednie wypisywać.
Na żadne manifestacje sam nie chodzę, do szczęścia mi to niepotrzebne. Jeszcze rozumiałbym manifestowanie swej odrębności narodowej w postaci marszu np. na ulicach Nowego Jorku czy Londynu, ale robienie tego w stolicy kraju wg mnie mija się z celem.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

15 lis 2014, 18:24

Łatwo mówić o nieudolności "zarządzania" innych sprzed komputerka. Hie hie.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 lis 2014, 18:38

Gdzie ja żem napisała, że KNP nie pisze nic o gospodarce? Napisałam co ma w programie NOP i co ma w programie MW, bo akurat MIĘDZY INNYMI tych dwóch jest na marszach, stąd wspomniałam.

"Sprzed komputerka", czyli gówno robię? Mam umowę wolontariacką z Wikimedia Polska jako koordynator ogólnopolskiego konkursu.

A po zakończeniu nauki w liceum ogólnokształcącycm idę na studia (weterynaria).
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 18:44 przez Cziko, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

15 lis 2014, 18:56

Ryuq666 pisze:Łatwo mówić o nieudolności "zarządzania" innych sprzed komputerka. Hie hie.
Odezwał się, kurwa. :homerpalm:

Jak już chcesz dyskutować i udowadniać swoje racje, rób to merytorycznie, a nie erystycznie, tym bardziej, że jesteś w tej chwili hipokrytą.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 18:59 przez Loc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

15 lis 2014, 19:08

Odezwał się, kurwa.
Przecież wie kim jesteś, co robisz i że nic nie robisz.

A, na równym poziomie stawiam zwolenników. To co piszą w programie, co mówi lider a co ludzie robią (=jak interpretują) mogą być dwie różne rzeczy. Połowa jak nie więcej to ci od "chałwy", "mój dziadek walczył nie o taką polskę" i powtarzanych po raz 100. argumentów (a mój dziadek był kolejarzem, i co).

Do tego transparent "Polak Węgier dwa bratanki" i Jobbik na Marszu jaki gość. Czyli taki bratanek, ale jednak "swój"... + w gościach brytyjska i włoska partia, SNP 1389 z Serbii, słowacka partia i hiszpańskie ugrupowanie. Wszystko albo prawica, albo narodowcy, albo neofaszyści albo powiązani POŚREDNIO z nazizmem. To co w końcu obchodzą? Polskie święto? To po co im ci goście z innych państw? Bynajmniej nie łączy ich miłość do Polski ;) (jak znajdę kto ich pozapraszał to też skomentuję)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2014, 19:13 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ